Najedzte sa do štíhlosti. Kto sa pridá?

zuzu8888
19. mar 2012

Ahojte kocky ... od nes som zacala drzat 28 dnovu detoxikacnu kuru od Antonii Mačingovej.... kto sa kumne prida ? budeme sa podporovat ,radit 😀 😝 nechcem byt v tom sama a ako sa hovori vo dvojici alebo vo vycsej skupine sa to lepie tiahne 😎

emanka
19. mar 2012

@zuzu8888 ahoj, táto téma už tu je...neviem presný názov, ale tuším Chudnutie podľa A. Mačingovej 😉 ja tam tiež chodím.

zuzu8888
autor
19. mar 2012

@emanka ahoj ja viem ze tam je len baby su tam rozbehnute v tom a a som len dnes zacala tak som chcela take co to len zacinau alebo dneska zacali aby sa kumne sem pridali 🙂

maatuulka
19. mar 2012

Pridavam sa koceny 🙂 musim zacat so sebou nieco robit, lebo zachvilku sa zacnem gulat. 😀

skeblicka77
19. mar 2012

kocky tusim sa pridam aj ja...ale ja som chcela vyskusat aj dukanovu dietu, co vy nato?

maatuulka
19. mar 2012

@zuzu8888 napis mi prosim ta presne co je ta detoxikacna kura 🙂 trosku som v tomto celom zaciatocnik 🙂

jojka7
19. mar 2012

a o čom to je babule?? lebo ja nemám dlhú výdrž :(((

zuzu8888
autor
19. mar 2012

@maatuulka
@skeblicka77
@jojka7 trva to 28 dni trsba si kupit knizku krotora stoji do 15 eur je fantasticka a je knemu aj cdcko.... je ta knizka aj prefotena niekde na nete lenze velakrat za den sa treba do nej pozret teda aspon ja a ked varim ani nehovorim :D takze ja som to odnes zacala dodrziavat a dufam ze vydrzim celych 28 dni :D spociva to v tom ze v tej kizke su recepty na tych 28 dni co treba papat a zlepsi sa tym plet ,chudne sa pritom , aj vlasy sa maju zlepsit a vsetky skodlivyni s tela idu prec ..... potom je tam dalsie stravovanie na da sa povedat pricipe delenej stravy ale su tam super aj recepty toto je ta knizka http://www.pantarhei.sk/knihy/antonia-macingova...

zuzu8888
autor
19. mar 2012

a hlavne su neni narocne a ani drahe tie recepty a rychlo sa uvaria ...a su chutne teda co som aspon dnes papala :D a to ja jedlo milujem :D

zuzu8888
autor
19. mar 2012

a budem rada ked sapridate baby a budeme si pomahat a podporovat sa v tom aby sme vydrzali 😀 😝

saminko3
19. mar 2012

a aká diétka to je? viem ju niekde nájsť?

katinkaaa7
19. mar 2012

baby nemáte skúsenosti z užívaním výťažkov z rias spirullina a chlorella?pomáhajú pri chudnutí?ževraj majú veľmi priaznivé účinky na organizmus,detoxikujú škodoivé látky,znižujú chuť do jedla a na sladké atd.
tiež chcem niečo so sebou robiť,tak som chcela vyskúšať či mi to v chudnutí trošku pomôže 😉

gabivana
19. mar 2012

ahojte... idem sa pridať aj ja k vam 😀 😀 som zvedava či vydržím 😝

lolitka25
19. mar 2012

kocky o com je ta dieta? chcem sa pridat ku vam 🙂

michaelka5
21. mar 2012

myslite ze tu knizku kupim niekde v kamennom kníhkupectve? alebo len cez net?

chichaa
22. mar 2012

Tak ja som s v pondelok tiež pridala, ani som o tom nevedela 🙂 a aj moja mama 😉 akurát obedujem mrkvu so syrom 🙂 ako sa ti darí? ja som zatiaľ neporušila, trochu sa cítim plná z toľkej tej vlákniny, ale inak fajn...hladná som doposiaľ nebola 😎

danielaaaa
22. mar 2012

baby mohla by som sa aj ja k vam pridat?

chichaa
26. mar 2012

@zuzu8888 ahoj ako pokračuješ v detoxe?? 🙂 ja zatiaľ v celku úspešne, neporušujem, jedine, že aj poobede jem slivky a mandle...aj teraz 😎 a niekedy ani nemám chuť na večeru, taká som asi zasýtená z tých orechov...dnes inak fantastický obedík, tie cestovinky s kalerábom!! Mňaaaaam 😉

chichaa
26. mar 2012

@danielaaaa jasne, pridaj sa a sprav niečo dobré pre seba!!! Potrebuješ knihu Antónie Mačingovej: Najedzte sa do štíhlosti a k tomu pevnú vôľu 😉 držím palec!!

