Od zajtra chudneme. Kto sa pridá?

maja87110
26. jún 2014

Ahojte baby...Od nového roka vždy začínam chudnúť, skúsila som dukanovku, no nič...vždy som sa vrátila do nezdravého stereotypu..
DNES som si povedala že STOP!!! ..nejdem hladovať, len sa zdravo stravovať, alebo sa neprejedať...a cvičiť...korčule, brušáky... PROSííím, budem velmi rada ak sa niektorá pridáte 🙂 ..popridávame si fotky, recepty a podporíme sa 🙂 ...tak poďte so mnou do toho, nech v tom nie som sama!!! 😎

poisonblu
30. jún 2014

@janka_mt ja som robila tesco objednavku a milka v akcii za 0,49...tak som mala v kosiku a potom som ich vyhodila a objednala sojove tycinky radsej 😀

amy2014
30. jún 2014

Ahojte. Pridavam sa od zajtra k vam. Mam 165 cm a 78 kg.

janka_mt
1. júl 2014

Zvladla som, dala som si trocha tekvicovych semiacok a isla skor spat 😉

magdalena12
1. júl 2014

Čaute baby, ja keď mám chuť mlsať, tak si dám dva poháre vody a hneď ma to prejde. Z toho vyplýva, že nie sme hladné, ale iba smädné... 😀

tina27111
1. júl 2014

caute baby tak ako to islo dnes ? :D Ja som spokojna kazdy den by mi to mohlo ist tak ako dnes ... este si dam na veceru akviu :D a konecna na dnes :D akurát som mala strasnu chut na sladke poobede hladala som nieco aj nasla ale nakoniec som odolala a nic som si nedala :D keby to bolo stale tak isto ako dnes musim sa snazit ved chcem byt sexy 🙂

amy2014
1. júl 2014

Ja som teda dnes zacala a celkom sa drzim, nedala som si ani stipku cukru do kavy. Na ranajky rozmixovany banan s mliekom, na obed aj na veceru zeleninovy salat s kuracim masom. Ku kave som v poslednom case vzdy nieco sladke dzobla, ale uz som si povedala, ze s tym musim prestat. Tak snad mi to vydrzi a zacnem sa aj hybat.

catusca343
2. júl 2014

babz, ja tiež idem od yajtra na to, mam 66kg pri výške 163cm, po pôrode sa na mna všetko lepí. Už som schudla 4 kg, pred mesiacom, ale teraz to trošku flákam a stojím na váhe. Chcem váhu stiahnuť aspon na 55 kg, ked sa podarí. Tak držte všetci palce 🙂 Neskôr pridám aj foto, ak bude niečo vidno 🙂))

spp
4. júl 2014

Ahojte aj ja sa pridavam uz sa na seba nemozem pozerat .

dolly3
5. júl 2014

Ahojte ak by som mohla pridávam sa tiež. Ja som si rozdelila chudnutie na etapy. Prvá etapa schudnúť 5kg.Dajte vedieť čo jete, hlavne po obede a večer a kedy naposledy jete.

cta
5. júl 2014

ahojte pridávam sa. Mám 165cm a vážim momentálne 59 chcem schudnuť na 50 alebo aspon 45 lebo sa už do ničoho nemestím a mám pneumatiku okolo brucha a už je mi zo seba zle.
Moja strava je stále rovnaka:
Ráno- chlebík bez ničoho a zmiešaný čaj s mliekom a 3 ližice cukru
Desiata- jedna mrvka
obed- samé nezdavé veci 😀
1 dobrá káva
olovrant- jablko alebo melon prípadne iné
večera- chlebík bez ničoho a čaj
Baby aké cviky robíte? Lebo ja mám pohyb stále ale neviem dať dole tých 9 kil poradíte?

misiaksl
5. júl 2014

Ahojte, mozem sa k vam pridat? 🙂 Uz som schudla cca 5 kil, no nejako mi uz chyba motivacia. Tak snad sa motivujem v tejto skupine 🙂 Ja zacnem striktne od pondelka. Vyskusala som metodu podla Mira Veseleho a mozem povedat, ze sa mi kila po chudnuti nevratili a to ozaj ze jem sladke na obed, olovrant a vecer 😀
Takze zaklad je jest kazde 2-3 hodiny, jest vela zeleniny a vypit minimalne 2 litre vody.
Takze od pondelka sa ide na to🙂

magdalena12
5. júl 2014

@cta Ty naozaj chceš schudnúť na 45kg? Nehnevaj sa, ale to už trošku hraničí s anorexiou. Moja sestra má tú istú výšku ako ty a má aj tých 45kg, a ona sa snaží zase pribrať. Príliš vychudnuté ženy sú asi rovnako príťažlivé ako tie príliš tučné...

kubisova
5. júl 2014

Babenky rada sa pridam...vaha mi uz pomaly mesiac stoji na 62kil a mam 166 vysku....chcem dat do
le aspon 5kil...no neviem ako sa nastartovat....

mystisch
5. júl 2014

Dievcence..idem do toho s vami..
mam 178 cm vahu 71 kg...
moj ciel je sa dostat na 62...
Zacinam..ziadne skadke...ziadne pecivo...po 18 nejest a cvicenie

chyba mi oevna vola...ale toto je vyzva..kazdy tyzden sa odfotim, aby bolo vidno ci vobec nieco ide dole ;0)

