Schudli ste niekto podľa rád Edity Šipeky?

samsara
18. mar 2009

Ahojte,
schudli ste niektorá podla rád Edity Šipeky,bola by som rada,keby ste písali,ako sa Vám darilo,čo ste jedávali,či ste dodržiavali 3,alebo 4 hodinový odstup medzi jednotlivými jedlami a všetko okolo toho.
Ďakujem. 🙂

eliz188
22. sep 2013

ahojte babenky ja som už podla editky schudla a to celých 25 kil ale potom som akosi zlenivela pribrala 6 kil a počas tehotenstva celých 30 kil takže začínam znovu od začiatku este že mám jej knihy doma
😎

lvkatka
23. sep 2013

@marika1936 sme ako cez kopirák. tiež zbožňujem sladkosti a tiež mám problém sa nakopnúť a tiež som na tom s cvičením biedne! ale! zas som si prečítala šipeky, obidve knihy, našla som, čo som hľadala : chuť zmeniť sa. myslím, že je to o tom istom : chcem sa zmeniť, zázraky sa nedejú, takže musím čosi spraviť. rozhodnúť sa a ísť hlava nehlava. myslím, že ak budem cvičiť 2x do týždňa. prídem tomu na chuť, potrebuje to čas. a čo sa týka jedla na večer, myslím, že to nemusia byť vločky, stačí niečo, čo máš rada a je to ľahké, mne sa osvedčil, jogurt alebo vymiešaný tvaroh s jogurtom. nedá sa jeden deň áno a druhý nie. takže ak ti môžem poradiť : teraz alebo nikdy!

marika1936
23. sep 2013

@lvkatka tak O.K. žiadne od zajtra,-TERAZ!!!!! V piatok pôstny deň-aký dáme? Naši majú navarený segedýň,tak ja si môžem spraviť niečo pre seba.Oni totiž strašne neznášajú zeleninové jedlá.Moja štartovná váha 76,5kg.To cvičenie by malo byt -podla mna aspoň 3krát do týždňa.Skúsime? Čo cvičíš? Mala som aj Editine DVD-len už neako nechce načítať.A mám ešte doma pilates na každý deň 15min.cvičenie.Tak držme si všetky palčoky,aby sme to dokázali ty do konca septembra-2kg a ja aspon 1,5kg.

eliz188
23. sep 2013

@marika1936 dievčatá môžem sa k vám pridať???

lvkatka
23. sep 2013

@marika1936
@eliz188 jasné že hej, pridaJ SA.
ja som práve dnes jedla segedín, ale piatok pôst. mne vyhovuje chlieb a voda, to zvládam. chlieb celozrnný. ok? začnem cvičiť šipeky podľa dvd, zdá sa mi to ok. utorok-štvrtok-sobota. teda 3x do týždňa cvičenie. vážim sa len v sobotu, každý deň by som nezvládla tie čísla. robíš aj zdravotné cviky? a ozaj do konca septembra je len týždeň. takže Hor sa!!! teraz!!!

eliz188
23. sep 2013

@lvkatka Dohodnuté🙂)) ďakujem za prijatie práve takéto povzbudenie potrebujem myslíš že by som mohla v piatok celozrnné cesnačky??? pečiem ich sama z tmavej celozrnnej muky len na vrch idú potrieť cesnakom riedeným vodou s minimom soli zbožňujem ich vydržím na nech aj celý týždeň🙂) ak by bolo treba heh zatiaľ som začala s tým že od včera mám na večeru ovsené vločky robím si ich s bielim jogurtom , s vodou ako to robila editka sa to jednoducho nedá zjesť. Musím schudnúť a to hodne hlavne kôli môjmu synčekovi ktorý za chvíľu bude behať a ja za ním nebudem stíhať mám totiž celých 155 kíl!!!!a tiež sa pridružilo tukovatenie pečene tak musím niečo robiť oki takže zajtra začínam s cvičením mám rada pilates alebo potom cvičenie podla chrisa powella sú to pomerne jednoduché cviky 😀

anuka1234
23. sep 2013

pri diete nevydrzite nejest 4 hodiny.moj nazor.ak vydrzite tak hladujete.treba jest kazde 3 hodky nebudete hladovat.Pit vela vody.dieta sipeky ma nezaujala jej knihu som citala.jej dietu neuznavam.aj ja som chudla ale som nehladovala. 😕

eliz188
23. sep 2013

@anuka1234 no neviem u mňa je to skor naopak musím mať nastavený budík aby mi pripomenul chod jesť! horšie to je krotiť sa keď už som pri jedle s Editkou som už dávnejšie chudla 25 kíl a trvalo mi to cca tri mesiace a to som sa pri cvičení nejak nepretrhla viedla som si vtedy denník aby som vedela co som presne ako robila a čo na mňa funguje. lenže keďže som sa medzitým odsťahovala od rodičov už tretí týždeň ho hľadám. 😒

sonicc
24. sep 2013

baby prosim Vas, mate niektora dvd s cvicenim?
ja som s nou schudla 20kg, asi pred 5rokmi. Len kazeta mi uz nejde :/
dakujem

