Originálny svadobný dar

merybel
24. jún 2021

Ahojte,vedeli by ste mi poradiť nejaký svadobný dar pre novomanželov. Niečo také originálne. 😊😊Ďakujem za každú radu . 😊

edita88
24. jún 2021

@merybel Ja som dala bratovi truhlicu drevenu v ktorej bolo 500€ v 1€. Vyzeralo to super a tesili sa 😊

83lenka83
24. jún 2021

@merybel ja som dostala prasiatko pokladnicku a v nej boli peniaze papierove poskladané a aj mince, aj 10 rokov po svadbe si na to spomeniem 😀, dostali sme aj obrazy a krištáľ ale nehodili sa mi tak zapadajú prachom.

anavianavi
24. jún 2021

My sme dostali detsky dazdnik a ked sme ho otvorili na snurkach viseli peniaze.dnes daznik pouziva dcera.

nika82
24. jún 2021

videla som predchvilkou na Fb u nejakej pani truhlicku a tam 52 uloh na kazdy tyzden pre novomanzelov

patusss
24. jún 2021

My sme dostali šalky - pán a pani podobné tým na fotke a používame ich každý deň 😊

terezia323
24. jún 2021

@merybel my tak ako píše
@patusss
Šálky používame každý deň na kávu ☺️

dejka77
24. jún 2021

Dala som znamym urobit mandalu.

oliviakatka
24. jún 2021

Vstupenky do Banky lásky + tématické šálky

sanen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sanen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sanen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sanen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sanen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sanen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sanen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sanen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
evkamotka
25. jún 2021

Masazny olej.

hettinka
25. jún 2021

@sanen tak takéto by u nás letelo do kosa. Alebo by našlo miesto veeeeelmi vzadu na polici.
@ merybel ja by som nejako originál e zabalila peniaze a nech si mladi kupia, čo potrebuju. A ak všetko majú, nech to precestujú.

stanulienkat
25. jún 2021

@sanen no taký gýč ...neviem, čo by som s ním robila. Asi fakt len do koša.

loginexistuje
25. jún 2021

ppsuprava vianocnych ozdob z okrasy cadca vratane jednej personalizovanej gule a pripomienkou svadby originalny dar plus ma vyuzitie

gilmorka
25. jún 2021

obom fanúšikom Star wars sme kúpili veľkú keramickú pokladničku Darth Vader a do nej dali dvoj a jednoeurovky. K tomu som im vyrobila lyžičky zdobené fimom,tiež s postavičkami star wars

hama_ba
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ichbinich
25. jún 2021

My sme dostali:
- let balonom
- kurz varenia u znamej kucharky , s prenocovanim v jej hoteli plus jej kucharsku knihu s venovanim (poskladali sa nam kamosi)
- porcelanovy servis a rucne robene pohare - to sme si vyslovene priali, vybrali sme si a potom nam niektori dali peniaze na to
- rucne robenu sklenenu vazu

Co sme darovali:
- robili sme svadobne torty, vyslovene si niektore pariky od nas priali mat torty
- poskladali sme sa viaceri kamosi: jeden parik siel na svadobnu cestu do Afriky, tak sme im dali nejake peniaze v menach tych krajin, do ktorych sli. A aby to dostali, museli robit maly kviz pocas oslavy 😉
- niektorym manzel na objedavku vyrobil obrucky a ratal iba material, nie pracu

h2
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
panelacikova
25. jún 2021

@sanen fúúúúha, tak ja podobne ako
@hettinka by som si nenašla vzťah k takýmto veciam. staviam hlavne na praktickú stránku veci.
@edita88 toto vyzerá zatiaľ z diskusie ako najlepší darček 🙂 každý pár uvíta peniaze, pretože hoci nezabezpečia zdravie, sú dôležité a je fajn mať ich na rozbeh do spoločného života.

merybel
autor
28. jún 2021

@nika82 vedeli by ste mi tie úlohy preposlat ?

nika82
28. jún 2021

@merybel ja už som tu pani nenašla a ona tie neukazoval len 1

narsila
28. jún 2021

@stanulienkat co to bolo? 😅

engynka
28. jún 2021

Urcite peniaze su najpraktickejsie. Tiez sme raz dali z firmy truhlicu s drobnymi. Ale videla som aj napr obraz resp velky ram na fotku a tam rozne bankovky, pripadne nejaku dekorativnu flasu a tam nahadzane zrolovane a zavizane snurkou bankovky.
Ja som toez raz dala rovnake Fusakle panske a damske v tej krabicke ich a tam zastrcila peniaze. Mlady parik takze ich to potesilo a poslali fotku ako si lebedia pred telkou vi fusakloch
Tiez pekny darcek by mozno bolo aj nejake spolocne zaujimave fotenie ak ma parik k takymto aktivitam vztah

marcella6
28. jún 2021

Dvom kamoškam som dala urobiť veľký obraz svadobnú karikatúru. U toho istého pána a obe mi povedali,že z tých vecných darov, bol tento najkrajší. A obe to už majú zaramované a visí im to na stene...