Norbiho update. Ako sa vám darí?

elina313
30. jún 2011

Ahojte kočky, máte niektorá skúsenosť s Norbi update ?
Skúste poradiť, čo ste jedli, ako sa vám darí dodržiavať čas jedenia a budem rada, ak sa pridajú aj kočky, ktoré práve začínajú ... ja idem skúsiť tiež 😉

pavlina2222
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
grimaska4
19. jan 2012

@momoyka
@momoyka
neviem kde byvas,ale napr.update predajna v Kosiciach robi aj rozvozy raz za dva tyzdne,len mailom posles objednavku,maju aj objednavkovy formular,ktoru ti predajne urcite radi preposlu na mail,najdes tam vsetky vyrobky aj s cenami,knihy dvd-ka,proste vsetko

jaakajka
19. jan 2012

@pavlina2222 vďaka za typ....keď príde kniha a budem to mať naštudované, určite s tým niečo poriešim 😉

betty21
19. jan 2012

@kaja73 som si kúpila u nás ten chlebík čo si mi odporúčala, ho vyskúšam 🙂 , a po tretej ho teda vôbec neješ? Ješ nejaký iný alebo vôbec neješ chlieb po tretej hodine?

kaja73
19. jan 2012

@betty21 Najneskor do 15,30h sa snazim zjest celozrny chlebik,potom uz jem len 2-3 polystyreny racio siluet psenicne s roznymi natierkami,syrom a zeleninou na veceru. Ale su dni ze nejem chlieb vobec. 😉

magimary
19. jan 2012

ahojme 🙂
tak ja mám menu tretí deň a musím skonštatovať, že zatiaľ všetky boli (na môj vkus) dosť prichucované, korenené, či pikantné... 😒 ja osobne som nikdy "reštauračnú stravu" nejedla (som vlastne odjakživa nastavená na "detskú" nedráždivú stravu, bez dochucovania, maxi. osolenú/osladenú), takže na to nejako neviem nabehnúť...
teda zjesť to samozrejme zjem (však čo iné? 😅), ale vždy ma potom rozbolí brucho alebo dokonca aj hlava (!)...
to som asi ešte nikdy nezažila, aby ma po jedle bolievala hlava... 😕 😨 😕
vy ste sa s tým už niekedy stretli?

veru, neviem, či si mám objednať aj na ďalší týždeň? 😕
hovorím si, že možno ešte ten bud. týždeň áno a potom sa rozhodnem... 😕
neviem, tá bolesť hlavy ma dosť odrádza...
stále mám pocit, akoby som do seba dávala niečo, čo mi až tak nesedí (tým prílišným ochutením-na môj vkus-zvýrazňujem, lebo iným sa to zrejme nemusí tak zdať)... 😒 🤐

mali ste niekto podobnú skúsenosť?

/ozaj, dokonca aj ten ananásový jogurt sa mi zdal až príkro sladký, ani som ho nemohla dojesť...
jediné, čo mi doteraz OZAJ chutilo-bol ten tvarohový krém s tropic. ovocím-to bolo také svieže a chutné a potom tie macesy... inak ... hm... 🤐 /

betty21
19. jan 2012

@magimary ja to jem druhý týždeň a aj mne sa zdajú byť tie jedlá dosť slané a korenené. sladké mi nevadí. nemám z toho žiadne problémy a ani s hlavou. Ja mám každú chvíľu migrény ale čo jem toto jedlo ma hlava nebolela. inak ten tvarohový krém s ovocím bol fakt výborný.

betty21
19. jan 2012

@kaja73 ja mám tiež dni bez chleba a nejako tým netrpím. Som zvedavá na ten chlebík a aj čo naň povie muž 😀

kaja73
19. jan 2012

@betty21 Ono chutovo aspon pre mna su lepsie tie nezdrave chleby-biely,alebo imitacia cierneho-to je zato ina chut.
Ale da sa zvyknut aj na tieto ozaj celozrnne chleby.
Updateovy chlebik mi napr nechutil takmer vobec-ale maju viacej druhov.
No celozrny je jednoznacne najzdravis-taky ozaj celozrny,nielen akoze.

