Od dnes idem chudnúť

20. sep 2020

Od dnes začinam chudnut akurat som zjedla svoje prve jablko po polroku 😅😅 nevladzem dalej mam 25 rokov,.ziadne dieta a same strie.a nechutne telo pri vyske 169cm ... 95kg!!! Proste prasa..
Takto si frajera nenajdem lol. A hrozne som zvedava ako by som vyzerala s 50-60kilami😍😍😍

majamat
29. máj 2021

@fineta vsak to je super, ja som za minuly rok schudla len 13kg a ot za cely rok, a to nekojim, nemam male dieta.
no cez sviatky osm za spribrala,a le teda ja minuly rok mi vaha kolisala.
teraz som zacala znovu od polky aprila a zatial - 4,5kg. teraz nevime teda ako som na tom, lebo mam ms a zadrziava sa mi voda.

fineta
29. máj 2021

@majamat ďakujem, mam s týmto rovnakú skúsenosť. Navyše mam veľmi nepravidelný cyklus kvôli dojčeniu. A keď už prídu, tak sa postavím na váhu až 2 dní po. To nemá význam sa demotivovat počas... Ide ti to tiež pekne 💪

majamat
29. máj 2021

@fineta ved toto. ja aj ked sa postavim, tak som si vedoma toho ze tpo nie je moja prava hmotnost.
som pozerala do zaznamov a naposledy som mala o 0,3kg nizsiu hmotnost za 8dni - to mi koncila ms, potom na dalsi den o 0,4kg a dalsi den o odalsich 0,7kg menej. takze za 2 dni mi klesla hmotnost skoro 4x tolko, ako pocas ms za 8dni

fineta
30. máj 2021

@majamat áno, môže byť 👍

nnikka
27. máj 2022

Obnovuje tému. Kto sa pridá

nnikka
27. máj 2022

Ahoj. Ako podarilo sa ti schudnúť?