Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Pekné bruško po pôrode

nakupujuca
4. máj 2016

Ahojte,mám nie moc pekné brucho po troch deťoch, k tomu nadváha cca 7kg, a ešte kojím..Poradí niekto nejaký recept ako zlepšiť figúru? Ďakujem 😉

tobnuf
4. máj 2016

Ahoj si po 3 detoch.. necakaj ze budes mat postavu ako modelka.. ja som po 1 a vyzeram ako vyzeram. Kazdopadne ti poradim len zmenit jedalny listok a vela pohybu .. nemas inak ako zlepsit figuru.

janickacrazy
4. máj 2016

@nakupujuca ved si len 3 mesiace po porode, čo by si chcela? ja som v tom čase vyzerala ako v 5. mesiaci tehu, teraz po 6 mes. je to už oveľa lepšie, chce to len pohyb a ty ked kojíš aj tak nejakú dietu moc držať nemožeš, možno potom, ked prestaneš kojiť

seahorse27
4. máj 2016

Pozeram, ze najmladsia ma len necele 4 mesiace, cize este plne kojis, t.z. s cvicenim ani s dietami to prehanat nemozes. Uplne vyrad z jedalnicka sladkosti a biele pecivo, zvys podiel zeleniny, vlakniny a ovocie len doobeda. Od poobedia sa snaz jest hlavne bielkoviny (maso, mliecne vyrobky, vajicka..) a zeleninu. Kazdy den si daj zopar brusakov a postupne zvysuj pocet.

nakupujuca
autor
4. máj 2016

Ďakujem za rady.. 🙂 no sladké mi dodáva energiu....aby som ako tak fungovala...

sofinusia
4. máj 2016

@nakupujuca Vidíš a práve to sladké ktoré ti dodáva energiu by si mala aspoň trošku obmedziť aj keď ja to poznám že to nie je jednoduché. Som zvedavá ako budem ja natom po pôrode, ale zatiaľ to neriešim

nakupujuca
autor
4. máj 2016

🙂

6mia6
4. máj 2016

Ahoj tato tema bude aj mna trochu zaujimat. Tretie este len cakame v novembri ale uz teraz mi chodi po rozume ako budem vyzerat. Po dvoch som nie nejak cielene vyzerala celkom fajn. Malokto mi veril ze mam doma dve deti. A to teda zerem vsetko. Zato pohybu mam az az. No teraz po tom tretom sa trosku obavam ze to telo uz bude zase iné. Uz pred tehotenstvom som pocitovala ze 30 na krku začne robit divy a budem si musiet davat pozor co jem. Tak snad sa naucim jest trochu zdravsie. 😀

klara333
4. máj 2016

Brusaky si skusala? 😉 dietu drzat nemusis, staci zdravo jest, prospeje to aj dietatku. Kazdopadne to chce cas, kazdy sa regeneruje po porode inak.

nakupujuca
autor
4. máj 2016

To áno 😉 len času trocha pomenej..Keď aj v ovocí a zelenine sa musím obmedzovať... 😒

klara333
4. máj 2016

Na mamila strankach pisu, ze sa obmedzovat netreba, ja som si sice davala pozor, ale len na citrusy, kedze mam na ne sama alergiu. Klop klop, deti nemali nikdy problem. Brusaky barskedy, to je za desat minut odcvicene. Je to poporodna lenivost. Ja nou napriklad trpim uz treti rok 😀 😀 😀 😀 😀

nakupujuca
autor
4. máj 2016

😀 mate pravdu 🙂

lilu74
9. máj 2016

ja som si cele tehu natierala brusko bepanthenovou masťou proti striam, takze strie som nemala a nemam ziadne doteraz, aj napriek dost velkemu brusku, pocas kojenia som cvicila tak trochu opatrne, po odstaveni som sa pustila do toho naplno, zaciatky boli tazke, nakolko som prestala intenzivne cvicit okolo 4teho mesiaca, ale do roka som bola fit🙂 ajked so sebou nebudem spokojna na 100perc. nikdy: 😖

lindusss176
11. máj 2016

Ja mám za sebou jednen pôrod a ziadne strie mne totalne pomohol kokosovy olej aj pocas tehu aj po som sa s tale natierala kokosvym olejom. Mala uz ma tri roky a ja na nom stale ficim je super aj malu s ním obcas natieram. Kupovala som si ho v DM-ke ale 250ml za cca 8 eur. Potom som objavila tento kokosovy olej nemeckej výroby za 500ml10,90 eur🙂 A ten okrem toho že s ním celá natieram aj malú používam ho aj v kuchyni a umývame si aj s malous ním zuby, aplikujem si ho na končeky vlasov🙂 Je proste perfektny🙂))) 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 😉
https://www.naturonline.sk/sk/prirodne-oleje-bi...

nakupujuca
autor
11. máj 2016

Diks...poznam ten olej..pomaha aj na starsie strie?Pri prvom som rapidne pribrala 20kg a bola som velmi chuducka,a brucho no otras.... 😖

ivusa8520
12. máj 2016

ahojte chcem sa opytat ci počas kojenia mozem chodit na linfodrenaz na strojovu masaz robi s a to takou hadicou na miestach klasika ako linfa

lilu74
30. nov 2016

@ivusa8520 myslim si ze nie ale v salone ti urcite povedia presnejsie. Dolezite je cvicenie.zdrava strava a pravidelne kremovat pokozku aby bola pruzna ja mam dobru skusenost s bepanthenom😉

evittam
30. nov 2016

@lilu74 Súhlasím so stravou a cvičením ale žiadny bepanthen ti nepomôže k tomu aby si mala plochejšie a krajšie bruško.😉

lilu74
6. dec 2016

@evittam bepanthen mi urcite k plochemu brusku nepomoze😂to by som ho mala doma na kvanta keby ano😅ale mne pomohol v tehotenstve predist striam coho som sa bala a tie kila tvrdou drinou verim, ze zhodim cvicenim a stravou😉

kiss999
15. dec 2016

ahojte i ja mam problem s bruskom mali bude ma desat mesiacov aa brusko stale velke je us som stoho zufala vaha vobec neide dole

Tu začni písať odpoveď...

Odošli