Schudli ste do polroku od pôrodu na svoju pôvodnú váhu?

mayca20
8. jan 2013

ahojte, chcem sa opytat ci je tu niekto kto este stale ma problem s kilečkami navyše aj takmer 7mes po porode 🙂 dakujem

vinifred
8. jan 2013

..ja mám 4 roky po... 😀

zuzka38
8. jan 2013

ja ano, vlastne mam podvahu o 7kg menej nez povodne pred tehu 🙂 vsak cely den len beham a nestiham, to sa pribrat ani neda

zdenka270921
8. jan 2013

ja som mala po pôrode 4 kilá navyše a teraz po troch mesiacoch už len kilo...a jem asi ešte viac ako v tehu..hlavne sladkostí 😠

ankaevka
8. jan 2013

Po každom jednom pôrode som mala problém s kilami navyše..vždy som musela tvrdo pracovať na tom, aby išli dole...ani teraz po treťom to nešlo samé a to som kojila 11 mesiacov

monyccka
8. jan 2013

Pri prvom som 16 tehotenskych kil schudla za cca 3 tyzden, teraz som mesiac po druhom porode a uz nemam ani gram z tehotenskych 20kg. Nic specialne nerobim, pravidelne papam, spanku je malo, dojcim, tak telo spaluje.. Este by to chcelo spevnit ale to este mesiac pockam, kym zacnem pomaly cvicit..

barborkam
8. jan 2013

Pri prvom tehu + 25kg a zhodene tak do 9tich mesiacov. Mala mi dava riadny telocvik takze teraz mam este lepsiu postavu, ako pred tehu 😉

mirka_aa
8. jan 2013

no ja som stale 8kg v pluse a dcrka ma uz 8mesiacov.. :/ ale pribrala som ja blba 26kg ..

carmella
8. jan 2013

ahoj aj mne zostalo 6kg a do dvoch rokov som ich zhodila

miminaaa
8. jan 2013

Ahoj! Mne sa za 7 mesiacov po pôrode podarilo schudnúť 14 kíl. Teraz vážim ešte menej ako pred otehotnením. Nekojila som, preto to chcelo aspoň zo začiatku poriadne upraviť jedalníček. Teraz mi ide skôr o udržanie váhy, takže ho až tak striktne nedodržujem, ale stále sa snažím vyhýbať sladkému (občas však už zhreším), vylúčila som jedlá z múky, večer už nejem a hýbem sa. Zničila som svojou aktivitou stepper, tak mi manžel zadovážil orbitrek a na ňom cvičím dennodenne 30 minút, keď synček spinká. 😉

miyya
8. jan 2013

ja dojčím stále. Po pôrode som schudla do 2 mesiacov na 53 kg a bola som spokojná sama zo sebou. teraz si ledva udržím váhu 50 kg, pracujem na rodičáku. jem si hocikedy aj večer sladkosti. malá ma jednoducho tak vycicia, že neviem pribrať na váhu 53 kg :P :P

ivanka.7
8. jan 2013

Za tri mesiace som bola na povodnej vahe, teraz mam este menej ako pred otehotnenim. Svoje urobilo zrejme dojcenie a starostlivost o malu. V tehotenstve som pribrala 16 kil, 10 ostalo v porodnici.

dabon
8. jan 2013

Tak ja som počas druhého tehu pribrala 19kg a stále mám 14kg na sebe. Malá má necelých 5mes., tiež dojčím, ale kilá dolu nejdú :(
Môj gynekolog mi povedal, že niektoré ženy majú problem schudnut počas obdobia kedy dojčia, lebo telo si stále robí "zásoby" pre bábatko 🙂 Zakázal mi aj akékoľvek diety, postačí zdravá strava, čo nie je na škodu aj pre samotné bábatko, kedže všetko čo spapáme my, papká prostredníctvom dojčenia aj bábatko. Takže som veľmi zvedavá, že ked prestanem dojčiť, či sa tá ručička na váhe posunie smerom dolu 🙂.
Je pravda, že pri prvej dcére, ktorú som dojčila len pár dní, mi tá váha šla dolu o čosi rýchlejšie 😎

adulla2
8. jan 2013

Ahoj 🙂 Mám dve deti a po pôrodoch (pribrala som 13 a 11 kg) som do pol roka bola na pôvodnej váhe, bez toho aby som cvičila alebo sa nejako obmedzovala v strave . Ale mladšia bola dosť chorľavá čiže som bývala s ňou stále doma a len jedla a jedla 🙂 teraz mám 2- 3 kg navyše ale nijak to neriešim, nikdy som nedržala žiadnu diétu a cvičiť som vždy vydražala max 2-tri dni, vôbec nemám pevnú vôľu 🙂 Teraz mám 50kg ale som nižša takže je to tak akurát.

zlatovlaska123
8. jan 2013

ahoj pribrala som pri oboch po 11 kg a po dvoch mesiacoch bolo všetko fuč - stačilo len kojiť a každý deň pobehať mesto 2 hodiny s kočíkom 🙂 a to som sa ešte každý večer kŕmila pudingom 🙂 hlavne kojenie ma priam vyšťavilo...

