Od 1.9.2014 za mesiac 5 kíl dole

tina27111
2. sep 2014

caute potrebujem za mesaic dat dpole 5 kil nejdem na to zdravo ale uz nemam momentalne vychodisko raz za den sa nejem a potom budem len pit... ked som mala stresy a nestihala som jest jedla som len rano tak som dala dole za 2 tyzdne 7 kil mozno ja viac ....nepotrebujem vase rady ze to nieje zdrave uvedomujem si to dobre ... chudnete niekto od dnes ?

monikah135
2. sep 2014

ahoj no ja by som sa nato dala, len sa ta chcem spytat, nepribrala si potom rychlo spat? ja potrebujem zhodit aspon 25 kg.

tina27111
autor
2. sep 2014

vies co pribrala som vsetko len som jedla ako dive prasa a hlavne v noci s muzom .... to boli vianoce a ked som sa zacala po Vianociach normalne stravovat tak som sa hned vratila na tu istu vahu ... a vazim tolko co ked som schudla vtedy dokonca o 2 kila este menej preto idem do toho a nechcem byt sama ... aj ked je to drasticke ale za ten kratky cas tolko dat dole a ked sa zacneme potom normalne stravovat bude to ok 🙂

dollynkaa
2. sep 2014

@tina27111 no keby este nekojim isla by s8m dotoho.ja dokazem len takto chudnut ze proste nejem 😀

tina27111
autor
2. sep 2014

dollynkaa to je moj pripad len ked nejem preto musim ist na to takto 🙂

kojban
2. sep 2014

Tiež som takýmto spôsobom chudla.. Naobedovať sa a potom len piť a piť a piť ... Za dva mesiace som dala dole 28 kg.. Teraz som doma už štvrtý mesiac kôli chrbtici a niečo som znova nabrala, tiež vďaka nočným nájazdom do chladničky.. Teraz to začínam znovu praktizovať. Takže držím všetkým palčeky..

kojban
2. sep 2014

Keď som stým začala mala som konfekčnú veľ. 48. Schudla som na konfekčnú veľ.36-38. Teraz po pribratí nosím veľ.42. Takže idem na to.

tina27111
autor
2. sep 2014

aj ja mam konfekcnu velkost 42 a chcem 38

michele11
2. sep 2014

Neviem, aku mas teraz vahu, ale nie je problem dat dole 5 kil za mesiac aj zdravsim sposobom, nez je ten tvoj. Ked som zacinala chudnut, vylucila som cukor, sol, olej, polotovary, konzervy... zacala som pit viac vody a za mesiac slo dole cca 6 kil. A jedla som niekolkokrat denne, len vsetko bolo robene na pare alebo dusene vo vlastnej stave. Ked budes jest len jedno jedlo za den, coskoro dostanes vlci hlad a vrhnes sa na jedlo, ked si hoci aj len tu jednu porciu rozdelis na viac casti, budes mat pocit, ze jes stale a lahsie oklames zaludok. A skus vynechat pecivo, to ti moze velmi pomoct.

kojban
2. sep 2014

Pečivo nejem, nechutí mi. Varím na vode. Sladím si maximálne tak kávu. Najhorší je prvý týždeň. Potom si telo zvykne. Len treba vydržať. Teraz som doma tak je to zložitejšie. No priznám sa že keď som v práci tak ani na ten obed niet času keďže som na nohách 10-13 hodín a to potom po jedle ani netúžim. Nie je to zdravé viem ale dnešná doba je dosť hektická a rýchla.

vvia
2. sep 2014

pridavam sa. 1mesiac 5kg

tina27111
autor
2. sep 2014

tak ako baby zaciname od zajtra rana vsetky spolu ci ako ? :D

vvia
2. sep 2014

@tina27111 som za!!!!

kojban
2. sep 2014

Jasan

tina27111
autor
2. sep 2014

to saa mi paci 🙂

jankatt1971
2. sep 2014

Pridala by som sa, ale kojim a musim jest aj poobede, lebo mi zacali strasne padat vlasy a bolia ma kosti. Ale tiez potrebujem schudnut. Tiez dokazem schudnut len tak, ze proste nezerem. 🙂 Ale budem vas tu sledovat a pridam sa tak, ze nebudem jest po pol stvrtej. Uvidim, ci to zabere. 🙂

bambina18
2. sep 2014

Pridavam sa kocky aj ja🙂

lukinka26
2. sep 2014

kocky pridavam sa aj ja ,inak mam celkom dobru skusenost so Zaujimavou dietou; 😉

rondicka
2. sep 2014

aj ja sa pridávam 😵

luciakucekova
2. sep 2014

Dievcata ja sa k vam pridavam tiez lebo sa uz nemozem na seba pozerat a pojde to dolu asi iba drasticky.

