Schudli ste do polroku od pôrodu na svoju pôvodnú váhu?

mayca20
8. jan 2013

ahojte, chcem sa opytat ci je tu niekto kto este stale ma problem s kilečkami navyše aj takmer 7mes po porode 🙂 dakujem

snopkulka
8. jan 2013

Ahoj, ja som bola do troch mesiacov na pôvodnej váhe 🙂

aktiz
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
xenicka13
8. jan 2013

😅 😅 😅 Aj dva roky po pôrode, kým som kojila som neriešila, potom išli volajake dole, ale nie vsetky 😠

patkobo
8. jan 2013

Ahoj mayca20, ja som 12mesiacov po porode, aj napriek tomu, ze pocas tehotenstva som pribrala 11kg, podla mojho vkusu som sa pomaly dostavala na svoju povodnu hmotnost. Niekde som sa docitala, ze trva minimalne 9 mesiacov (presne tak ako tehotenstvo), kym sa to telo zregeneruje. U mna to presne tych 9 mesiacov trvalo, aj co sa tyka prebytocnych kg. Teraz mam uz tolko kolko som mala pred tehotenstvom. Dojcis?

karamel
8. jan 2013

Jeeeezis mojaaaa moj maly ma 4 roky a ja mam este 7kg navyse 🙂

kveta
8. jan 2013

Po polroku som bola na povodnej hmotnosti. Stacilo dojcit a zdravo sa stravovat. Kdesi som citala dobru radu pre maminky: nikdy nedojedat po dietati. Toho sa drzim dodnes.

something
8. jan 2013

ja nie..pribrala som 11kg a este mi ostavaju 4...hmmmm...

anjelik_majka
8. jan 2013

ahoj, ja som po prvom pôvode dosiahla predtehu hmotnosť ani nie po troch týždňoch (resp. po troch týždňoch bola ešte nižšia ako pre tehu), ale fakt netuším, ako sa mi to podarilo, keďže som nerobila nič špeciálne okrem dojčenia a prechádzok s malým 🙂 po druhom pôrode (dcérka bude mať v apríli 3 roky) sa mi to nepodarilo vôbec, a keď som otehotnela tretíkrát, stále som nemala tú "svoju" váhu. tak som naozaj zvedavá, ako budem vyzerať po tomto treťom pôrode 🙂

mariamihalikova
8. jan 2013

Ja som zhodila na pôvodnú váhu asi 4 m po pôrode a to som nekojila, ale manžel pracuje v zahraničí tak to bolo asi aj tým, že som bola na všetko sama. Ale ako sme začali prikrmovať a už papáme skoro všetko, vyššie spomínaným dojedaním po drobcovi to ide pomaličky hore :D

usiko
8. jan 2013

ano, ja som pred druihym porodom mala o kilo menej ako pred prvym....teda uz cca 6 mesiacov po prvom som schudla na povodnu vahu a ako dietko zacalo chodit a behat tak to este islo dolu....

brumka
8. jan 2013

ja som schudla az po 2r po porode, pribrla som 22kg a teraz som este nemej ako pred tehu 🙂

sviezost
8. jan 2013

Ja som po cerke schudla na vahu ktoru som mala pred porodom ale po chalenoch mam 20kg na vyse a nemozem sa stoho zbavit . 😉

rebeka25
8. jan 2013

ale kde 🙂

mimikyky
8. jan 2013

po prvom takmer hneď, a keď mal 6m mala som oveľa menej ako pred tehu
po druhom cca 1,5 roka,
po treťom 6mesiacov
a po štvrtom mi to trvalo rok a mala som oveľa menej ako v 15tich , ale teraz...

cecil36
8. jan 2013

Po prvom porode som napriek dojceniou nedala dole ani gram. Az ked mala dcera vyse roka a ja som prestala dojcit, kila sli dolu. Pri druhom dietati som v tehu pribrala cca 6-7 kil (tehu cukrovka 😒 ) a tak som z porodky odchadzala o tri kila lahsia ako ked som otehotnela 😀 Ale teraz tie 3 kila uz su spät 😠 lebo som zacala vecerat az ked ho ulozim spat co je cca o 20.00. Tak s tym musim prestat lebo budem mat zadok ako lodny kufor 😀

janka196
8. jan 2013

ahoj, po prvom porode som mala do pol roka o 6 kg menej ako pred tehu. pri druhom do troch mesiacov na rovnakej vahe ako pred tehotenstvom 😉

