Poďme spolu chudnúť

nikushka2521
6. apr 2014

Do leta potrebujem schudnut 15-20kg, rada by som sa s niekym podporovala , najlepsie by bolo keby si mala taku istu alebo aspon podobnu nadvahu ako ja . Ja uz sa na seba nemozem pozerat , takze kludne sa pridaj a podme nato ..

ragulca
6. apr 2014

@nikushka2521 ok, môžem sa pridať, diétujem dva týždne, zatiaľ mám mínus 6 kg, ale ešte tých 20 by som ešte rada dala dole do začiatku prázdnin

nikushka2521
autor
6. apr 2014

@ragulca za 2 tyzdne 6 kg ? to ako ? nebojis sa jojoefektu ?

ragulca
6. apr 2014

@nikushka2521 jojo efekt teraz vobec neriesim, ani c I je to zdrave alebo nie, proste potrebujem schudnut vela za
malo casu

evelynm
6. apr 2014

kuk do skupiny Dukanova dieta 🙂

nikushka2521
autor
6. apr 2014

@evelynm dukanva je tiez dobra dieta clovek s nou shudne ale ak vysadi tak jojo efekt zARUCENY

ajus969
6. apr 2014

ja som za cala pred tyzdnom, ale len som prestala jest sladkosti a pit sladene vody, sem tam si dam kusok cokolady, ale len tak 2 kocky a nie celu ako predtym 😀 vcera som zacala 30 dnovu vyzvu na brusaky a za tyzden som dala dolu 3 kg asi, zajtra rano sa vazim a uvidim presne 😀

evelynm
7. apr 2014

@nikushka2521 , nemusi byt, ak je clovek disciplinovany. Nemyslim si, ze ked clovek schudne, tak po skonceni diety sa musi zakonite zacat prejedat.

tina27111
7. apr 2014

ahoj ragulca ako si to prosim schudla ? ja som to schudla za mesiac

ragulca
7. apr 2014

@tina27111 no, som dva týždne v podstate iba na bielkovinách, okrem mliečnych výrobkov - nie preto, že by sa nemohli, ale preto, že ich nejedávam. Pokračujem ďalej, uvidíme, dnes chcem začať aj s cvičením. Zatiaľ bez cvičenia -6 kg, -7 cm v páse, -6 cm v bokoch. Bielkovinovú som držala už pred asi 8 rokmi a za dva a pol mesiaca som išla dole 17 kg, potom som otehotnela 🙂 . Teraz by to mohlo ísť trošku viac dole, mám vyššiu štartovaciu váhu

tina27111
7. apr 2014

no ja tiez chudnem :D za 4 mesiace dole 11 kil a teraz sa to stoplo tak som od dnes zahajila taku dietu kt som uz schudla ked som porodila len som si to neudrzala lebo sa mi uz nechcelo tak som zvedava vtedy som mala po porode za dva tyzdne dole 12 kil 🙂 tak som zvedava dnes som zacala v ppondelok sa vazim :D

helena2248
7. apr 2014

@nikushka2521 ahoj ja uz chudnem treti tyzden, upravila som jedalnicek a cvicim 30 minut denne, zatial sli dole 3 kila, zatial to ide pekne tak uvidime, potrebujem dat este aspon 10 kil 🙂 🙂

isabel11163
7. apr 2014

Ahojte kočky aj ja chcem začať a zhodiť aj 20 kg 🙂 pridávam sa k vám kedysi som držala 90 dňovku no tá mi už akosi nezaberá a z dukanovej mne bývalo veľmi zle 🙂 u mňa je tá nevýhoda že ja nie som veľmi bielkovinový typ mne skôr vyhovuje zelenina,ryža,sem tam nejaká cestovina..mäso moc nemusím,občas nejaký jogurt,syr,mlieko do kávy.. inač pitný režim 0 bodov :/ za deň tak 2 poháre vody :(

caspino
7. apr 2014

@ragulca super aj chcem ako si dala dole tych 6kg
mne treba do juna 10kg dat dole

caspino
7. apr 2014

@helena2248 aj ja potrebujem dat dole za 2mes. dole 10kg ideme na dovcu tak sa chcem pacit zatial som upravila jedalnicek na ranajky len hrianka s tenkou vrstvou natierk.masla len na oko a zelenina a salaty vecer a obed ziadne saldkosti a ani ine maskrty

caspino
7. apr 2014

@tina27111 ejha za 2 týžne dole 12kg to ako?🙂 sem s receptom prosiiiiim

helena2248
7. apr 2014

@caspino za tri tyzdne 3 kila, rychlo neschudnes na to musis ist pomaly inak to budes mat s jojo efektom a to by som nechcela... dolezita je hlavne strava a vela vela tekutin denne a samozrejme cvicit, sup do skupiny cvicime podla jillien michaels 🙂 🙂

helena2248
7. apr 2014

@caspino kolko krat denne jedavas ako vyzera tvoj jedalnicek?