betty21
19. jan 2012

@kaja73 jasnačka že aj mne chutí najviac ten nezdravý, ale kupujeme čierny, teda mal by byť čierny. Ale je fantastický. Ale napríklad mne chutí aj ten update bochník. Je dosť drahý ale čo už. Mne sa nejako vždy páčia len tie najdrahšie veci 😀 😀 😀 . Ale teraz som kúpila ten slatinský celozrnný čo si mi dala link a som zvedavá na jeho chuť , uvidím či bude mať v našej rodine úspech 😀 .

betty21
19. jan 2012

Kočky papáte aj light výrobky, myslím nie výrobky update.

bianka1
19. jan 2012

@magimary veď chudnuť sa dá aj bez menička 😵 ja ju držím 4ty mesiac ale ani raz som si neobjednala 😉 jogurty ani mne nechutia-minule som to tu písala že su moc sladke a ten maces mne aj detičkám chutí velmi dnes som si kupila gaštanove pyré je výborné 🙂 ja na ranajky jem čo mi chutí a dám si toho dosť, na obed jej to čo navarím usilujem sa to stihnuť do 12tej no a potom si urobím zeleninový šalat s vajičkom na druhý den mám maces alebo polyesterový chlebík s nátierkou a ide to síce pomalšie ale aspon viem že hned tie kila nenaberem naspať 😉

magimary
19. jan 2012

@bianka1 veď práve preto nad tým aj ja uvažujem...
že bez menucka to pôjde tiež...
len možno ešte ten bud. týždeň kúpim a potom už asi ani nie...
a normálne jedávaš na obed aj ryžu, zemiaky?

bianka1
19. jan 2012

@magimary ano všetko 😉 a nevarím si z ich vyrobkov ani muku no nič..na chladničke mám vycapené čo a dokedy môžem jesť a ide to 🙂 napr.dnes som mala na ranajky 2 tousty + kavu dnes som mala aj viac sladkeho-malý vo velkom otvaral čokolady ale potom ma s tým krmil 😉 na obed som varila segedín s knedlou no a teraz si spravím šalatik s tofu syrom 😉

bettina
19. jan 2012

@magimary nepocitala som, ale okolo 100ks 😉

miskaajozko
19. jan 2012

@bianka1 ja som na tom podobne myslim so stravovanim ako ty 🙂

miskaajozko
19. jan 2012

Ahojte kocky, mna toto stravovanie naucilo jest aj rozne kombinacie na veceru. Mam napriklad velmi rada cuketu, tofu a rozne druhy zeleninoveho salatu podla nalady a vyberu zeleniny. 😉

bettina
19. jan 2012

@jaakajka iste sa da,ale to uz nebude U1

grimaska4
19. jan 2012

@bettina
a preco by to nebolo U1?tofu ja osobne sice nejem neviem teda kam to patri,ale napr.cuketa je U1,hlavkovy salat paradajka paprika cibula ,kapusta ,mrkva surova a j ja si robim na veceru salaty dnes som mala napr.tuniaka vo vlastnej stave a salatik som si k tomu namiesala zo zelenin U1,velmi dobry je aj biely jogurt ale nie nizkotucny a zmiesat zo 100g bobulovitym ovocim co je U1,ja kupujem mrazenu zmes z cernic jahod ,malin a do jogurtu trosku norbiho sladidla a vecera je na svete

thera1
19. jan 2012

ja som mala dnes zapekanú brokolicu....🙂

bianka1
19. jan 2012

@miskaajozko super 😉 a že sa dá aj tak chudnuť 😵 ja diety nenávidím milujem sladké a norbi nieje dieta ale životný štýl-ako sa spravne stravovať a hlavne nie hladovať!! ja občas zájdem do predajne ale nepreháňam to maju to dosť drahé 😒 minulý týžden sme boli v HU a tam som niečo pokupovala ovela lacnejšie a maju to tam pestrejšie 😵

bettina
19. jan 2012

@grimaska4 ved to b ola odpoved co sa tyka pecenia pagacov este zo vcera. pytala sa, ci moze zamenit update muku. a som odpovedala, ze moze, ale uz to nebude U1

