Norbiho update. Ako sa vám darí?

elina313
30. jún 2011

Ahojte kočky, máte niektorá skúsenosť s Norbi update ?
Skúste poradiť, čo ste jedli, ako sa vám darí dodržiavať čas jedenia a budem rada, ak sa pridajú aj kočky, ktoré práve začínajú ... ja idem skúsiť tiež 😉

luciapejkova
18. jan 2012

🙂 Čaute baby,nebola som tu dva dni a vidím že to tu bolo dosť prudkéééé 😀 . Ja mam pred kramami a váha des a hruza za dva-tri dni som jedla ako o život akoby som nemala dostať kramy ale akoby som bola tehotná jedla som piate cez deviate,no uz som si zalozila zosit a idem si pisať čo cez den zjem atd. Inak presne ako tu niektore baby píšu a myslim si to aj ja,nejde o život ide o to aby sme sa naucili pomaly jesť zdravšie a či je niejaky polystyren U3 či nebodaj U1 netreba riešiť veď ho nezjete na kilá či áno a keďže to babám išlo dolu aj s nim tak prečo by ho nemohli jesť aj nadalej. 🙂 😉 Veď je to každého vec čo si dá na tanier či nie? Ešte baby sa chcem spýtať káva s mliekom je U3? Lebo keď som mala tu prvú knihu tak bola U3 tak teraz neviem nemôžete sa mi niektorá pozrieť tie čo mate nové knihy? Diki krásne a všetkým prajem krásny zasnežený deň 🙂

dida81
18. jan 2012

@luciapejkova zasnežený? U nas je slnko a 8st.C 😉 Ale kazdopádne aj tebe pekný den 😉
O kavičke neporadim, ja kavu nepijem...

luciapejkova
18. jan 2012

@dida81 Áno áno u nás krásne husto sneží! 🙂

brandy001
18. jan 2012

@jaakajka .. ja zhanam tu druhu knihu .. Norbi update po novom .. ale zatial som ju videla len v potravinach update ... inak ja som sa pytala predavacky ze ked budem len jest podla knihy ci schudnem .. a ona povedala ze ak chcem si drzat vahu tak mozem jest klasicke potraviny a pozerat sa co kedy sa moze .. ale ked chcem schudnut tak by som mala jest update potraviny a hlavne UPDATE1 .. povedala som si .." no jasne ...klasicka odpoved aby som nakupila a oni zarobia " .. ale sama som sa presvedcila .. chcela som nieco sladke a pani ze ak chcem nech si kupim nutelu a ze to mozem aj vecer o deviatej .. vyplestila som na nu oci ... a vravim .. dobry vtip .. a ona nie .. len skuste ... no tak som zacala mlsat ich sladkosti a jest ich stravu a div sa svete ... chudnem .. pomaly ale ide to dole . predtym ma vecer bolel zaludok, palila ma zaha ... a stale som bola nafuknuta .. odkedy jem update menu a kupujem lakocinky u nich ..nemam tieto problemy ... a navyse ked som s tym zacinala cca mesiac dozadu tak som zapinala opasok na prvej dierke .. teda klasika tej poslednej .. dnes rano som som to zapinala na tretej.... ono to funguje .. ano ide to pomaly .. ale ide to ... pribera sa velmi lahko ale chudne sa tazsie a to vieme vsetky tu ... 1x si nepripadam ze mam dietu .. ale ze nieco pre seba robim ... sice este stale sa na seba nepozeram do zrkadla ked cvicim zumbu ale verim ze v lete zdvihnem oci a to co uvidim prekvapi mna samu ... 🙂))))

lenka268
18. jan 2012

@luciapejkova ja mam tiez prvu knihu a myslim ze tam bolo o kave ze mozes ale ak si das plnotucne mlieko + cukor mas to U3. Ja pijem rano a po obede a obe s polotucnym mliekom a umelym sladidlom s Update predajne. Podla mna kava je ok v akejkolvek podobe jasne ze nie s 3 lyzickami cukru 😉 . Ja som chudla aj tak ci kavu pijem alebo nie.

luciapejkova
18. jan 2012

@brandy001 Krásne si to napísala! 🙂

lenka268
18. jan 2012

@brandy001 veru pekne 😉

pavlina2222
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
luciapejkova
18. jan 2012

Takže si mam dať plnotučne mlieko? 😝 . Ja nesladim kavu takže to je o.k,ale pila som ju s polotučným nie plnotučným,a to mliecko do kavy co je 10 % to je U1 ? To mozem ci si mam naozaj kupit plnotucne mlieko? Inak aj ja som pila kavu stale aj poobede s polotucnym a nemala som pocit ze to vadilo len som sa chcela uistit ako to je,dakujem baby 😉

jaakajka
18. jan 2012

ja práve pijem kávu bez cukru a s polotučným mliekom....je to ešte v pohode na čas či už som to prehnala?
@brandz001 no ja sa budem musieť uspokojiť z normálnymi potravinami aj keď to určite pôjde ťažšie lebo najbližší obchod mám v Trenčíne a ja bývam okres Zvolen 😅 ale tak radšej aj takto ako to vzdať len preto, že tu žiadny obchod nie je......sa teším na tú knihu a hneď sa pustím do toho a ešte...tá druhá kniha je už niečo iné keď je to po novom?

