Rabenhorst - 5 dňová detoxikačná kúra. Skúsili ste?

lenuska311
17. máj 2012

?chcela by som to skusit tak preto sa pytam

indapich
28. sep 2012

Ahoj, vidim, ze to tu nikto nekomentoval. Ja som tu kuru spravila asi v marci a bola super. Nepotrebovala som to sice na chudnutie, v podstate ona ani nie je na to urcena, to je len taky pozitivny vedlajsi ucinok. Mozno zhodis kilo dve kilecka za tych 5 dni, ale mozno nic. Kuru sa oplati aj po niekolkych mesiacoch zopakovat, moja znama na druhy krat stratila z vahy uz ovela viac. Hlavne je ale to, ze sa telo naozaj zbavi tych skodlivych a zbytocnych veci co tam nepatria. To poradie treba preto dodrzat, pretoze kazda zelenina-ovocie cisti unu vec v tele. nieco zaludk creva, nieco krv, nieco oblicky.... ak mas este otazocky, kludne sa pytaj, rada odpoviem 🙂

digehe
30. sep 2012

Môže niekto niečo bližšie napísať?Ďakujem,,,,,,,,,,,,,,

zuzanka72
24. okt 2012

indapich chcela by som sa spytat ci sa pri tejto kure moze jest aspon ovocie alebo nie.....ja to prave beriem ale neviem ci sa to smie alebo nie

janelinka
24. okt 2012

mohla by som poprosiť niečo viac o tom všetkom napísať? ďakujem 🙂

andulik
31. mar 2014

1. deň: Koktejl zo zelenej pšenice
2. deň: Zeleninová šťava
3. deň: Ananásová šťava
4. deň: Cviklová šťava
5. deň: Mrkvová šťava

Denné dávky:

Raňajky: 1,5dl RABENHORST šťava + 2 krajce ražného chleba
Desiata: 1,5dl RABENHORST šťava + 1 krajec ražného chleba
Obed: 1,5dl RABENHORST šťava + 2 krajce ražného chleba
Olovrant: 1,5dl RABENHORST šťava + 1 krajec ražného chleba
Večera: 1,5dl RABENHORST šťava + 1 krajec ražného chleba

Dôležité pripomenutie: piť dostatočné množstvo vody!

perla200
10. jan 2015

obnovujem tuto tému.....ja som dnes začala a som velmi spokojná....kto to držal ?

haicka
12. jan 2015

A tie šťavy kde kupujete?

janondrasek
30. jan 2015

vozíme to aj do Cadce do lekárni.

lucuska
9. feb 2015

my mame v lekarni, ak by niekto potreboval. stoja 25,10. sme v bratislave. ak by mal niekto zaujem, aj viem poslat.

alore
19. feb 2015

Ahojte drzi niekto tento detox? Ja dnes 3 den a super 😀

lenkuliak
26. feb 2015

Ahojte...dnes mam 4.den tejto kury, len vcera som mala trochu krizu 🙂 a dnes som viac unavena, ale uz to daaam do konca 😀

xkikuska
19. mar 2015

Ahojte, moja kamoska to vyskusala a je to super za tyzden schudla 4 kila, citila sa vyborne a predavaju to v lekarni v Kosiciach pri starej nemocnici Lekaren L. Pasteura a videla som ze maju akciu, celu kuru za 23,20 🙂 aj chutovo su dobre

jantleskac
19. mar 2015
Používateľ jantleskac je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od jantleskac.

hm, ja tým veciam neverím. bral som rozne pripravky na detoxikáciu, ale rozdiel som žiadny necítil.

mathias2009
12. máj 2016

Dobrý den, ja som vyskusala a je super. keby nahodou neviete zohnat, tak na www.saray.sk

matavranka
23. júl 2016

Ahojte. Zajtra končim piaty deň a musím povedať , že sa citim super, mam vela energie a vobec nie som hladna. Odporucam, ja o par mesiacov zas nato pojdem.
Pozitivny ucinok u mna je aj zhodenie kil 🙂

1stanulka1
10. aug 2016

Dobrý deň...žienky,a to sa dajako riedi?..Či ako?..Ďakujem

1stanulka1
10. aug 2016

Hups..🙂...už som si to našla na nete..🙂

22macka22
29. mar 2017

@perla200 ahojky, prosim ta a nesmie sa pocas tych 5 dni vobec nic okrem tych stiav a chleba? napr. rano kava? alebo ked beriem aj tabletky chlorella tak ani to sa nesmie? dakujem

22macka22
29. mar 2017

@xkikuska
@lenkuliak
@perla200 dievcata prosim vas a pili ste naozaj az 3 litre vody denne? ja asi tolko nedam ☹ a este som davala aj otazku vyssie, ak mozete odpovedzte mi prosim. dakujem

mathias2009
29. mar 2017

@22macka22

pije sa len voda, alebo bylinne caje... nic ine sa neje a ta voda sa da...aspon 2 litre je potrebne

lenkuliak
29. mar 2017

@22macka22 kávu isto nie..a pitný režim je veľmi dôležitý..budeš taká hladná,že si rada dáš aspoň pohár vody 😂

22macka22
29. mar 2017

@mathias2009
@lenkuliak fuuuha, je to take narocne? A vy ste to ako zvladali? a ako ste sa citili potom? schudli ste aj nieco?
A este ten chleba, to ma byt normalne krajec po celom, cize ked 2 krajce tak velke? 😀

lenkuliak
30. mar 2017

@22macka22 tiež som to tak chapala s tym chlebom,ale bolo mi to veľa..no náročné to je,hlavne nejesť nič iné..no priznám sa,že posledné dva dni som malé prehrešky urobila

mathias2009
30. mar 2017

@22macka22

mne to nerobilo problem, dokonca som tolko chleba ani nezjedla. schudla som 4 kg

22macka22
31. mar 2017

@lenkuliak
@mathias2009 dakujem dievcata, od nedele idem na to, som zvedava ako to zvladnem a hlavne ako sa budem citit potom, ci je to naozaj tak, ze sa budem citit lepsie, budem mat viacej energie a snad potom pojde lepsie aj chudnutie 😉 drzte palce

mathias2009
31. mar 2017

@22macka22 dajte vediet . Drzim palce

podbelik
2. okt 2017

@matavranka
@mathias2009
@22macka22
@lenkuliak
Ahojte,chcem sa opytat,ked ste potom zacali jest normalne,ci ste nenabrali kila spat. Chapem,ze to je detox,ale pre istotu sa pytam 🙂

lenkuliak
2. okt 2017

@podbelik ja som nejak extra na vahe neschudla,nerobila som to kvoli vahe,stale si ju drzim +-50 kg

erika369
25. nov 2017

Ahojte dievcence 🙂 ! Kedy mozem zopakovat zas 3 alebo len 6mesiacov?
Nenajdem nikde o tom info.

emilka12
17. apr 2018

a kde ste si kupovali chlebik ?