janinka832
2. sep 2014

idem na to aj ja s vami 🙂

jablonka1
2. sep 2014

Držím vám všetkým palce. Ja som vlani v novembri začala chudnúť, teraz mám z veľkosti 42 veľkosť 36-38. Mám výšku 158cm a 52kg... Sama sa čudujem, že sa to podarilo. Schudla som 10 kg za 10mesiacov.
Ako?
Zdravý životný štýl. Prestala som jesť mäso, mlieko a mliečne výrobky (som žiaľ bezlaktózová) a minimálne lepok. Minimálne alkohol. Nefajčím. Žiadne sladkosti a chrumkátka. Žiadna káva.
Pomohli mi smoothies. Zmenili sa mi chute. Snažím sa jesť viac ako 50% surového cez deň. A málo.
Jem vlastne len surové ovocie, surovú a varenú zeleninu, zemiaky, ryžu, pšeno. Snažím sa veľa piť. Keď mám chute, jem oriešky...
1x do týždňa som na vode - pôst.
Občas cvičím Jillian Michaels - ODPORÚČAM!!! Aj 5 tibeťanov.

Cítim sa výborne. Lepšie ako pred 20-timi rokmi po maturite :o) Som v dobrej kondícii a fit...

Len keby sa mi chcelo viac cvičiť... Mám "veľkú kožu" takú takmer ovisnutú. Chcelo by to zraziť. Neviete čo s tým? Nepomohla by sauna, aby sa podporila elasticita kože? Alebo viac cvičiť?

4zlatulinko2
2. sep 2014

@lukinka26 ahoj mohla by si mi napisat tu zaujimavu dietu?tiez by som rada zhodila 10kg dakujem 🙂

4zlatulinko2
2. sep 2014

Jedem nato holky 🙂

pukinka11
2. sep 2014

Baby, pridávam sa 🙂 A ako to idete na to? Čo budeme jesť, či nejesť? 🙂 ja som už kdesi písala, ja som dosť schudla, váhu si držím, no zvyšných 14kg nie a ne schudnúť, potrebujem sa zasa nakopnúť.....

petrarac
2. sep 2014

@tina27111 da sa to vydrzat jest iba raz za den? a co? a kedy? a co pit potom? tiez by mi stacilo rychlo 5 kg a potom mozno este zopar zdravsim pomalsim sposobom 🙂

tutky
2. sep 2014

@michele11 prosim ta mozes napisat viac o tom ake potravina si jedla ja by som chcela schudnut nejakych 7-10kg ale este kojim a varim kazdy den kedze mam doma 4stravnikov,dakujem ja napriklad maso nemusim nejak mi prestalo chutit a milujem zeleninu,dakujem(mam vysku 172cm,vaha cca70kg)pohybu mam vcelku dost kedze chodim denne tak 2hodinky s kociarom a samozrejme doma sa nezastavim ale tu stravu by som rada upravila

sssimi
2. sep 2014

@jankatt1971 prosím ťa neblázni. Nejsesť po 15:30??? Spomalíš si metabolizmus a keď začneš jesť normálne, tak nastane jojo efekt. Prinajlepšom priberieš len to čo zhodíš. Jedz každé 3 hodiny. Raňajky, obed a večera klasika a na desiatu ovocie, na olovrant zeleninu. Nejde to tak rýchlo, ale sú to isto zhodené kg z tuku. 😉

4zlatulinko2
2. sep 2014

@pukinka11 a ako si schudla 14 kg?

lukinka26
2. sep 2014

@4zlatulinko2 http://www.zdravie.sk/forum/1479713/zaujimava-t...
drzala som uz par krat tuto dietu a vzdy som s nou schudla. 1x co som ju drzala som schudla 20kg za mesiac a to bol pre mna rekord, po porode sa mi hrozne tazko zhadovalo a len tato mi pomohla 😉

tintinamartina
2. sep 2014

Baby tak som si vas nasla a nezdravo ale lakomo sa pridavam. Takze co na ranajky a obed ci ako to vlastne?