pavlina2222
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pavlina2222
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lenka268
18. jan 2012

@luciapejkova idem ti to pozret hned do knihy, ked budem moct napisem zatial pa ale myslim si ze to nema velky vplyv ci je take ci take, plnotucne mas kvalitnejsie, nie je vodove. Takze ked nesladis daj si kludne plnotucne. Presne znenie napisem vecer s knihy. alebo ked budem moct musim ficat za malym . Neska zobral metlicku taku malu na prach co je a dosiel ku mne a zacal ma buchat po hlave ze hupa mamika takze momentalne zacina vystrkovat troska rozky. Doteraz som ani nevedala ze ho mam 😉 obdobie vzdoru zevraj hm.....

lenka268
18. jan 2012

@luciapejkova tak pisem mam teraz chvilku. Str. 196 citujem : Kava a caj takisto patra medzi tekutiny. S umelym sladidlom alebo bez neho sa mozu pit hocikedy , ale zachovavaju svoju klasifikaciu Norbi Update 1 aj vtedy ak dolejes trosku mlieka. Obohatene plnotucným mliekom a cukrom sa z nich stava napoj s kodom Norbi Update 3.
Takze tak 😉

pavlina2222
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lenka268
18. jan 2012

@pavlina2222 ja to pisem podla knihy co tam je napisane ale tej prvej tak je mozne ze je zmena v novej knihe. Podla mna je to v poriadku. Tiez som za alternativu plnotucneho. V kazdom pripade je kvalitnejsie nie je to voda ako nizkotucne a niektore polotucne. Tiez si davam aj aj plno aj polo podla mna toto netreba riesit. Ved si tam nenalejeme hektoliter mlieka. Suhlasim s tebou teda. 😉 Pisala som iba co je napisane. 😉

pavlina2222
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
luciapejkova
18. jan 2012

@lenka268 A kolko ma maly? No pekne keď Ťa už teraz bije?! Ale inak to aj nas ma take obdobie že niekedy nič a inokedy nas tlčie a dokonca aj svoju staršiu sestričku 😀

lenka268
18. jan 2012

@luciapejkova Danko ma 19 mesiacov, je to velky nezbednik ale ved su nasi tak to musime nejak preckat. Teraz zacal byt taky jedovaty, ked ho obliekam, ked ideme von alebo nie je po jeho tak vyvadza.

luciapejkova
18. jan 2012

@lenka268 Juj tak moj Adam už bude mať 3 roky ale tiež si pamatam na tie stavy kedy sa nechcel obliecť,vyvadzal,zlostil. A aj teraz ma niekedy taky stav ale už je to o čosi lepšie. Ale presne ako pišeš su to nase poklady. 😉 .Veď z toho vyrastú 😀

bettina
18. jan 2012

dnes som upiekla pagace z Rekinej stranky 😉 suprove 😉 samozrejme U1

magimary
18. jan 2012

@bettina , prosím daj recept 😅 😉

bettina
18. jan 2012

50dkg update muka, 25dkg maslo, 20dkg syr na struhanie, 2zltka (ja som dala cele vajcia), 2dcl kysla pochutkova smotana, 250g tvaroh, alebo bryndza, 4 lyzicky sol, 1dcl mlieko plus mala lyzicka update cukor, 2dkg drozdie- dala som cele a aj viac mlieka, potom som musela dat o nieco viac muky , aby cesto bolo dobre. vsetko treba dat pekne vykysnut, povykrajovat pagaciky, dat na potrety olejom plech, vrch potriet vajickom a posypat dobre vela syrom, piect na 155, 30min.aspon ja som tak piekla. bolo tam teplota 140-160C
@magimary

magimary
18. jan 2012

@bettina supeeer, koľko ti ich vyšlo?

dida81
18. jan 2012

@bettina jeej, vyskusam 😉 diky 😉

jaakajka
18. jan 2012

som po hodine zumby a hladná ako vlk....snáď to zvládnem a nenajem sa 😅
@bettina ten recept znie super....a nemohla by som ho vyskúšať z normálnej múky alebo celozrnnej?

pavlina2222
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jaakajka
18. jan 2012

nóóóó keby som ešte vedela čo patrí do skupiny U1 😅
inak viete čo ma napadlo....keďže ja tu žiadny obchod nemám nedalo by sa tak spraviť, že by mi niekto kúpil a poslal....aspoň tie najzákladnejšie

momoyka
18. jan 2012

ahojte, aj ja by som sa chcela pridat, ale update obchod mame dost daleko, vsetci chvalite tie update veci... slo by to s obycajnymi? je tu niekto, kto pekne chudne aj s obycajnymi potravinami?

momoyka
18. jan 2012

nie je nejaky e-shop s update potravinami?