alienka823
8. jan 2013

pocas tehotenstva som pribrala 15kg, mesiac po porode som mala povodnu hmotnost a potom to islo este dole -5 kg, samozrejme sposobene kojenim a pravidelnymi prechadzkami s kocikom....potom sa mi to udrzalo asi este dva roky, no ked uz mala nastupila do skolky tak isli kilecka hore, teraz je to +7kg...

hori
8. jan 2013

tak ja sa hlasim, ze som kojenim za pol roka poriadne pribrala... 😒 ale asi to bude suvisiet aj s tym, ze ma tiez kojenie totalne vystavilo, bola som nevyspata a tak jedina moja energia bola z jedla... tak som teda jedla... 😉 hlavne sladke, ale to sa fakt vtedy inak nedalo...

zuzin78
8. jan 2013

ja som pri prvej schudla az pod svoju vahu a t som zjedla 6 roztekov na veceru. po druhom porode som zase pod svojou vtedajsou vahou, nestiham sa pri detoch najest 😀 to je moja dieta 😀 😀 😀

betuska22
8. jan 2013

baby ako to robíte že po pôrode chudnete ja som zatial len priberala, od včera držím dietu aby som aspon zopar kg schudla ☹

olifcek
8. jan 2013

stale sa dojcime... cize mne toto ku chudnutiu nepomohlo a stale mam par kg navyse /no par... 9kg :(/

ale co, dolezite je, ze som zdrava... ale uz zacinam s fitness dancing z youtube doma..

lucina7
8. jan 2013

do polroka som schudla na svoju predpôrodnú váhu a daľšieho polroka pod svoju váhu. čo som mala tak pred 10 rokmi. 😀
jem všetko, necvičím, ale pointa je v tom, že mi nikto nepomáha na všetko som sama. a ked malá zaspí, na dve hod. tak si rozmyslím, či sa radšej najem alebo si vyložim nohy a lahnem si a nič nerobím. a hlavne, ked máte divé vajce ako tá naša 😀 jem za jazdy, ked tlačím kočík. a teraz už ani jesť pred malou nemôžem, lebo chce to čo máme my.

zuzub
8. jan 2013

ja kojím, snažím sa obmedziť stravu , necvičím síce ale pri dvoch malých deťoch som vkuse v pohybe a aj tak nechudnem,ale hádam to raz príde, hlavne že su deti zdravé ;)

kolinia
8. jan 2013

ja som malinko kojila, stale mam na vyse kila, no zas neja extra pre to nieco nerobim, ked zacnem, tak hadam sa vratim na nejakych povodných 55, mala som pred sviatkami 56, no teraz sa radsej nevazim :D

baklik
8. jan 2013

ja som sa dopracovala na povodnu vahu, az ked mal maly necely rok. ale od 2 mes. som uz nekojila...

aotrnavska
8. jan 2013

tak ja som pocas prveho tehu pribrala 24kg,do troch mesiacov som bola na povodnej vahe a za dalsie tri mesiace na minus 8 este ako pred tehu.Drzala som si to az kym som druhykrat neotehotnela.Teraz som zatial pribrala 12/13kg,tak som zvedava ,kolko pojde toto dole....ale je pravda,ze pri prvom porode som zacala chudnut,az ked som prestala kojit,dovtedy sa to na mne drzalo(kojila som len 6tt,nemala som mlieko)

biancarv
8. jan 2013

Ahoj . Moje prvé tehu bolo - 55kg pred tehu. V deň pôrodu 85 kg . Schudla som to do dvoch mesiacov a tri mesiace po pôrode som mala. 53 kg. Druhé tehu po skoro 6 rokoch - 58kg pred tehu, v deň pôrodu 84 kg. Teraz som 6 týždňov od pôrodu a mám zatiaľ 66 kg, takže ešte zopár kg mi treba. Dúfam že sa toho zbavím čím skôr. 🙂

lucka1987
8. jan 2013

v tehu som nabrala 21 kil.. po porode mi ostalo este nejakych 13 asi.. 8 mes po porode som mala svoju povodnu vahu 😉

marcikova
8. jan 2013

Po prvom prode som sla este pod svoju povodnu vahu a velmi rychlo. No ale po druhom tehotenstve sa nejake kilecka drzia urputne doteraz, ale uz to neriesim a hlavne postava sa mi zmenila uz po prvom porodhlavne boky ostali sirsie. Ja som sice bola chudulinka tak som s konfekcnej velkosti 36 presla na 38 hlavne co sa nohavic týka, skoda ze neostalo nejake to kilecko prilepene aj v dekolte hihi. Hlavne je sa citit fajn 🙂

vatiky
8. jan 2013

Áno, podarilo sa. Tiež som nedojedala po dieťati a zdravo som sa stravovala. Teraz si myslím, že som urobila dobre, ale aj tak mám problémy - priberám vždy v zime a tak teraz zapájam aj moje dievčatko do cvičenia a veľmi sa jej to páči. Každý deň máme nejaký pohyb a sme spokojné obe... 🙂