Pozná niekto spalovač tukov?

marionelka
22. jún 2013

ak ano, napišťe aké máte skusenosti ?

stano4000
22. jún 2013

jeden poznam a vyuzivam, vola sa pohyb, napriklad za dva roky rekreacneho behania sa da schudnut 15 kg.

katka1981
22. jún 2013

Jasne, je ich kopec. Aj som nejake vyskusala ale to je len marketingovy tah. Najucinnejsie je ked znizis prijem potravy a zvysis vydaj. Pokial si zdrava, tak to jedine funguje. Ja to mam uz dlhsie vyskusane. Ked sa po veceroch cpem dlhodobo, tak priberiem. A ked ma to nastve, prestanem vecer jest, schudnem a ked do toho pridam zumbu, potom sa rada obrzem aj v zrkadle. Never na zazraky, su to vyhodene prachy vsetko. To mas akoby si verila tabletkam na vascie poprsie. Dobry je aj caj Puerh, ked ho pijem, som menej hladna a chuti mi, namiesto sladkotsi si ho radsej vypijem a tym padom schudnem, lebo veternik ma viac kalorii 🙂 V zasade diety nedrzim. Musim zjest to, naco mam chut, ajkeby slaninu, ajkeby hot dog, ajkeby cokoladu, lebo mam vyskusane, ze keby som sa triznila, o par dni si to telo vypyta a priberiem vsetko spat aj navyse. Drzim palce.

moon1979
22. jún 2013

samozrejme 🙂 pohyb - menej jesť - pohyb - menej jesť, pohyb - menej jesť 🙂

na zázračné pilulky, ktoré len prehltneš a budú za teba bez tvojho pričinenia chudnúť zabudni 🙂 ...

sense
22. jún 2013

...poznam jeden spalovac tukov a to L-karnitin, lenze nie je to zazracna tabletka ze si das a spaluje tuky, tento ma ucinok len vtedy ked sa venujes aktivnemu cviceniu a neprepchavas sa sladkostami, smazenym alebo prilis slanym....pouzivajuu ho sportovci v kulturistike alebo vo fitnesse ....vo vysokych davkach takze financne narocne....takze zabudni na fat burneri, a sup sup sportovat, a stravovat sa primerane, doobeda viac cukrov (nie sladkosti) a poobede viac bielkovin a zeleniny, a tuky pojdu aj same dolu....

01fialka01
23. jún 2013

Ahoj...moja kamoska schudla behom 2 mesiacov cca. 20kg. Bola u dietologicky a u nej si kupila take sacky...ze vraj americka dieta. Stoji to ale vela eur. Nejakych 500e. Ale schudla 🙂 Vola sa to KETODIET. Cakam, ci nepriberie...vies...jojo efekt...zatial sa drzi..., ale osobne by som to do ust nedala 😉