Podľa koho alebo čoho cvičíte?

baby124
21. aug 2012

kocky rada by som zacala cvicit ale potrebujem poradit ako zacat

miskap2111
21. aug 2012

@baby124 , najlepšie je si vybrať aktivitu, ktorá je blízka tvojmu "naturelu" , aby ťa to neprestalo skoro baviť a aby sa to stalo niečím na čo sa budeš tešiť. Ale niekedy stačí len vyskúšať a vydržať. Ja napríklad behám. Beh som odjakživa neznášala, ale snaha schudnúť ma k tomu dostatočne motivovala a neľutujem, že som vydržala. Treba však začať najprv kombináciou chodze a behu a potom v priebehu týždňov intervaly behu predlžovať, až sa napokon k behu prepracuješ a budeš mať z toho nesmierne radosť. Chce to výdrz a vytrvalosť, ale spoznáš pri tom aj samú seba, schudneš, zmeníš stravovanie- a to úplne spontánne, prečistíš hlavu a budeš sa cítiť perfektne. Máme tu aj diskusiu: Beh a chudnutie , tak tam prípadne nakukni 🙂 a keď sa k nám pridáš, tak super!

sisaha
21. aug 2012

@baby124 uz 14 rokov so mnou cvicia moje deti 😀

baby124
autor
21. aug 2012

@miskap2111 no praveze som behavala asi 2 tyzdne ale potom ma to uz nebavilo lebo samej sa mi nechce a tak velmi chcem schudnut uz sa ani na seba pozerat nemozem 😨

@sisaha 😀 😀 😀 to musi byt riadna fuska 😀

lenitta007
21. aug 2012

@baby124 ja tiez behavam a celkom sama a je to super....nemusis sa riadit nikoho tempom a on tebou. obcas beh zamenim za korcule a plavanie, ale to ma samu nebavi, takze chodim s kamoskou. a este chodim do fittka, ale to tiez sama, idem si podla svojho tempa, nikto na mna nemusi cakat, ani ja na nikoho. 🙂 😉 mna sport bavi, odjakziva sportujem, hravala som 8 rokov voleyball a pohyb potrebujem, takze smelo do toho, je tu vela motivujucich clankov a rad, ktore si rada citam a naozaj ma motivuju.... naakukni to temy beh a chudnutie, ako pisala miska 😉

miskap2111
22. aug 2012

@baby124 a nejakú kamošku na beh nenahovoríš? Mne beh samej vyhovuje, ale behávam aj s mojou 18rocnou dcérou- tá tiež radšej beháva s niekým ( najradšej so mnou 🙂, aspoň utužujeme aj tak perfektný vzťah )

baby124
autor
22. aug 2012

@miskap2111 kamosku asi nie mam lenive kamosky chodila som s mojim chlapom ale ten chodieva na tyzdnovky tak teraz cvicim podla jillien 🙂

miskap2111
22. aug 2012

@baby124 , tak super! Hlavne, aby ťa to bavilo a kilečka pôjdu dolu jedna radosť! 🙂

grimaska4
22. aug 2012

@baby124
vela zien cvici na Jillian michaels,ona ma take levely tusim na 30 dni
ja chodim behavat a cvicim na rubint reka ci pentek eniko-tie baby maju cviky,ktore super tvaruju postavu
http://tornavideo.hu/

baby124
autor
22. aug 2012

@grimaska4 a nevyzera to byt ani tazke

grimaska4
22. aug 2012

@baby124
kes si zvyknuta cvicit,tak celkom v pohode,ja mam jej dvd a to je brutal 😉

nikolko154
23. aug 2012

Ja idem skusit kruhovy trening.skusobny trening sa mi pacil.30 minut pre mna a moje telo.skvele. A ak mate zaujem o vyzivove doplnky alebo odburavac tukov....cisto prirodna baza aj koktaily su tak skuste www.schudnizdravo.sk/lenka. Treba sa zaregistrovat to je zadarmo samozrejme.potom sa ozvu, pozriete si produkty a rozhodnete sa.dame to🙂