Raňajky počas chudnutia

sunshineka
20. jan 2015

Zienky,ake ranajky mavate pri uprave vahy?pecivo nejem,ked ano,len minimum.ranajkujem jogurt s ovsenymi vlockami,no uz mi ide hore krkom 🙂chodim skoro do prace,cize ranajkujem v praci a tomu musim prisposobit aj ranajky.napr. tvaroh mozem?a ake mnozstvo?dajte mi prosim nejake tipy

cawes
20. jan 2015

@sunshineka ahoj ja ranajkujem bielkovinovy chlebik, sunka, syr, rajciny, uhorka, niekedy to iste bez chlebika, niekedy cottage cheese zo zeleninou a niekedy len jogurt

bonaqa2013
20. jan 2015

ja na raňajky alebo nič, ale najradšej mám suchý rožtek, bez masla. Zapijem nesladeným čajom. Nechudnem, nepotrebujem to.

sunshineka
autor
20. jan 2015

@cawes o bielkovinovom chlebiku som nepocula.kupim ho aj v potravinach?

sunshineka
autor
20. jan 2015

@bonaqa2013 ja sa musim najest,inak ma chyti migrena.

cawes
20. jan 2015

@sunshineka neviem kde na sk a ci vobec je. ja ho kupujem normalne v pekarni

bonaqa2013
20. jan 2015

@sunshineka ja migrénu poznám. to je moja kámoška. Mňa keď chytí, tak ja jesť zas nemožem.

evelynm
20. jan 2015

@sunshineka , dostat ho niekedy v coop jednota, ale aj v iných potravinách, je to taky valcek 🙂 a je na nom napisane vecerny bielkovinovy chlieb. Je velmi chutny.

evelynm
20. jan 2015

nizkotucny tvrdy syr a vajicko na makko, alebo prazenicu. K tomu cherry paradajky, alebo papriku.
Alebo len sunku a syr. Alebo nizkotucny tvaroh.
Aj ja si nosievam do prace.

adija13
20. jan 2015

v klude mozes na ranajky tmave pecivo,nejake celozrnne a plnotucny syr. pripadne si kup acidko, ktore vie zasytit. taktiez sunka, vajicka, pripadne si urob nejaku ovocnu stavu. je vela moznosti. nejedz hlavne stale to iste, lebosa zi to zunuje.

bejbinka
20. jan 2015

@sunshineka Daj si do googla Slatinsky celozrny chlieb, ja sa na neho chystam. Este som tu na MK citala o vecernom bielkovinovom chlebe, ale odskusane zatial nemam. Ja bez peciva byt dlho nemozem, takze aspon takuto zdravsiu variantu. A este ovsenu kasu s nejakym ovocim, grankom...atd. si mozes urobit, dobre to zasyti. Ja si vlocky normalne rozomeliem v mixery, cize potom mam v dóze po ruke takuto ovsenu muku a kasa z nej je ovela jemnejsia a chutnejsia. Teda aspon pre mna.

vikifoj
11. aug 2015

Ahojte ,
Ak by som Vás mohla poprosiť o 2 minutky vášho času na vyplnenie tohto prieskumu (https://goo.gl/x7h3Fu),kde tým pomôžete (takmer) začínajúcemu projektu a možno vyrieši vašu otázku a bude nápomocný 🙂
Ďakujem !