zuzu8888
autor
26. mar 2012

@chichaa tak pokracujem dobre este sa chcem dnes odmerat a jem vsetko ako tam je pisane ale tie slivky som iba prve dva dni jedla uz ich nepotrebujem a jedine este si dam ten jogurt medzi obedom a vecerou :D citim sa super a tento tyzden konecne trosku zmena v jedle tesim sa na veceru borsc mnam a potom na nedelu na obed jejda :D

chichaa
26. mar 2012

@zuzu8888 presne 🙂 ja sa tesim na nedelu uz teraz a zajtra ta hrachova na veceru bude urcite paradna...ja mam tiez borsc v chladnicke, vcera sme si to s mamou navarili, len sa mi to zda trochu sladke z tej cvikle, musim si to asi posolit este a asi tam supnem chilli papriku 🙂 to si super, ze vydrzis bez tych sliviek, ja co sa ich najem a tych mandli, no na kila 🙂))) a uz sa ti podarilo aj schudnut? mne mozno trosicku, ja nejak kila zhadzovat nepotrebujem, akurat tak slaninku na pase 🙂 a ta sa tusim pomaly redukuje 😉 tak sa drzme a nehresme proti pravidlam!! 🙂

zuzu8888
autor
26. mar 2012

@chichaa no tak aj aj som si vcera ten borsc navarila plny hrncisko uz aj v mrazaku to mam hahah a tak mne na kylach nezalezi aj ked je to neskutocne velke cislo aj ked som uz 20 kil dala dole ... no takte od pondelka som dala 3,5 kg dole a z prs 2 cm a brucha 2,5 cm z pasu 3 cm zo stehien 1,5 cm a z prs 2 cm :D som spokojna ked to pojde takto dalej tak po 28 dnoch bude zomna uz aj kocka :D

chichaa
27. mar 2012

@zuzu8888 Super, že ti to takto ide...po 3 týž to budú miery minimálne misssssss......🙂 ja som sa nemerala, na váhe sa to nejak extra nehýbe, ale vidím a cítim najmä na úzkych nohaviciach!!! Držím ti palec!!! teda aj sebe 😀 Inak smiem sa opýtať odkiaľ presne si? Bo ja som tiež rodáčka od PN, t.č. žijem v TT.
Tak dnes dobrú chuť, raňajky mám už za sebou, výborko... 🙂

zuzu8888
autor
27. mar 2012

@chichaa no ja som priamo z pn ... a ty ? no ranajky boli mnamkove ale na tie zajtrajsie sa vobec netesim :D hahah obed si idem teraz urobit a na veceru sa tesim len si musim ist kupit bazalkove pestolen neviem kde :D no a mne to ma ist z coho dole ja mam velku vahu takze ide to lepsie nez tym co maju menej kg :D

mamkajanka
27. mar 2012

@zuzu8888
bazalkove pesto maju v Lidl 🙂

chichaa
27. mar 2012

@zuzu8888 Ja som z Ratnoviec, v PN býva brat 🙂 no svet je malý..presne, ja som kúpila pesto v Lidli včera, je dobré, aj polievka...no zajtra aj pre mňa je trest, tak som sa rozhodla, že si zopakujem dnešné menu, nakoľko to nemám šancu zjesť na 1x, ani brokolicu ani polievku....nech mi to teta Mačingová aj moje telo odpustí 🙂 no na tvojej profilovej foto sa nezdá, že by si mala nejak veľa kg!!! No nech nám to pomaly ale isto odchádza!!! 😉

zuzu8888
autor
27. mar 2012

@mamkajanka dakujem ale nahradila som to klasickou bazalkou :D
@chichaa no v ratnociach mam par kamosiek teda spoluziacoky byvalich .... a ja zajtra to nejak dam az na ten obed mne tie fazulove struky vazne nechutia blee tak si dam na miesto toho borsc ..dnesna vecerna polievka hrachova fantasticka som si dvakrat musela dat a celu som ju zjedla :D inak taku si robievam len este zo snotanou a mladou cibulkou ..... ale budem sa snazit nic nemenit pokial sa bude dat vsetko zjem jak sa ma len tie struky no buueee teda aspon pre mna :D a na fotke som este pred tehotenstvom hahah :D

zuzu8888
autor
27. mar 2012

@chichaa a este som neodolala dnes a som si musela dat radlera dufam ze ma moje telo za to nevytresta :D som bola cvicit a mne v tedy strasne klesne cukor a by som vsetko mozne jedla ale nastastie som to zvladla iba vsetko ocuchavam jak na hlavu 😀 😝 keby ma niekto videl by si hned pomyslel ..strasne mi chyba maso a rohlik alebo chleba ale en az tak nie ako maso jejda uz nech je nedela :d 😝 😀

chichaa
28. mar 2012

@zuzu8888 No ani mi nevrav, mne včera prišli ženské veci, ja som myslela, že asi zošaliem, na všetko som zrazu mala chuť, čo doteraz nie...som zapekala mužovi a malej mäso s pyré, myslíš, že som lyžičky neoblizovala jak besná!! 🙂 aj ja si dám občas trošku piva, myslím, že to je v poho... 😀 neboj, budú aj rožky bud. týž 🙂 si ich vychutnáme...mne zase robi najväčší problém tá mrkva, ja nveime, ten perkelt, struky si nakorením, nasolím, minule som dala na ne aj sušenú červenú papriku, cesnak, syr a potom sa to dá aj zjesť .-)))
NO nedeľa je za odmenu za posledné 2 týž, aj ja sa teším!!!
A kto sú tvoje spolužiačky? Ja som trocšku staršia .-) neviem, či ich budem aj poznať 😎
Pekný deň a držme sa!!

zuzu8888
autor
28. mar 2012

mne ten perkelt chuti zasa neskutocne mnam :D len tie struky no buuee a auz aj ta brokoliaca mi ide horekrkom hahah ale ja to dam a veru ta nedela je za odmenu :D mne uz nastastie skoncili moje dni dneska tak uz to hadam bude dobre ale ja som bola hladna vcera aj predvcerom koli tomu ze som bola vo fitku lebo vzdy po cviceni by som aj mrtvolu ziedla hahah :D a spoluziacky su maja velicova a dominika bodova :D aj ja prajem pekny den sa tesim na 29 den si dam nieco kaloricke poridne a potom pokracujem dalej :d

zuzu8888
autor
28. mar 2012