Prerušovaná hladovka

1. jan 2023

Caute zeny, ma niekto skusenost a vie ako funguje? Mam znamu, co je stihla ako prutik a nepride mi ze si nejak odopiera stravu a hovori ze to kvoli tej prerusovanej hladovke. Mate niekto skusenost? Diky moc.

marrydreamkas
1. jan 2023

u mna to ozaj fungovalo, ked som to dodrziavala, jedla som v podstate vsetko len v ramci 8 hodinoveho okna a potom tych 16 hodin som iba pila, schudla som skoro 10 kil za pol ci 3/4 roka

ckocka
1. jan 2023

Mne to nefunguje, pretože ja za šesť hodín zjem kludne rovnaké množstvo ako za desať hodín. V podstate celý život neraňajkujem, obedujem okolo 13 - 14hod a večeriam o 20. Týmto systémom možem pribrať, držať váhu alebo chudnúť v závislosti od toho kolko a čoho jem.

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
slavomira236
1. jan 2023

U mňa tiež funguje len na obed niečo ľahké napríklad jogurt a hlavne jedlo mám až večer cca 20:30 to sa môžem aj napraskat.....ak som jedla ako sa hovorí 5 krát denne v,dy som pribrala...

petamich
1. jan 2023

ono to krasne funguje ALE nefunguje to ludom, ktori za 8 hodin stihnu zjest to co iny za 16 hodin, tento typ stravovania totiz pocita s tym, ze realne vynechas minimalne jedno jedlo (ranajky alebo veceru) a tym si znizis kaloricky prijem a zaroven telo ma viac casu na spalovanie, ked je tam 16 hodinove okno ;) ludia si naivne myslia, ze ked sa za tych 8 hodin nafutruju pizzou, hamburgerom, chipsami a cokoladou, zaleju to litrami sladkej vody, budu chudnut - no nebudu, stale totiz plati rovnica prijem/vydaj

vahcaac
1. jan 2023

Baby, nemávali ste bolesti žalúdku ? Toto je pre mna kríž, keď nejem dlhšie, strašne má boli žalúdok. Ak ste to tak mali, ako ste to riešili?

martinka13
1. jan 2023

Ja tak fungujem už dlhšiu dobu. 8/16. Raňajky mam o 9, posledné jedlo pred 17. Vyhovuje mi to. Nemám na večer zaťažený žalúdok a dám si kľudne aj sladkosť občas. Váha mi šla dole a teraz si ju udržujem.

ivangeline
1. jan 2023

aj moja mama takto schudla... ale vidiet rozdiel bolo az po par mesiacoch.. tusim jeden den v tyzdni nejedla

deadlylucy
Odpoveď bola odstránená
Zobraz