Od dnes chudneme

rosa197
30. mar 2014

Ahojte babule...Dnes bolo vonku tak pekne, dobrá nálada...no pozrela som sa do zrkadla..a zhnusila som sa...na váhe mám 73,9 kg...ide teplo, leto..odhalené šatky...od nového roka vždy začínam chudnúť, skúsila som dukanovku, no nič...vždy som sa vrátila do nezdravého stereotypu..
DNES som si povedala že STOP!!! ..nejdem hladovať, len sa zdravo stravovať, alebo sa neprejedať...a cvičiť...korčule, brušáky... PROSííím, budem velmi rada ak sa niektorá pridáte 🙂 ..popridávame si fotky, recepty a podporíme sa 🙂 ...tak poďte so mnou do toho, nech v tom nie som sama!!! 🙂 ☹

dominikakoll
30. mar 2014

@rosa197 Ahoj, ja chudnem od novembra a uz mam dole 7 kg.

rosa197
autor
30. mar 2014

@dominikakoll Ahoj 🙂 ako chudneš?? čo papkáš, ako cvičíš? :.-)

dominikakoll
30. mar 2014

@rosa197 snazim sa jest zdravsie, ovocie, zelenina, a doktorka mi odporucila jest vecer kuracie maso a nie zeleninu alebo ovocie, jem vsetko len s mierov, detske porcie a snazim sa nejest sladke plus uzivam L-carnitin, cvicit necvicim, prerabame dom a nestiham popri praci a prerabke

miskakyska
30. mar 2014

ved tu máš 300 - 500 takych tém,musíš mať svoju? 😝 😀
nemožeš sa do nejakej pridať? 😅

zalubena
30. mar 2014

Kočky....ja som začala 7.1 a mám dole 16 kíl....

amia3
30. mar 2014

@zalubena no pekne 🙂 to sa ti ako podarilo?

zalubena
30. mar 2014

@amia3 zmena stravy vylučenie mastného a slakého úplne....a každý druhý den plaváren.....za január som mala 12 kíl preč.....celý mesiac február som skúšala či su váhu udržím....udržala som ....v marci som mala problém s mrchou ...tak som chodila po doktoroch.....problémy už pretrvvali od oktobra....tak som to musela riešiť...a 24.3 som začala opäť a 4 kg dole....

morzsi
30. mar 2014

@zalubena zlaticko za 1 mesiac je 12 kg vela ja som bola detto tak ako ty za 2 mesiace 11 kg a mala som probleby s kamoskou ako ty potom krvny obraz ... 12 kg je vela troska by si mala upustit nic v zlom ale radsej pomaly

zalubena
30. mar 2014

@morzsi ja nemám problém s krvným obrazom....🙂 toto všetko mám oki....ja mám problém z HP od oktobra 2013
a ta vaha či sa na mňa niekto hneva alebo nie....tak ja som spokojná lebo ak máš z čoho chudnúť tak to ide ľahučko.....a ja som mala z čoho chudnúť a ešte mám.....

rosa197
autor
30. mar 2014

@miskakyska prepáč, že ti vadí že som to tu začala ☹

@zalubena wau, to ti závidím 🙂 máš môj obdiv.. ja som držala dukanovku...takmer 2 mesiace...a nešlo dole nič 😠 ...tak chcem začať cvičkať 😀 😀
@amia3 Pridááš sa?? 🙂

zalubena
30. mar 2014

@rosa197 upozorňujem......jem všetko ako som jedla...ale nič mastné slané sladké a hlavne pravidelnejšie a menšia porcia nehladujem!!!! a veľa sa hýbem.....a nedržím žiadnu diétu...

miskakyska
30. mar 2014

@rosa197 mne osobne to nevadí 🙂

rosa197
autor
30. mar 2014

@zalubena Ja viem že nediétuješ...presne to chcem aj ja, niečo na spôsov norbiho stravu..kde papám všetko, no všetko je podelené, čo kedy a od kedy nie... 🙂 ..a chcem každý deň korčulovať, brušáky a tak.... mám aj eliptical a stepper ale na to sa neviem donútiť 😠 😠 Budem rada ak sem budeš aj ty pridávať nejaké recepty, aby som sa mohla motivovať 🙂

morzsi
30. mar 2014

@zalubena zlaticko i ja mam z coho chudnut ale ozaj drasticka dieta mne osobne neurobila dobre

zalubena
30. mar 2014

@rosa197 tak recepty....fantázia...🙂)) čo chladnička da....🙂))) len sa to chce zatnúť ...pevnú voľu...a niekoho k sebe...🙂)) ja mám parťáka je síce z BA ale vždy sa informujeme povzbudzujeme...!

