Schudli ste keď ste vynechali pečivo a sladkosti?

luckaaa123
31. okt 2019

Ahojte , schudli ste niekto ak ste vynechali pečivo, sladkosti a sladké nápoje? A jedli to čo je navarené?

No neviem či vynechanie pečiva a sladkostí stačí aby som schudla ..a samozrejme k tomu aj nejaký pohyb , a nejedenie po 18:00

deniskap
31. okt 2019

@luckaaa123 staci na schudnutie. ale po skonceni ocakavaj jo-jo efekt

liliana363
31. okt 2019

@luckaaa123 moj manzel tak schudol, ale on mal aj vela pohybu

arcticcode
31. okt 2019

Toto jedenie po osemnastej, uz zacnem za to ludi fackovat. Je uplne jedno, ci budes jest o 17:59, alebo ci 5 minut pred spankom.

petronela919
31. okt 2019

@luckaaa123 ak to praktizujes dlhodobo urcite staci...ja takto fungujem uz roky ale nebudem klamat semtam raz za par mesiacov dostanem chut na nejaku zemlicku, keks a inak sa snazim vyhybat.. vaha stale okolo 51-52kg, ale okrem toho sa snazim aj hybat aspon par klikov, brusakov a drepov parkrat tyzdenne ale ziadne hodinove cvicenia

h2
31. okt 2019

@luckaaa123 Ahoj, tak sladené nápoje sú čo sa priberania týka asi najväčšie zlo. Ak si bola zvyknutá ich piť denne vo väčšom množstve, tak už len to, že ich vysadíš, Ti určite pomôže.

nina255
31. okt 2019

@arcticcode presne toto som šla napísať, neviem kto to vymyslel a kto šíri takéto žvásty ze večer po takej a takej hodine nejesť... Tiež mám na to nervy.. Neviem ci si reálne niekto myslí že si telo povie ze aha zjedla niečo 18.01 už si to uložim do tukov :D

boldo87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
arcticcode
1. nov 2019

@petronela919 to je praveze dobre, dietu musis cas od casu prerusit tzv. cheatday-om. To je den oedy zozeres vsetko, co ti pride pod ruku. V opacnom pripade si telo zvykne na dietu a nebude viac chudnut. Profesionali cvicenci mavaju takyto cheatday aspon raz do tyzdna

sense
1. nov 2019

Schudnes ak to nenahradis niecim inym a jedla si toho vela..a uz sa k tomu nikdy nevratis.... nejest po 18hod je hovadina a zo stravy by som nevylucovala nic coho by som.nebola ochotna a schopna sa vzdat po cely zivot...

A sladene napoje su pre mna prazdne kalorie... ked na povedzme 300ml mas 30g cukru....a 300 kcal.... to uz je prakticky jeden chod prip lepsia svacina

sense
1. nov 2019

@arcticcode profesionaly pod cheat dayom maju nieco ine (a to navysenie sacharidov zvycajne prip vacsie mnozstvo jedla) a nie ze pchaju do seba vsetko piate cez deviate... to si davaju len ti instagramovi a youtuberovi svoje 10tis kcal challenge

deti95060810
1. nov 2019

ja tak od mala .... len pečiva jem - najmä chlieb veľa....
Už doma ma rodičia učili že po 18 od. sa neje, sladkosti tak isto nejem ani sladké vody nepijem....po 4 deťoch vážim 53-54 kg a meriam 167 cm...

deti95060810
1. nov 2019

@arcticcode 5 minút pred spánkom? však by som nespala celú noc od ťažoby...

alissawhite
1. nov 2019

@luckaaa123 Ahoj, ja som tak schudla od februara uz 50kg..vazne 50.Samozrejme mam aj viac pohybu ale jem bezne obedy v primeranom mnozstve..a to ze nejest po 18:00 je podla mna odvodene od prerusovaneho postu, takze cim mas mensie to casove okno od kedy do kedy jes tak tym menej kalorii zjes ale nebudes hladna- zjednodusene povedane,teda ak sa samozrejme nebudes prejedat. .jes napr. 8 hodin denne a 16 hodin mas post.. ale je jedno ci zacnes jest rano o 8 a posledne jedlo budes mat o 16:00 alebo prve jedlo si das na obed a posledne o 20:00..ja som si zo zaciatku ratala kalorie kym som sa naucila kolko za den jest aby som chudla pretoze som si hovorila ze vela nejem tak nechapem z coho priberam a ked som to zacala ratat bola som zhrozena kolko som toho dokazala zozrat a zistila som ake kaloricke bomby su niektore"zdrave" a fit potraviny..