Pondelky a stredy si dam taebo...istayne prac. Dni fitness..a cez vikend upratovanie, zahrada

ada510
5. júl 2014

@maja87110 Ahoj pridavam sa aj ja po pôrode som riadne pribrala cca 20kg no hroza všetko mi je malé diéty nejak držať nedokážem takže som to skúsila takto žiadne sladkosti a jem polovičné porcie pretože milujem mäso a nevzdam sa šunky atď ..dám si ale kilom zeleniny potom veľa ovocia ocistujuce čaje pridala som pohyb a za tyzden som išla z 82kg na 79kg dá sa to treba veľa zeleniny a melon to je zazrak pokračujem ďalej kým to nebude na 60 kg minimálne držte palce;)

misiaksl
5. júl 2014

Som tak premyslala, ze by bolo fajn, ak by kazda pridala svoj jedalnicek. Urcite by sme si navzajom pomohli.
@kubisova jeej, my mame rovnaku vahu aj ciel 🙂 tak dufam, ze sa to podari 🙂

noemkanikoletka
5. júl 2014

Čauko .. No ☹ Držím Vám palce , ja sa snažím tiež schudnuť ak chcete poradim portal Fithall.sk zaregistruje sa urobíte si svoj cvičebný plán podľa toho či ste Začiatočnik alebo pokročilý a každý deň budete mať cvik .. napr. na bruško , joga, a take cviky .. 🙂

kubisova
6. júl 2014

@misiaksl tak to parada.....no som zvedava na ranajky mam biely jogurt....

misiaksl
6. júl 2014

@kubisova tak to mas velmi malo. Zaklad su ranajky a ako mam vyskusane, hladovanim neschudnes.
Ja mam na ranajky 1 krajec tmaveho chleba, tenka vrstva nizkotucneho syru, 6 platok sunky, 2platky nizkotucneho eidamu, 1 paprika, 1 paradajka a hrncek javy bez cukru.
Desiata jogurt a ovocie ( nedoporuce sa banan, ale ak nemam nic, jem aj to)
Obed bude nejake maso a zelenina
Olovrant este neviem 🙂
Vecera mozzarela, paradajka, paprika a uhorka. Ak budem hladna, dam si platok bielkovinoveho chleba 🙂
To je moj jedalnicek na zajtra ( v predchadzajucom chudnuti pomohlo, tak verim ze aj teraz 🙂 Este by sa malo pred kazdym jedenim jestzeleniba, ale to uz ja nevladzem jest 🙂

tinamarkova
6. júl 2014

No baby ako ste na tom
Ja cvicim uz aj korcule boli.

misiaksl
7. júl 2014

@tinamarkova mozem sa opytat co cvicis? Ja som si dala iba bike.

kacenkakatka
13. júl 2014

ahojte, tiež by som sa rada k Vám pridala 🙂 som rok po pôrode a chcela by som ešte niečo zhodiť
moja momentálna váha 67 kg pri výške 168 cm,

@palinkova87 za 4 dni 2 kg dole? čo cvičíš, ďakujem 🙂

palinkova87
13. júl 2014

@kacenkakatka už necvičím,ale cvičila som toto :

https://www.youtube.com/watch?v=FTT4W8ygJ7w


necvičím koli tomu, som zostala tehu.. ale našla som si tehu cvičenia.. tak hadam vela nepriberiem.. 🙂 dam do toho vela prechadziek s detmi.. :-P

citronade
13. júl 2014

ja som zacala pred tromi dnami... zo 77 po porode, chcem na svojich 55... a sladke som jedavala ked som chudla a schudla som..nemyslim palacinky, alebo zemlovku, ale proste keksik, cokoladu, horalka, mila, milka, aj kazdy den kludne, jednu, dve... vobec mi to nevadilo, ked som ostatne dodrziavala, sarapatu robi, pecivo, chlieb, omacky, knedle...keks neuskodi, ani cokolada, aspon mne ne... a necvicila som a ani nebudem, mam problemy a nemozem... zatial mi to ide, ja ked sa pustim do toho, tak v pohode vydrzim, asi mam stastie, ze mam silnu volu, predtym sa mi tiez podarilo zhodit 20kg, pribrala som z liekov... vsetkym prajem silu 😎

ficksacha
14. júl 2014

@cta Ak chces schudnut, treba sa zamerat na realne ciele. 45 kg pri Tvojej vyske je uz extrem. Tvoj jedalnicek je vysokosacharidovy. Chybaju mi tam bielkoviny, tuky, vlaknina a vitaminy . Chcelo by to si to trosku nastudovat a cely ho od zakladu zmenit. Ak si na to sama netrufas, poziadaj odbornika (trenera, ci vyzivoveho poradcu).

cta
16. júl 2014

@ficksacha ja nesmiem bielkoviny. a kedže mi chýbaju bielkoviny telo príjma veľa cukrov a poradcu som skúšala nikto to somnou nechce lebo sa boja, že mi ublížia 😒

ficksacha
16. júl 2014

@cta Ahaa, tak v tvojom pripade to je ine kafe. Mozno by Ti pomohlo vyskusat RAWstravovanie.