miska030
8. jan 2013

Ja som pred tehotenstvom vazila50kg,ked som isla rodit mala som80kg,mala ma 2mesiace a moja vaha je 60kg,aj pri mojich starsich detoch som pocas tehotenstva pribrala 30kg a isli pekne dole, bola som chudsia ako v 20tich,ale to je asi genmi,asi som sa potatila 😀

polacka
8. jan 2013

Ahoj ja som pocas tehu pribrala 45kg a 2 mesiace po porode mam este 20 na sebe. Cvicit sa nedonutim, som rada ze si poobede pospim, tak uvidim ako to dopadne. a nekojim

madlei
8. jan 2013

povodnu vahu som mala 54 kg, pocas tehotenstva som pribrala 17kg, ked som isla z porodnice mala som o 10 kg menej, po troch mesiacoch som mala o 2kg nizsiu vahu ako pred otehotnenim. necvicila som prveho polroka. teraz cvicim na fitlopte, obcas aerobik, obcas fitko...stale kojim, tak to velmi nechcem prehanat s fyzickou aktivitou...

lenkab1984
8. jan 2013

Mala ma skoro 2roky, pocas teh.som pribrala 16kg, z toho 7 mam navyse aj teraz. A to cakame druhe babo tak som zvedava kolko kg sa este na mna nalepi ;)

ssussie
8. jan 2013

ja som schudla v podstate ihned - az na brucho - tam sa to drzi a nejde dolu - je to mozno len 1 alebo 2 kilecka navyse, ale esteticky to nie je nic moc - a sme pol roka po porode. Ved raz to zide 😀

jankagun
8. jan 2013

Ahoj,ja som pri prvom pribrala 17kg a za 2mesiace som "zhodila" 20kg,ale to som jedla len tekutu stravu(musela som kvoli CR).ale naspat sa mi uz pribrat nepodarilo(az teraz ked som znovu tehu).a ked sme zavadzali prve prikrmy,tak som vsetko dojedala :D -ja si nemyslim, ze sa da z tych prikrmov priberat,ved je to vsetko len zelenina dusena na vode alebo pare.a veelmi vela sme sa prechadzali,ked mala Sofinka 2-4mesiace,tak mi vonku prespala 4-5hodin vkuse,takze sme sa tie 4hodiny denne prechadzali (a to schudla aj moja mamka vtedy asi 7kg ) 🙂 ..a este som sa kdesi docitala,ze po klasickom porode sa dava telo a organizmus zeny dokopy cca 380dni a po CR cca 500dni ,takze sa nemame kam ponahlat a drzat kadejake diety :D,deticky su prvorade a to najdolezitejsie 😉

mamina2111
8. jan 2013

Ja som schudla ako som prišla domov,,všetky kilá som nechala už v nemocnici 🙂

laurinka23122011
8. jan 2013

ja som pocas tehu pribrala 20 kil a do pol roka po porode som bola na svojej povodnej vahe, co si udrziavam aj teraz nakolko pri mojej dcerke sa nemam cas ani poriadne najest 🙂

janqua86
8. jan 2013

pribrala som 23kg a 14m po porode mam 5kg navyse...ale chystam sa ich zbavit🙂

dulkagabulka
8. jan 2013

po každom z pôrodov som bola do pol roka na svojej pôvodnej váhe...nedržala som diety, jedla som všetko a deti som dojčila 😉 ..kilá šli dolu samé

betina1984
8. jan 2013

Ja som pri dvojke pred tehu mala 89 kg, z porodnice som isla s 82 kg, do roka som 16 kg pribrala... Teraz poctivo zhadzujem...

lubi
8. jan 2013

mne sli od kedy som prisla z porodnice kila priebezne dole a teraz 7 mesiacov od porodu som akosi zacala chudnut viac ani neviem ako a to som sa cez sviatky neobmedzovala. vazim asi o 3 kila menej ako pred tehotenstvom.stale kojim a stale si aj doprajem pri kazdom jedle kolko hrdlo raci.

kukulienka4
8. jan 2013

ja som pribrala v tehotenstve skoro 30 kg, rodila som cisarskym - v porodnici som nechala 10kg, dalsich 10 som sa zbavila po roku a dalsich 10 som sa zbavila az po dalsom roku 🙂 🙂 🙂 chce to len cas a snazit sa pravidelne aspon nieco zjest 😉

monda17
8. jan 2013

dokonca do mesiaca 🙂 obe deti som dojčila do roka a nemala som sa ani velice kedy najesť 😀