brandy001
20. jan 2012

@magimary ,,, ahoj .. ja objednavam si menu na cely den uz od zaciatku roka .. mne chuti vsetko a ano mas pravdu .. obedu su slane .. mna hlava bolela 1 tyzden ... ale neviem ci to bolo tym .. vidis, to ma ani nenapadlo ... ale druhy tyzden to ustupilo ...ja som si povedala ze do konca januara a potom budem si varit a vymyslat nejake jedla doma .. ale asi za pomoci ich surovin .... a uvidim ... chudnem z tyzdna na tyzden ... tak asi ta strava ma nieco do seba ..tak uvidim ako to pojde od februara ked budem kuchtit ... myslim ze to bude asi aj lacnejsie ... vsak uvidim .. co sa tyka jogurtov mne chutia .. mne sa zdaju dost vodnate .. tak si tam nakrajam stale nejake ovocie... tento tyzden som skusila zjest normalny nizkotucny jogurt a ten sa mi zdal velmi sladky... tak neviem ... asi je to u kazdej z nas individualne ... ale sladkosti od nich milujem 🙂 chutia mi hlavne kolaciky 😝

thera1
20. jan 2012

ja som práve, že som zistila, že odkedy sa takto stravujem ma nebolela ešte hlava.... 😉

mavion
20. jan 2012

Ahojte baby 🙂 konecne mam doma DVD od Reky a zacala som cvicit,teda ale svalovku mam taku ze ledva po schodoch videm 😀 mozem ho len a len odporucit 😉 inak baby ,kupila som si digitalnu vahu,lebo doma mam staru mechanicku, a aky bol moj sok ked ta nova ukazuje o 3 kila viac ako stara? 😨 podla starej som konecne na vahe spred sviatkov 😕 dala som si sestre kupit sladkosti od Norbiho,lebo nech robim co rrobim sladkeho sa neviem vzdat a tak do obeda si vzdy musim kusok dat...inak co ma zarazilo, Reka na dvdckach hovori ze ona je len U1 a ak chces schudnut malo by sa len U1..ale Norbi zas v knihe pise,ze by sa malo aj U3 lebo telu zacne chybat ak sa je len U1 😕 a este nieco, Norbi odporuca aj doplnky ako naprr,L karnitin...dokonca na vecer odporuca vitamin C,ze sa rrychlejsie chudne..jete aj taketo pripravky?

pavlina2222
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
grimaska4
20. jan 2012

@mavion
ja pouzivam pri cviceni ale nie stale,ten lcarnitin napoj co maju v Update,lebo mne chuti,maju aj megaglutamin to chuti zase jak MOJITO,ono to ti pomoze,ale potrebujes pohyb,bez pohybu ich netreba uzivat.ja mam aj L carnitin tablety 1200mg -ove od Scitec to je americka firma na fitness produkty,stalo to sice 25 eur 60 kusov je v nich,ale tie pouzivam len ked chodim behat,inak nie,lebo moja trasa je 9km,inak tuto radu mam od reky ci to pomoze ci nie neviem ja som schudla dost rychlo,ale chudnu aj bez toho ,a ten l carnitin napoj co maju je s vitaminom C,nema skoro ziadne kalorie 700ml flasa stoji nieco cez 1 euro

luciapejkova
20. jan 2012

@mavion A kde si si kupovala to DVD? Kolko stalo?

mavion
20. jan 2012

@luciapejkova no zohnala mi ich sestra, ale predavaju ich v update obchodoch 😉

kaja73
20. jan 2012

@mavion ja som si cca 4m davala pred cvicenim Lcarnitin 2000mg,potila som sa z toho ako kon,teraz už 2m cvicim bez neho a chudnem dalej.
C vitamin beriem denne-ale nie z toho dovodu-cela rodina ficime na magasorbickej liecbe-co je uzivanie vysokych davok cecka aj v zdravi a v chorobe este viac-super to funguje.
A efekt lepsieho spalovanie je len plus k tomu.