Poraďte cvičebný program na doma

9. jan 2021

Ahojte, poraďte nejaký dobrý cvičebný program na doma. Jillian Michsels poznám, mam odcvicene a veľmi sa mi ten štýl cvičenia páčil takže niečo podobné. Pripadne nejaké rady, tipy ako cvičíte doma. Lebo viem, že keď si budem mat vymýšľať cviky sama rýchlo ma to prestane baviť.

mirage
9. jan 2021

fitshaker.. cvicim s nimi roky, od pondelka zacina nova vyzva..
a mne sa velmi paci aj JOE WICKS na you tube, ale to je zaberak

lenuska1907
9. jan 2021

Kukni: Pamela reif (youtube), ja som veľmi spokojná s jej plánmi. 🙃

sense
9. jan 2021

Sydney cumming, Eva kolakovska, heather Robertson

hipuska
9. jan 2021

Aj mne poraďte. Nie skakacky. Z toho ma bolia kolená. Skôr cvičenie s vlastnou váhou, silové. Ďakujem

mirage
9. jan 2021

@hipuska aj si si pozrela, co sme napisali? Nie vsetko su skakacky.. niektori by chceli, aj aby sme to za ne odcvicili.

punka24
9. jan 2021

Ja idem podľa tohto... Sú tam cviky na celé telo, brucho, zadok, ruky, nohy. Rozdelené do troch stupňov náročnosti - ľahký, stredný, ťažký... Každá náročnosť je rozdelená na 2, čiže napr. Ľahký 1 alebo Ľahký 2... Vieš si tam zapisovať výšku a váhu a po každom cvičení ti ukáže koľko si spálila... Nastaviť si tam pripomienku na cvičenie a podobne... Som s tým spokojná... Cvičíš s vlastným telom pripadne potrebuješ stenu a stoličku...

autor
9. jan 2021

@punka24 super, idem si to hneď pozrieť 😊

panelacikova
9. jan 2021

@punka24 prosím ťa, to je aplikácia do mobilu?

zuzan286
9. jan 2021

Cvičenie zo Zuzanou,Hasfit,Maroš Molnár 🙂

ibamy2
9. jan 2021

za mna Bubble Butt od Katky Benek

lusyc
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
janai1
9. jan 2021

janylandl.sk... 6,90€ na mesiac, najlepšie cvičenie (aspoň pre mňa) 😄

michaelapeller
9. jan 2021

Aplikácia SWEAT pre mna top

punka24
9. jan 2021

@panelacikova áno 😊

iwka_77
9. jan 2021

Ja si idem momentálne toto 😍 Instagym, majú rôzne programy, aj výzvu, takže úplne paráda, rôzni tréneri, rôzne cvičenia. A je to vhodné aj pre začiatočníkov, to je to, čo mňa oslovilo, že netreba ani nejako mať náčinie, činky a podobné veci, ale väčšinou sú to také cvičenia s vlastnou váhou 🙂

benit
9. jan 2021

@punka24 tiez ma to zaujalo? Ukazes ikonku na mobile, co si stiahnut? Je to platena?

hipuska
9. jan 2021

@mirage ale ano, pozrela. Len...keď už odporučim dajake cvičenie, tak je fajn, keď sa napíše, aký druh cvičenia sa jedná. Nie vždy z videa to vidno.

mirage
9. jan 2021

@hipuska jasne, ze to vidis. Ale treba zacat. napriklad ja, po 3 rokoch na fitshakeri som sa az dozvedela z inych videi, co su to burpees. No a skoro som umrela, spravila som ledva 10.

punka24
10. jan 2021

@benit je to bezplatne

norikaro
22. jan 2021

@iwka_77 ako je to narocne? je to vhodne aj pre niekoho jak ja, ze nemam sa moc ku sportu? teda doposial som sa nemala? 😀 😀

iwka_77
24. jan 2021

@norikaro tak ja nie som zrovna nejaký typ, žeby som mala špeci kondičku alebo niečo a myslím, že pre mňa je to fajn, jasné, že sa zničím, zadýcham sa, ale nie je to také žeby som si povedala, že je to moc, že to nezvládnem 🙂 A keď ešte ťa to začne baviť, že ťa to chytí, tak je to jak droga 😀

hipuska
26. jan 2021

@ibamy2 prosím ťa, pozerala som si to ale teda nie je tam žiadna ukážka cvičení. Akou formou to prebieha? Sú tam videá, kde reálne cvičí s tebou? Či si musis sama cviky naštudovať podľa odporúčania? Ďakujem

hipuska
26. jan 2021

@mirage prosím ťa, na fitshakeri sú ake dlhé cvičenia? Dajak mi to nie je jasné. Zareg som si janylandl a teda, neskutočne mi to seka

mirage
26. jan 2021

@hipuska cca 30 minut

hipuska
26. jan 2021

@mirage oki, a keď zaplatím členské...cca tych 8, to si môžem vyberať rôzne programy, či len jeden program? A posledná otázka, ak za daný deň zmeškam cvičenie....dá sa z archívu?

mirage
26. jan 2021

@hipuska mas pristup ku vsetkemu, aj k 5 rokov starym cviceniam. Hocico, na co mas chut. Ja si dam ran jogu a poobede HIIT. Ono aj ked s nimi odcvicis len mesiac, stoji to za to. Ja si ich s malymi prestavkami platim uz 4 roky. Ked ta to prestane byvit, prestanes platit. Za tych 8 eur to stoji za to, podla mna. Uz len menej jest v mojom pripade 🙂

hipuska
26. jan 2021

@mirage super, dakujem

ibamy2
26. jan 2021

@hipuska manual s cvikmi je jednoduchy a prehladny, nejdes cez videa, ale cez stiahnuty (pripadne vytlaceny) material v pdf. Naozaj pochopi kazdy, ked aj ja 😁. Cvicis 3x tyzdenne, na kazdy den mas papier s dokopy 9 cvikmi. Kazdy den je ina zostava cvikov. Mna to bavi, cvicenie netrva dlho (po rozcvicke sa cvici 10minut, potom 2min pauza, znova 10 minut, 2 min pauza, poslednych 10 min cvicenia a potom strecing), u mna aj za trosku hlucnejsieho doprovodu Offspringu 😁

kath1210
26. jan 2021

Fitnes blender

hipuska
27. jan 2021

@ibamy2 ďakujem. M radšej keď "niekto" cvičí so mnou. Skúsim ten fitshaker