Od pôrodu som schudla 16 kg a pokračujem ďalej

happy99
1. sep 2013

Milé kočky, musím sa Vám pochváliť a zároveň vás chcem motivovať. Vždy som bojovala s kilami, vždy som bola skôr väčšia ako menšia. Pri tomto 3.tehotenstve som si povedala, že reprodukčnú úlohu som splnila a teda keď porodím, idem definitvne schudnúť, aby som potom hmotnosť už len udržiavala. Po pôrode za 4 mesiace mi spontánne zišlo dole cca 8-10 kg, stále mi však ostávalo 14 kg navyše. Pohnúť ďalej to už nešlo, dokonca som kilo zase aj pribrala. Tak som si povedala dosť. Malý sa kojiť odmietal, takže som postupne prešla na nový systém stravovania. Za 7 týždňov mám dole 7 kg a pokračujem ďalej. Roky som s hmotnosťou bojovala a nikdy som takto ľahko a bez hladu nechudla.Tak reku, posuniem to ďalej. Takže ak chcete naozaj schudnúť a naozaj máte z čoho, 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 rada Vám poradím a pomôžem. Info cez správy.
Dá sa to. Viem to a mám to odskúšané na vlastnej koži.
A aby ste mali predstavu - moja hmotnosť tesne pred pôrodom 103 kg, po 4 mesiacoch od pôrodu 94 kg, po 7 týždňoch nového stravovania 86,9 kg. Cieľ do budúcej jari 75 kg. Meriam 180 cm. A keď sa dostanem k váhe, ktorá meria podiel tuku v tele, napíšem aj koľko tuku som stratila.
Verte, je to úžasný pocit. Všetky nohavice sú mi veľkéééééééééé.

susanicka27
1. sep 2013

Ahoj, rada by som, keby si podala info ako si schudla. Mozes mi napist aj do spravy. Chcela by som schudnuť 6 kg. Doteraz som schudla 11 kg a teraz nie a nie sa pohnut smerom nadol.

zuzanockamt
1. sep 2013

@happy99 aj ja by som poprosila info 😉 🙂

anatalia77
1. sep 2013

@happy99 tiež budem rada,ak napíšeš metodu,alebo sposob ako sa ti podarilo schudnúť.

lucinocka
1. sep 2013

Ked si uz zalozila temu na inspiraciu, tak to napis verejne ako sa ti podarilo🙂 pochybujem ze sa ti chce pisat 300 sukromnych sprav🙂

anatalia77
1. sep 2013

@lucinocka pani nás napína ako traky 😀

indira
1. sep 2013

ahoj napisem aj mne to ip budem Rada schudla som caa 10 kg ale raz die Kilo hore potom dole dik za info

pragmaticka
1. sep 2013

mne to tu zavana remklamou na nejake vyzivove doplnky..fakt zvlastne ze ked sa autorka uz tak rozpisala o tom ako sa jej podarilo schudnut, nenapise rovno uz aj ako si teda tu stravu upravila!!!! Ja jej rady nepotrebujem, ale tiez si myslim ze ak ma zaujem poradit a nie predavat nieco, tak nech napise verejne a nie 300 sukromnych sprav ako pise lucinocka.. 😝

lucinocka
1. sep 2013

tiez si myslim ze to bude na nejaky pripravok na chudnutie

anatalia77
1. sep 2013

@lucinocka no necháme sa prekvapiť

lugabal
1. sep 2013

Aj mňa by to zaujímalo, mám nejaké to kilo navyše.

happy99
autor
1. sep 2013

dievčatá, ktoré máte záujem, píšte mi rovno do správy, nech Vám všetkým viem odpísať a mám v tom prehľad. 🙂

anatalia77
1. sep 2013

@happy99 😕
napíš to tu na na plné gule,nech sa možme medzi sebou podopĺnať,podiskutovať

zuzanockamt
1. sep 2013

@pragmaticka tiez som mala ten pocit, preto som zvedava na IP ale zatial nic 😀

macamac
1. sep 2013

reklama jak vyšitá 😅
registrácia dnes 😅
hlavne nenápadne 😀 😀

fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
miminaaa
1. sep 2013

Tiež som od pôrodu schudla 16 kg. Kto chce, môžem mu tú drinu spolu s jedalníčkom rozpísať do IP.😀😀😀 Žiadne prípravky totiž nevedia robiť zázraky, všetko je len o disciplíne a pevnej vôli. Až potom idú kilá dole jedna radosť. 😉

cat
1. sep 2013

Kedy už konečne ludia pochopia, že schudnúť sa dá jedine tak, že vymenia žranie za pravidelné jedenie a k tomu budú aj 2-4x do týždňa cvičiť?
Úplne zbytočne založená téma toto. 😝

latvia
1. sep 2013

tem o chudnuti je tu dostatok, staci sa zapojit do existujucich. a diskusie nasluzia na informovanie uzivateliek ze budes pisat rady do IP, jedine verejne, ked uz zakladas novu temu