Po pôrode mi ostalo bruško

anjelicek94
7. sep 2013

Ahojte, po porode mi ostalo trochu brusko trcat. Kazdy kto ma vidi si mysli, ze som tehotna v 3 mesiaci. Ako sa to da zmenit?? Mam ho ako zelatinu...a tiez sa uz do nicoho nevleziem.
Poradte.
Dakujem

ivanakir
7. sep 2013

Kazdej zene po porode ostane brusko,. A hlavne tak skoro po porode ako ty, to neries. Ak budes kojit, zmizne, neboj.... Len sama maternica ma na to, aby sa stiahla do povodnej velkosti, 6 tyzdnov!!!! Dalsie leto sa opalujes v bikinach 🙂

aristka
7. sep 2013

ale čo riešiš ,si ešte krátko po pôrode ,nechaj si oddych ,to 6tonedelie na niečo je ,bruško sa stiahne a potom šup denne prušáčiky ,ale v klude bez stresu... 😉

anjelicek26
7. sep 2013

@anjelicek94 - to ma kazda zena, koza sa natiahla o desiatky centimetrov, to nie je len tak dostat to nazad... proste to chce cas... a svaly spevnis postupne cvicenim.

melesmeles
7. sep 2013

@anjelicek94 urcite sa to upravi, este je skoro to riesit! nestresuj a uzivaj si babatku 😵 drzim palce 😀

anjelicek94
autor
7. sep 2013

dakujem, to som rada, lebo uz som si myslela, ze pojdem na nakupy.

dedenini
7. sep 2013

ja som skoro 17m po porode a furt mi trci brusko :D

sendy182
7. sep 2013

@anjelicek94 ahoj odporúčam sťahovacie nohavičky.........skús pogugliť........... 🙂 ..bruško sa ti samozrejme aj bez nich ešte stiahne 😉

argyro
7. sep 2013

@anjelicek94 nebooj ešte je príliš skoro aby si ho mala zasa ploché.. ale aj to bude, mne spľaslo krásne späť do plochého bez akejkoľvek námahy, akoby som nikdy nerodila 😉 chce to čas 😉

siska53
7. sep 2013

@anjelicek94 ja som uz 17 mesiacov po 2. porode a stale mam brusko ( dojcime sa a aj cvicievam), lenze mne zistili, ze mam aj rozostupene brusne svaly.. Ak ty take nemas, casom urcite zmizne samo, pri coraz pohyblivejsom dietatku ani nebudes vediet ako.

sefka6661
8. sep 2013

Ja som začala s cvičením až teraz keď má malý 5mesiacov,dovtedy som to veru neriešila. A brucho necvičím skoro vôbec radšej. Do pol roka povedal gynekológ,že radšej nie..Tak ako baby vravia,si veľmi krátko po pôrode-takže úúúplne iné veci by ťa mali zaujímať. 😉

sashabb
8. sep 2013

Ja som napríklad brucho po nemala vôbec. Už sestrička v nemocke sa čudovala kde mám brucho 😀 Ale tak pre svoj dobrý pocit som ešte doma nosila sťahovací pás.

m_ij_ka
13. sep 2013

@anjelicek94 po pôrode bruško ostane každej žene. Tehotenstvo trvá 9 mesiacov a takisto 9 mesiacov sa dáva telo po pôrode dokopy. Ono je to individuálne, niektorá žena po pôrode vyzerá ako keby ani nerodila a iným zasa bruško zostane a po niekoľkých mesiacoch to nevidno. Pozerám že tvoj malinký má mesiac, uvidíš po 9 mesiacoch od pôrodu budeš mať postavu ako pred pôrodom. Chce to len čas, lebo pôrod je veľká zmena v tele ženy. 🙂