reni1512
7. apr 2014

baby ja mam bielkovinovu doma..od fitnessky + cviky idem tiez nato...zatial mam dole -3kg ale za aky cas nestopovala som si, teraz uz vsak budem, ideme v maji na svadbu a do nicoho sa nevtrepem 😒

tina27111
7. apr 2014

caspino ahoj 🙂 aj ja potrebujem za 2mesaice schudnut 10 kil🙂 sme na tom rovnako :D po porode mi absolutne nic nechutilo ranajky activia jogurt obed normalny ale vzdy som nechala apson polovicu na tanieri a vecer tiez len jogurt ... po 2 tyzdnoch sa postavim na vahu a minus 12 kil 🙂 to bolo inka krasne :D no nabrala som to cez vianoce pretoze som mala stale muza doma ato sa nedalo ked sme v noci vijedali chladnicku inak som zase takto schudla od vianoc 11kil a pokracujem od dnes zase v tom 🙂

caspino
7. apr 2014

takze rano vecer jogurt obed riadny medzitym nic a kila idu dole?

caspino
7. apr 2014

takze rano vecer jogurt obed riadny medzitym nic a kila idu dole?
@ragulca a co jedavas?mne teraz tiez nezalezi na jojo efekte potrebujem dat kila dole zle sa citim

tina27111
7. apr 2014

no a fakt som tak schudla nie nejedavam max koliecko sunky ale po par dnoch mi ani nic nechybalo ja to zase od dnes dodrziavam dufam ze sa mi zase podari dat co dole

ragulca
7. apr 2014

@caspino bielkoviny, bielkoviny a zas bielkoviny 😎

tina27111
8. apr 2014

ragulca a aky bol teda tvoj jedalnicek ?

ragulca
8. apr 2014

@tina27111 strááášne veľa mäsa - akékoľvek okrem párok, vajcia, mliečne výrobky nejedávam, ale syry, smotanu môžeš, pokiaľ to nebude nosné jedlo, minimum zeleniny - hlavne zelenej - brokolica, paprika, uhorky, špenát, šalát, ale aj paradajky, karfiol. Pozor na mrkvu, kaleráb - to nie. Ovocie vôbec

tina27111
8. apr 2014

jaj no tak to by sa mi niektore veci nechceli jest skusim to teda podla seba a dam vam vediet po mesiaci ako sa mi darilo :D

mylittleone
8. apr 2014

Ja som zacala asi pre mesiacom pozvolna kedze este kojim 10mes.slecnu-cvicim a behavam 2x do tyzdna,obcas aj 3x ak sa casovo podari, jedavam maso so zeleninou,ryzu, mliecne vyrobky,na rano 2 dcl vlaznejcody s citronom(pred fyz.aktivitou najlepsie,vtedy sa metabolizmus nastartuje a pekne spaluje) a vecer obmedzujem sacharidy(pecivo,zemiaky,cestoviny..)
Zatial mam 4 kg dole,radsej pomalsie aby sa nevratili a kym kojim nechcem drasticke diety🙂

tina27111
9. apr 2014

no co baby ako pokracujete ? :D ja dnes taham treti den ako by som si zelala dat za 4 tyzdne tie 4 kila prec :D aspon nieco by sa mi zase pripisalo k mojmu chudnutiu a posunulo by ma to zase v pred 🙂 je tu vobec niekto taky co chudne somnou ? :D

ragulca
9. apr 2014

@tina27111 ja chudnem :D, v sobotu budú 3 týždne, napíšem koľko išlo dole

tina27111
9. apr 2014

ja chudnem uz dlhsie za 3 mesaice minus 11 kilô dva mesiace ani deko a teraz to skusam zase uz treti den 🙂 tebe sa ako dari ?