rosa197
autor
30. mar 2014

@morzsi Každý má iný metabolizmus..ty si tiež schudla za mesiac 6kg 😲 😲 ..ja nedám ani 2kg ☹ alebo teda ešte nikdy som nedala...
Teraz skúsim cvičiť, či vydá 😀 😀

zalubena
30. mar 2014

@morzsi nedietujem ....!!!!! ešte raz píšem......plávanie každý druhý deň 2km .....menšie porcie vylučenie sladkého slaného a mastného...nič iné....! nemôžem povedať že drastické......obmedzenie vylúčenie...a viem že to je pre mna len lepšie.....

myriada
30. mar 2014

@rosa197 pridávam sa 😉 ako začínaš? čo zajtra? ja rozmýšlam nad očistou, čaje a vodu s citrónom...

sunshineka
30. mar 2014

ja som zacala pred mesiacom.chcem sice zhodit len 4-5kg,ale potrebujem hlavne dat doporiadku brucho,stehna a zadok.vyhybam sa mastnym jedlam,vylucila som cukor.obcas si dam nieco sladke,ale minimalne.zacala som rychlou chodzou so psikom,od stredy zacinam behat a dufam,ze do mesiaca pridu vysledky.a hlavne zienky nedrzte hladovku.treba jest casto a mensie porcie.ak mate na nieco chut,tak si zobnite orechy alebo ovocie,rozne semienka lanove,slnecnicove,pohanku.

amia3
30. mar 2014

@rosa197 ja potrebujem 7-8kil zhodit a uz s0m skusala cvicit jillian michaels ale bezvysledne lebo s0m sa nevedela obmedzit v jedeni tak s0m skusila tukozrutsku polievku ale ani to nezabralo lebo p0t0m som to hladovanie dohnala spat. tak s0m sa rozhodla ze to skusim drastickejsie a od utorka jem len ovocie ked uz mam hlad a vela pijem vody a uz mam k0necne kilo dole(s0m zvedava dokedy)a ty chces ako zacat?

sunshineka
30. mar 2014

@amia3 robis chybu,lebo ked prejdes na normalnu stravu,vsetky kila mas naspat.chudnutie je o psychike.ja som od minuleho leta chudla,ale vzdy som to vzdala,nemala som pevnu volu.mala som stresujucu pracu,preto som potrebovala doslova zrat.az pred mesiacom som sa nakopla,dala si ciel a urcite to zvladnem

petraslov
30. mar 2014

ja cvičím mesiac zatiaľ, stravu som nejako špeciálne neupravovala, len som znížila porcie a doteraz za mesiac 3 kilá dole a nejaké tie cm z problémových partií tiež. Ja musím chudnúť pomaly, inak by sa mi to vrátilo dvojnásobne 😠

amia3
30. mar 2014

@sunshineka ja tiez hadzem do seba vsetko ked s0m v strese preto su vsetky moje pokusy nakoniec marne. a ako si to riesila ty? cim si sa nakopla?

sunshineka
30. mar 2014

@amia3 tym,ze su mi vsetky veci male a som v nich natlacena ako hurka.a o mesiac idem na svadbu,tak sa potrebujem zmestit do siat 🙂

rosa197
autor
31. mar 2014

@myriada super, som rada že sa pridavaš 🙂 ...prepač včera som tu už nebola 🙂 ...dnes som ráno dala nejakých 5 opakovaní brušakov po 20... na nakopnutie 3deci cistej vody s citrónom....
fúú neviem či by som vydržala celý deň nad vodou a čajom..v práci... ja rozmyslam nad niečím ako je norbiho strava...nieje to žiadna drastickadieta ále životný štýl 🙂)) ...držím palčeky...budem sa hlásiť poobede... 😀 😀
dnes sa plánujem aj pomerať ☹

zuzlicek44
31. mar 2014

ja by som potrebovala aspoň 50kg dole.. Ked čítam že 7 alebo 8 kilo tak mi je hlúpe aj sem napísat 🙂 🙂

bobulaaa
31. mar 2014

@zuzlicek44neboj nie si sama ja mam 105kg tak ja aspon 45kg.

zuzlicek44
31. mar 2014

@bobulaaa len ako nato dokelu.🙂 mňa ked prepadne ta chut na niečo tak ma nezastaví Ani betón:( ale už ste ma nas.ali teraz idem skúsiť aj ja🙂🙂 nebudem jest po tej 19.30 žiadne vyprážané k nebudem zobat zo všetkého okolo čoho prejdem🙂

renka5
31. mar 2014

@rosa197 aj ja sa od dneska pridavam 🙂idem na brusaky 🙂

bobulaaa
31. mar 2014

@zuzlicek44 teoriu ovladam treba jest 5 krat denne v mensych davkach vypit aspon 2 litre vody a nejaky pohyb k tomu.Vylucit sladke ,slane atd.....len tu prax neviem dodrzat a vydrzim tak max 2 dni.Ja zacnem naozaj uz od zajtra. To som si hovorila aj v januari ze od 1veho a stale do kolecka.Tak by sme sa mohli navzajom povzbudzovat abynam to islo dole a sme sa na to nevykaslali zase a stale.