katieg85
24. sep 2013

@marika1936 uz si medzi nami

lvkatka
24. sep 2013

@eliz188 múdre rozhodnutie, pre seba, pre syna, pre dobrý pocit. ja by som chcela tiež všetko čo na mne nemá byť preč. takže super. ja by som ten cesnak nedávala, hlavne preto, že zmysel je jednostranná strava. a nezabudni, že treba znižovať dávky, lebo ak nie, tak sa nič neudeje, neschudneme. na zázraky never. nikto neurobí nič, len ty sama. držím palce

lvkatka
24. sep 2013

@sonicc ja som si ju dala skopírovať( myslím kazetu), ak chceš, pošli mi adresu na katka2004@gmail.com

lvkatka
24. sep 2013

@anuka1234 nehladujem, ale dík za názor.

eliz188
24. sep 2013

@lvkatka oki vykonám 🙂 čo sa týka znižovania dávok praktizujem zatiaľ úspešne osvedčilo sa mi odísť od jedla aj keď som ešte nedojedla a potom zistím že mi už vlastne stačilo dnes sa ide cvičit aspoň pol hodinku však?

eliz188
24. sep 2013

@lvkatka mohlaby som tiež poprosiť kopiu našla som sice niečo podobne vola sa to jane fonda workout na www.ulož.to

lvkatka
24. sep 2013

@eliz188 hej, aspoň . ja budem doma až okolo ôsmej večer, tak neviem, či ešte stihnem. ale čítala som, že je dobré cvičiť aspoň 45 minút, vraj vtedy to má účinok. ráno sa postavím na bicykel a idem 40 minút. a robíš tie zdravotné?

lvkatka
24. sep 2013

@eliz188 ešte som zabudla: ak chceš poslať dvd, pošli na katka2004@gmail.com adresu kam mám poslať. ozvem sa ti cez môj mail.

eliz188
24. sep 2013

ano v nedeľu som začala aj so zdravotnými ale nie všetky zvládam niektoré dosť bolia tak idem na to pomali hadam sa mi dnes podarý 45 minut ked konecne malý zaspinká oki napíšem ti teda na mail dakujeem a som niečo dlžná za dvd?
😵

lvkatka
24. sep 2013

@eliz188 len to, čo som platila plus poštovné. 5+1,45.
s cvičením to mám teda dosť biedne, ale pokúsim sa aj ja. mám dlhý deň a potom som už rada, že som rada.

eliz188
24. sep 2013

@lvkatka to poznám stávam ráno o šiestej a líham o pol noci s ým že unás doma to vyzerá ako ked bomba padne aj to je slabý výraz všetok čas mi zaberá synček má to obdobie kedy nemôžem od neho odísť ani na minútku 😅

marika1936
24. sep 2013

@katieg85 dakujem

marika1936
24. sep 2013

@eliz188 ahoj.verím že sa ti to podarí spolu s nami

lvkatka
24. sep 2013

@eliz188 cvičte spolu, keď boli deti malé, spolu sme sa hrali a ja som robila brušáky... krásne obdobie, keď nato pozerám s odstupom času. ale viem, dobre sa radí... takže držme si palce

eliz188
24. sep 2013

@marika1936 dakujem to dufam aj ja🙂

eliz188
24. sep 2013

@lvkatka ano skušala som to aj tak ale problem je v tom že malý začne hned po mne liezt a tak toho vela nepocvičim ale premyslala som že ho použijem ako činku má dessať kil🙂

eliz188
24. sep 2013

a ozaj ženičky chlapi si dnes rozkázali hruškový koláč ani nikto nezbadal že je tam len štvrtina cukru z receptu a asi o pol kila viac hrušiek zatial statočne odlávam ale ak nohodou podlahnem možem byť spokojná že som si ho upravila ako pre mňa 🙂 a doležitá vec EDITKA Má ZAJTRA MENINY!!! tak si na ňu spomeňme 😕

marika1936
24. sep 2013

@eliz188 myslím teda že posiluješ dost.A z toho koláča si kludne daj ale len jeden kúsok a teraz.Lebo ked budes odkladat tak to nemusí dobre dopadnút.Spapaj a odlož nech ho nevidíš.Ja vždy ochutnám a poviem si že mu niečo chýba a vlastne mi ani nechutí.

eliz188
24. sep 2013

@marika1936 jooj máš veru pravdu voľačo mu chýba skonštatoval môj drahý vraj málo škorice🙂) popravde zatiaľ naň ani chut nemám na večeru som si dala ovsené vločky tak chuť na sladké je preč s malým je to vážne taká malá domáca posilka heh jooj strašne rýchlo rastie ani nestíham niekedy sledovať ked pred ním cvičím smeje sa mi myslí si že tancujem🙂

eliz188
24. sep 2013

tak dnes odcvičené celých 40 min. je normálne že ma po cvičení rozbolela hlava?
😒

marika1936
24. sep 2013

@eliz188 piješ dost vody?