Nemám pevnú vôľu a chcem schudnúť

damianko0222
1. feb 2014

Ahojte babulky mám 21 rokov a po porode je moja vaha 96 kg a ide to stále hore hore podte somnou kto sa chce pripojit a skusime to spolu 🙂 podme konečne urobiť niečo pre seba podržíme sa navzajom len prosím nenehavajte ma vtom samu 🙂

elina25
1. feb 2014

@damianko0222 Ja som išla rodiť som mala 80kg teraz mám 57 a ne a ne zhodiť z brucha ☹

dominika69
1. feb 2014

@damianko0222 ahoj ja som zacala drzat dukanovu dietu zo zaciatku to bolo tazke ale teraz je to v pohode mam za sebou 12 den...

fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
damianko0222
autor
1. feb 2014

Jééj ahoj baby som rada že sa pridavate musíme to skusiť spolu to zvladneme ,,, 🙂 prihodime aj real fota možno o par mesiacou sa nad tym budeme chichotať :D dufam že sa nam to spolu podarí

elina25
1. feb 2014

@damianko0222 mne sa to asi ťažko podarí,teraz čipsy jem ale pokrok že už aspoň nie slaninové 😀

mira_ba
1. feb 2014

Ahoj Dami, ja som po 5 mesiacoch od porodu znovu na svojej povodnej vahe sice, ale ak ta mozem trochu podporit z vlastnej skusenosti:
- aj mne stupala vaha v prvy mesiac - energiu, ktora mi chybala z nedostatku spanku som doplnala jedlom.
- vaha mi isla postupne pomalinky sama dole najma kojenim, pravidelnym pohybom (kazdy den som kocikovala, ked bolo mozne aj 2 hodiny denne), kedy-tedy kvoli spevneniu tela som si zacvicila - ale to az po takom tretom mesiaci.
Co sa tyka stravy - kvoli malej som mala dlho velmi okresanu stravu: bez korenia, malo soli, malo sladkeho, nic s obsahom kakaa.. Kvoli nej som to aj dodrziavala - mala chuda bolesti z nafuknuteho bruska kvoli hltavemu saniu, tak som jej nechcela este niecim nevhodnym pohorsit stav. Ked ma prepadla chut na sladke - a to ja sladke velmi rada - tak som si davala vlocky s postruhanym jablkom/kuskami bananu a acidkom, alebo celozrnne keksy, alebo biely jogurt s medom, alebo jednoducho cerstve ovocie. Inak som jedla ovela viac co do mnozstva a snazila som sa jest to sladke skor doobeda, ale casto som to porusila. Bolo mi dolezitejsie sa citit v dany vypaty moment stastnejsia vdaka nejakej tej blbosti, ako skumat svoju vahu. Ale myslim, ze najviac urobilo to kojenie a ten kazdodenny pohyb (svizna chodza). Drzim ti uprimne palce, nech dosiahnes svoj ciel! Mira

oktobermimi
1. feb 2014

nespravíme sukromku ? 🙂

elina25
1. feb 2014

@oktobermimi to by bolo dobré 😉

damianko0222
autor
1. feb 2014

@elina25 aahahaaha no vyborný zaciatok chudnutia ja som milovnik peciva bieleho prizvukujem dokozala by som ho jest na kila a hlavne rozky mnam ,,, dnes som ich nemala vobec ... povedaala som si dost dnes som mala len polievocku spenatovu a prsia na zelenine a kasu to bolo vse teraz pocujem ako my hra kapela v bruchu hehehe super som zvedava do kedy to zvladnem ale musim
@mira_ba dakujem krasne za podržanie ,,,, vvazne no ja som nekojila a na prechadzky ouje chodim ale len do obchodu a spet toho pohybuje je vazne malo ale aj tak ti dakujem velmi 🙂

oktobermimi
1. feb 2014

@elina25 aspon by sme tam boli len určitá skupinka báb a dali fotky a napr po mesiaci porovnaly uspechy 🙂
čo ty na to ? 🙂 vzajomne si radili... 😉

elina25
1. feb 2014

@damianko0222 musím sa prestať prežierať a už žiadne nočné výlety do ľadničky!!!!

oktobermimi
1. feb 2014

@damianko0222 ja teraz pijem kefír kedze som hladná 🙂

elina25
1. feb 2014

@oktobermimi to by bolo super,len aby som potom nebola neštastná že ked náhodou neschudnem 😀

sissy27
1. feb 2014

@elina25 proti nočným nájazdom na chladničku je výborná vec - ísť skorej spať 😀 😀 😀 nikoho nevyháňam, ale baby narovinu - keď sedíme pri nete, tak asi to nebude otázka prežitia, kľudne sme mohli už odfukovať v posteli a nemyslieť na jedlo 😎

oktobermimi
1. feb 2014

@sissy27 ja som tu lebo malá straší 😀

elina25
1. feb 2014

@sissy27 a to ešte zajtra na obed máme šarišskú pochúťku s plackou ach ja nešťastnica 😅

elina25
1. feb 2014

@oktobermimi a ja som tu lebo môj je chorý a sa mi otočil ricou v posteli 😀

oktobermimi
1. feb 2014

@elina25 xD fájno 😀
u nas neni moj chorý ale moj sistém ssa pomýlil takže mame zo zabavou na týžden pokoj 😀

fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
damianko0222
autor
1. feb 2014

@elina25
@oktobermimi super ideme to baby vyskusat? zajtra dame fota a budeme porovnavat aj ekd sa habiiim 😔 za to ako vyzeram dufam ze to zmenim

fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
elina25
1. feb 2014

@oktobermimi
@fidka79
@damianko0222 uvidíte ten môj bernbeľ vypasený to len vtedy budete mať o zábavu postarané 😀

oktobermimi
1. feb 2014

@elina25 hoho založila som uzavretú 🙂 tak tam možme poto hodiť 😀 čoo?? to počkaj na moj 😀 😀

janina81
1. feb 2014

🙂 aka pekne rozbehnuta tema 🙂

damianko0222
autor
1. feb 2014

@elina25
@fidka79
@oktobermimi tak a ideme na to kto sa odvazi ako prva a da foto? _D

elina25
1. feb 2014

ja dám zajtra ale musím ho trošku stiahnuť lebo sa nevmestí do fotky 😀

damianko0222
autor
1. feb 2014

hahhaha no dobre potom ja neboj sa nič my za to nemožeme že sme stale hladne a nase ustocka chcu stale žut hhhh

janina81
1. feb 2014

vy ste kozlence :D a nakoniec ste vsetky 5kilove

fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz