Norbiho update. Ako sa vám darí?

elina313
30. jún 2011

Ahojte kočky, máte niektorá skúsenosť s Norbi update ?
Skúste poradiť, čo ste jedli, ako sa vám darí dodržiavať čas jedenia a budem rada, ak sa pridajú aj kočky, ktoré práve začínajú ... ja idem skúsiť tiež 😉

eerika
30. jún 2011

Tak uz som teda registrovana aj tu... 🙂 neviem , ze ktora ste pisala , ze racio chlebicky s jogurtom?Rozhodne podla mna do 12:OO kuk zlozenie.Cukor len do 12!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ýživové hodnoty v 100g

Energia 1981 kJ (473 kcal), bielkoviny 7,1g, sacharidy 68,4g, tuky 18,6g, vláknina 1,5g, sodík

lanczi
1. júl 2011

@elina313 ja som si tu knihu tiez objednala,ale kym mi pride nevedela by si mi poradit ci sa moze rano kava pit, a kedy sa moze jest cerveny melon,dynka,hrozno,marhule a cersne? dakujem

gebeente77
1. júl 2011

@smarti - Erika mi na tu otazku o tych ryzovych napisala toto: ja ich jem , lebo psenicne mi pridu tvrde.Takze skus aj ty - takze vyzera ze sa mozu aj po 15-tej 🙂

gebeente77
1. júl 2011

@eerika ozaj Erika a chcem sa spytat - kedze nemozem cukor, tak asi ani med nie je pripustny co? ☹

elina313
autor
1. júl 2011

Dobré ránko kočenky, tak sa nám diskusia preniesla na stránku 2 🙂
Dúfam, že aj vy ste sa vyspali do štíhlosti 🙂 ako ja - dnes sa cítim skvele
@eerika jéééééééj taká som rada, že si tu, lebo mňa si nadchla ty a ja sa neodvážim veľmi radiť, iba z toho čo si prečítam a predsa, si náš motivátor - reálne si už schudla, takže to máš už v malíčku
@lanczi skúsim poradiť, ale začínam tiež s vami a tiež bez knižky, takže len info z netu

ovocie
skupina č. 3, všetky druhy ovocia - do 12 hodiny
skupina č. 2, ananás, marhule kyslé, broskyne, egreš, hrušky, mandarínka, melón žltý, červený, mango, nektarinky, pomaranče. Ak sú sladké, radšej jesť do 12,00 - inak všetko do 15 hodiny
skupina č. 1, zelené jablko kyslé, jahody, citrón, černice, čučoriedky, grep, kokos, malina, olivy, ríbezle, ringloty, slivky, višne - do 22 hodiny
čo sa týka kávy, nevidela som zákaz a keďže mlieko sú skupina bielkovín, takže kávu s mliekom podľa mňa môžeš akurát cukor len do 12....
@eerika prosím oprav ma ak som napísala niečo zle 🙂

elina313
autor
1. júl 2011

@gebeente77 dočítala som sa - med do 12 😉

gebeente77
1. júl 2011

@elina313 dakujem 🙂 no tak mi ostava iba pit nesladene caje, esteze kupujem Teekane - tie su vyborne aj bez prisad 😉

elina313
autor
1. júl 2011

@gebeente77 😉

zofrinka
1. júl 2011

Ahojte babenky, tak od dneska idem na to aj ja, len mi prosím poraďte, kde mám objednať tú knižku, aby som nebola úplne blbá a nevedela, o čom sa tu točí!!! LEbo zatiaľ som to nejako moc nepochopila!!!!!!! 😒

elina313
autor
1. júl 2011

@zofrinka však to nájdeš aj na stránke 1🙂 tam sú princípy a knižka sa dá objednať z webu. ja osobne ju neobjednávam, princípu rozumiem a ostatné si pozriem na webe 🙂

zofrinka
1. júl 2011

už som si to práve skopírovala a vytlačila, a budem sa musieť do toho naozaj poriane kuknúť a sústredene si to prečítať, aby som tomu lepšie porozumela!!!!
@elina313

elina313
autor
1. júl 2011

@eerika prosím ťa ako je to s tým pšeničným polystyrénom ? môže sa do 22 ?
ďakujem

eerika
1. júl 2011

ja tiez nie som odbornik , mozem poradit len co papam ja.ALe stale opakujem pytajte sa aj na fore, ten pan tam dava dobre rady a je vyskoleny.PS :med podla mna s mierom Zásadný rozdiel medzi cukrom a medom je, že kryštálový cukor nie je telu prirodzený produkt.

pinkulik
1. júl 2011

Ahojte dievcence....citala som vam na mmb,ale tuna je to prehladnejsie.
Mozem sa k vam pridat? 🙂

trojmamka
1. júl 2011

@elina313 ahoj knihy ani ja neobjednávam ale táto mi nedala spávať a kúpila som si ju resp. objednala je to super čítanie je tam vlastne písané ako k tomu všetkému došlo.Je to písané formou príbehu.Je to príbeh zakomplexovaného tlstého osamelého chlapca, ktorý našiel niekoho kto mu z tohoto bludného kruhu pomohol.Ano ten chlapec je Norbi.Ja som objednávala z ABC knihy ale dá sa kúpiť aj v update obchodíkoch. 🙂

zofrinka
1. júl 2011

Tak som si práve dala obedík.....no, iba polievku, ryžu s omáčkou si dám pred treťou aby som potom už nejedla ryžu.....a na večeru asi biely jogurt.....možno nejaké ovocie, s tých, čo sa môžu........nejako to predsa musím dať dolu.......tie metrááááááky... 😒

zofrinka
1. júl 2011

@pinkulik no poď, aj ja som tu len od včera....a to party tu berú každého, kto má pevnú vôľu a chuť........schudnúť!!!!! 😉

claudica
1. júl 2011

O tejto diéte som už dávno počula, no bola som dosť skeptická.... Už som skúšala "milion" diét, od 90-dňovky až po delenú stravu, dvojtýždňové sprostosti, no ale jo-jo prišiel furt... ☹ Teraz zvažujem, že sa k vám pridám, našla som vás na mmb, ale tu mi je to bližšie, tam som nebola registrovaná. Takže cez víkend naštudujem, pripravím si hlavu /u mňa to musí byť silné rozhodnutie, lebo inak to flákam/. Od pondelka idem baby s vami. Potrebujem zhodiť 12 kilečiek /hrozné číslo.../.
A ešte toto som chcela: tá fotka na titulke knihy, kde je tá speváčka, to je fakt pravda, na maďarskej telke to pred pár rokmi ukazovali, ona naozaj tá Katinka toľko schudla, robili o tom reportáž, upozornila ma na to jedna známa, takže tá jedna fotka určite nie je retuš ani žiaden podvod.
Samozrejme toto rozhodnutie a tento spôsob stravovania nemôže trvať len chvíľu, treba si na to navyknúť hádam "naveky", inak budem zasa jojovať 🙂
Tak v pondelok sa hlásim, zatiaľ pekné chudnutie všetkým... 😉

iguskova
1. júl 2011

tak ja sa od stredy držím zásad tohto stravovania a veru, necítim sa nafúknutá a to idem mať menzes 😝 vôbec to nie je také ťažké, len si nájsť v tom rutinu a systém 🙂 to je super, že sa nás tu toľko zišlo, ,,ve dvou se to táhne líp" 😀 na váhu sa postavím na konci júla, dúfam, že min.4kg bude čaves 😉

zofrinka
1. júl 2011

mne sa to veru tiež pozdáva a som rada, že si tu takto navzájom poradíme a podporíme sa!!! Pôjdem si kúpiť polystyrén na večer, keby ma chytila žravá.......a že ona si ma nájde!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

elina313
autor
1. júl 2011

@pinkulik
@iguskova
@zofrinka ahojte kočky a vitaj pinkulik, toto je verejné fórum, tak sa ani nemusíte pýtať, či niekoho berieme 🙂
Sámo kámo, každého s dobrou vôľou, pozitívnym myslením a chuťou podporiť ostatných 😀

moje dnešné menu : raňajky - párky s 1 ks pečiva
obed : 2 ks marhuľového osúchu s kávou 😎 😎 😎 😎
olovrant : zelenina a mäsko z fazuľovej polievky ešte pred zahustením
večera : šalátik s trochou strúhaného tvrdého syra

neviem či som neurobila niekde chybu, ale zatiaľ mám dobrý pocit 😀

marecka
1. júl 2011

ahojte 🙂 hlásim sa k vám aj s kamoškou a maminou. mohli by sme si tu písať čo sme cez deň jedli, ako inšpiráciu pre druhé, presne ako píše elina. stravu začínam od zajtra ;) niečo podobné som už pred časom mala, to bolo: na raňajky čokoľvek, na desiatu ovocie okrem hrušky a banánu, obed a večera maso plus zelenina a na olovrant bol jogurt alebo mliečny nápoj. bolo to fajn, cítila som sa ľahko a schudla som asi 4kg za mesiac.

takže toto bude niečo podobné. 🙂

wienok
1. júl 2011

ahojte ,idem sa k vám pridať aj ja 😉

eerika
1. júl 2011

Baby možno vám to pomoze ,tu su naj nejake cviky, ja teda nerozumiem ,ale sú to cviky na brucho.5 min.cvičenia..je dobre si kupit zavazie na nohy ako ma ona.Ja ho mam http://www.insportline.sk/1950/neoprenove-zavaz... sa Vam nikam nechce na prechadzku mozete skusit tieto cviky

https://www.youtube.com/watch?v=UIjy-yKIPtg


https://www.youtube.com/watch?v=F256MmfzkVY


https://www.youtube.com/watch?v=c54Yfxi5FV4

skuste kazdy den aspon 10 min

inak aj ine su

https://www.youtube.com/watch?v=5MJeFTyH1U8https://www.youtube.com/watch?v=WfbD4njJ0Iohttps://www.youtube.com/watch?v=5SkJrfNFc1k
eerika
1. júl 2011

jasneeeeeeee!!!!!!!!!!! to bolo pre wienokkkkkkkkkkkkkk

leni82
1. júl 2011

Ahojte, tak po dvoch skusobnych dnoch, s malymi prehreskami, skusam zajtra na ostro, treba sa fakt naladit, ze mlsa sa na ranajky 😀 a od zajtra mam ukazkovy jedalnicek 😀 😀 😀
drzim palce..

elina313
autor
1. júl 2011

@wienok 😉 vitaj 🙂
@eerika ďakujeme za tipy

baculka77
1. júl 2011

ahojte, takže ak môžem pridala by som sa aj ja k vám, normálne ma to nakoplo, mám vyskúšané už všetko možné nemožné a váha niečo pod sto kg. To je sila, že? Ked som si dnes vytlačila tie skupiny tak som tomu začala pomaly ale isto chápať, kde som robila doteraz chyby. Zajtra si idem kúpiť knižku do predajne update tak sa fakt normálne tesim, a je to super ze sa zalozila tato tema, som presvedčená ze to pôjde nám všetkým velmi rychlo a super to zvládneme spolu.

eerika
1. júl 2011

@baculka77 kludne sa pytaj rada ti pomozem.Inak ta potesim, lebo tebe tie prve kila pojdu lahsie.My co mame cca 10-15 kg naviac , nam to ide tazsie.Hlavne musis mat veeeelmi pevnu volu a drzat sa zasad!!!!a budes spokojna 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