vroni
1. nov 2019

No, mne zase lezú na nervy zvasty, ako je jedno, kedy ješ. Jasne, ze keď zjem za deň zemiakové pole s polkou prasata a zalejem hektolitrom koly, tak chudnúť nebudem ani keď to stihnem do 18.00. Ale keď zbodnem svoju dennú porciu pol hodinu pred spaním, tak neschudnem tiež. Nejedenie po 18.00 je celkom rozumný spôsob, ako sa nepchat večer pred telkou vsemoznymi blbinami (nemusia to byť chipsy, môže to byť aj zelenina, ovocie atď) Nejde o tu 18 hodinu na sekundu presne, ale o fakt, aby človek tie minimálne štyri hodiny pred spánkom nejedol.

nina255
1. nov 2019

@vroni keby 4hodiny pred spánkom nemám jest tak od tolkeho hladu ani nezaspim... 🤦 a podla mňa dat si večer hoci aj o 9 nejaký šalát, cottage, tvaroh, je úplne v poriadku, pokiaľ ti to sedí do tvojho kalorického denného príjmu...

vroni
1. nov 2019

@nina255, keď by som ešte o deviatej vecer jedla, tak idem spať najskôr o druhej. Ja si v pohode dám večeru okolo siedmej, spať chodím plus-mínus o jedenástej a hladná nie som. Ale keď som chcela mať normálnu postavu, musela som sa odnaučiť každú chvíľu do seba niečo pchať a byť každé tri hodiny "hladná".

arcticcode
1. nov 2019

Je to kravina. Schwarzeneger, phil heath, dwayne johnsnon a podobni buchaci nielenze zeru pred spankom tvaroh - kazein, ale dokonca tesne pred sutazou sa budia kazde tri hodiny na budik a zeru bielkoviny, aby rastli svaly

janetinka27
3. nov 2019

@luckaaa123 schudla som vyrazne vynechanim peciva a sladkeho.z peciva jem iba grahamove rozky a aj to si pocitam do denneho prijmu sacharidov.kupila som si knihu od diabetickej zdravotnej sestry,su tam recepty,co je prakticke,aj ked mna moc neoslovili.ale paradne tam vysvetluje princip sacharidovych jednotiek,naucila som sa tam vela.inak najtazsie je vydrzat,paradoxne vyhodou je ked je clovek uz chory a proste musi🙂 takze kila sli dolu rychlo.pohyb som pridala iba cestu do a z prace pomaly peso,co je cca 30+30 min. keby som vedela ake su sladkosti skodlive a najma pre ludi s predispoziciou na civilizacne choroby,mozno by som zila inak.a mozno nie.teraz uz nedam do ust nic sladke a nechyba mi to,aj ked vsetci jedia zakusky,nic mi to nerobi.sladke vody a dzusy som nikdy nepila ani predtym,ale cokoladu a keksy som zjedla vzdy cele.

petra011
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
marus23
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
majkl111
1. feb 2020

@boldo87 ahoj to fakt..stepet mam doma..takze to by da dalo..a aj chodenie pesi mi nerobi problem..to vazne iba vylucila pecivo a sladke...lebo to schudla.pekne

majkl111
1. feb 2020

@alissawhite prosim ta ja zvazujem ten post 8 /16.....takze ma to daco do seba..samozrejme ze s budem snazit jest zdravo.....ale ja aj tak rano neviem jest takze vidis ucinky tohto postu??

lenocka12345
1. feb 2020

@luckaaa123 pečivo , sladkosti a sladké nápoje by človek nemal pravidelne jesť a piť a to bez ohľadu , či schudnúť chce alebo nie 🙂
ja som 17 kíl schudla tak , že som jedla asi tretinové dávky , žiadne chrúmanie kadečoho medzi jedlami , žiaden cukor atď atď
späť som pribrala 2kg
necvičila som , pohyb som mala , ale ajtak to bol zaberák

majkl111
1. feb 2020

@lenocka12345 a ryzu a zemiaky si jedla aspon v ramci obeda

majkl111
1. feb 2020

@lenocka12345 za aku dobu ste schudla 17 kg...

lenocka12345
1. feb 2020

@majkl111 do 4 mesiacov , ale mala som 85 takže bolo z čoho chudnúť
jedla som to čo dovtedy , len v malých dávkach
ale také ako mastné , sladké , vyprážané , múčne nejem vôbec

zazvorka87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
majkl111
1. feb 2020

@lenocka12345 ja mam 76 aspon 15 kg dat dole za 3 az 4 mesiace by bolo super

lenocka12345
1. feb 2020

@zazvorka87 ale tu nejde o to nedopriať si,
jednoducho keď je niečo doslova sajrajt tak si dám , veď život je krátky a krutý ....
treba hľadať alternatívy

zazvorka87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz