Schudli ste niekto podľa rád Edity Šipeky?

samsara
18. mar 2009

Ahojte,
schudli ste niektorá podla rád Edity Šipeky,bola by som rada,keby ste písali,ako sa Vám darilo,čo ste jedávali,či ste dodržiavali 3,alebo 4 hodinový odstup medzi jednotlivými jedlami a všetko okolo toho.
Ďakujem. 🙂

haluska_sima
15. jan 2014

ahojte, mozete ma pridat do sukromnej diskusie? rada by som sa tiez pridala... dnes ma prvy den so Sipeky za sebou 🙂

eliz188
27. jan 2014

@marika1936 ahoj prepáč že píšem až teraz ale nešiel nám internet no ja som na tom tak že idem s váhou raz dole raz hore ako na hojdačke nech robím čo robím . je fakt že som zlajdáčila pohyb akási som unavená a nič sa mi nechce asi to bude tým že v noci nespím malému idú zúbky je to des. 😖 a aký bol ples?

jamelia
28. jan 2014

Ahojte - tiez som zacala chudnut podla Sipeky 🙂 od 10. januara mam 1,8 kg dole 🙂 este dojcim, takze nechcem rychlo chudnut. Stravujem sa kazde 4 hodiny. Jem uplne vsetko, aj sladke - proste na co mam chut 🙂 A cvicim uz asi 2 mesiace kalanetiku - len 20 min. denne. Takze ma ten ubytok na vahe celkom potesil. Chcela by som dat dole dokopy cca 13 kg. Tak som zvedava, ci to takto lahko pojde aj dalej 🙂 Drzim palce aj ostatnym.

preskorubok
28. jan 2014

mne sa podarilo schudnúť 18kg. no po druhom tehotenstve som ich nabrala späť a teraz nie a nie znova naštartovať chudnutie 🙂 popritom jem každé 4 hodiny... ale je to jediná ,,dieta,, ktorú uznávam 🙂 asi treba vydržať a ,,nežrať cica,, ... treba sa naučiť jesť... a je to veľká pravda 🙂 všetkým držím palce

marika1936
28. jan 2014

@eliz188 ahoj.Ples bol super,normálne som mala svalovicu na boky od tancovania.
Kiež by boli takéto akcie častejšie-človek sa zasmeje a uvolní.
Neboj víde slniečko a budeme sa cítiť lepšie.

eliz188
28. jan 2014

@marika1936 joooj však na to sa hádam teším najviac táto zima sa mi vobec nepáči nieje ani sneh a nieje 😖 ani teplo len všade samé blato

salonka9
30. jan 2014

jééj, tak diskusia sa rozbehla, to ma teší

jaja133
7. feb 2014

ahojte, ešte to tu funguje? rada by som sa k vám pridala 🙂

mon1001
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vveerraa
27. feb 2014

Ahoj holky, tak jsem se opět pustila do hubnutí podle Editky. Před cca 10-ti lety jsem s ní zhubla 15 kg.
Hubne tu někdo podle ní?

jerryjanka
27. feb 2014

ja som s nou tiež tak pred 10 rokmi schudla 12 kil za 3 mesiace bez nejakych diet, jedla som aj sladkosti aj slaninu. len teraz som o 10 rokov staršia, a za sebou dve tehotenstvá. asi to tak lahko nepojde ale chcem ísť znova hlavne potrebujem sa nastaviť na tie 4h intervaly

sssiissa
27. feb 2014

čau baby ja som momentálne tretí den podla edit..prvá som si prečítala vaše komentáre a rada by som sa k vám pridala.. 🙂

jerryjanka
27. feb 2014

tak to tu môžme skusiť rozbehnuť znova
ja som sa dnes odvažila a odmerala a teda nie je mi všetko jedno ale tak uvidime čo bude

vveerraa
28. feb 2014

Tak dneska jedu druhý den 🙂 a zatím jsem vše dodržela. Jen s tou dobrou náladou mi to moc nejde. Hledám práci a to moc pozitivní není ☹

marika1936
28. feb 2014

@vveerraa ale tie myšlienky majú byť pozitivne tak hore hlavu a treba si veriť.
😉 😉

marika1936
28. feb 2014

ahojte,kočky ktoré ste schudli touto metodou-fakt ste jedli všetko,aj slaninu a sladkosti? sladké je môj največší problém.dajte návod čo a ako.

ppetinka
28. feb 2014

Ahojte babenky, prosím Vás, v čom funguje to chudnutie podľa Šipeky ? Len tá pravidelná strava v 3 až 4 hod intervaloch ? alebo musíte jesť aj nejaké jej jedlá podobne ako u Mačingovej ??? Som 4 mesiace po pôrode, kojím, ale váha mi stále stojí, akurát som asi na 2 -3 týždne vynechala sladké, tak šli dole 2 kg, odvtedy nič ... nechcem držať žiadne drastické diéty, ale zase nechcem vyzerať ako kroch kroch 🙂

vveerraa
28. feb 2014

@marika1936 díky já vím, ale občas mě to semele. Jo jedla jsem všechno. Sladké tedy jen k snídani a k tomu bílkovinu (mléko, jogur), ale jen do pocitu sytosti. Tu slaninu občas taky, ale ne večer. Hodně mi pomáhá 70% čokoláda, pokud mám chuť na sladký, ale jen kousek 🙂

@ppetinka dobré je přečíst knihy. Nebo pro začítek mrkni sem na nástěnku: http://diskuse.dama.cz/d.php?d=1011

marika1936
3. mar 2014

@vveerraa knihy som prečítala už asi 3krát-všetky... chvílu vydržím a potom šup do stereotypu u mňa je problém pravidelnosti,už som si dávala aj budík...nepomohlo.Vypla som ho a nič,hlavne v práci. doma to zase preháňam krížom krážom doháňam čo zameškám.

adriana994
9. mar 2014

Ahojte, ja som asi pred dvomi rokmi schudla podľa Sipeky nejakých 25 ale potom som trochu poľavilo a pár kilečiek sa mi vrátilo späť ale rada by som v tom znova pokračovala, len sa poriadne naštartovať 😖 a inak mohla by som sa k vám pripojiť do súkromky ?

wanda1986
12. mar 2014

ahojte. ja s nou nemam skusenosti, ale práve frčím tretí deň 🙂 zvladam v pohode-este ma to aj baví 🙂

lucka1111
16. mar 2014

Ahojte, som tu nová, od zajtra držím Sipeky, môžem sa k vám pridať, vymieňať si názory atď? Ako to prosím vás tu funguje? Ďakujem, dúfam, že ma vezmete medzi seba 🙂

ena007
11. sep 2014

ahojte baby ešte fungujete chcela by som sa pridať dneska začínam šipeky

salamandruska
2. okt 2014

ahojte.ja by som sa tiez rada pridala a rozbehla tuto temu.drzim sipeky od dnes.potrebujem schudnut asi 24kil :( ak by to bolo j menej budem vdacna i za to!dufam ze sa ozvete baby!precitala som si vsetky prispevky v tejto teme a som plne odhodlana!

salamandruska
3. okt 2014

ahojte baby!tak 1den myslim ze uspesne za mnou🙂 co myslite kedy budu videt prve vysledky?za aku dobu to bolo u vas?inak budem rada ak sa ozve i niekto kto napr.nechudne podla sipeky.hlavne nech name v sebe oporu! 🙂 inak tie4hod.prestevky medzi jedlom mi nerobili nejako problem🙂

salamandruska
3. okt 2014

ahojte tak2den za mnou.bolo to tak na 85%si myslom takze v celku ok🙂 inak ak by niekto napisal bolo by super!

anjelik2509
3. okt 2014

ja by som sa tiež rada riadila Editkou, ale nejak sa k tomu neviem stále dostať..... 😅

marika1936
5. okt 2014

ahojte,ja sa stále točím dookola. Diéty v podstate nedržím,tie 4 hod.prestávky sa mi nie vždy podaria.Ja som dosť mlstný jazyk na sladké a to mi robí najväčší problém.O mesiac má môj syn stužkovú tak mám malú motiváciu. a vy ako dodržujete aj pôstne dni chcete zvládať,alebo len tie 4hodinovky.

salonka9
6. okt 2014

ja mám práve pôstny (chlebový) deň, tak uvidíme. Mne sa darí vždy 2 - 3 týždne, a potom ma prepadne žravka a depka a pokazím všetko. zatiaľ mám 2 kg dole (za mesiac). nevážim sa denne, ale raz do týždňa , dnes som sa zabudla - chaos ráno. nadváha cca 15 kg, takže už len 13 kg

salonka9
7. okt 2014

pôstny deň som vydržala, tak hor sa do ďalšieho dňa. za 5 týždňov -2,6 kg
@salamandruska ako pokračuješ ?
@marika1936 ja mám v pláne tie pôstne dni a samozrejme 4-hod intervale, aj keď nie úplne striktne - trochu si to upravujem s tým, že keď nie som hladná po 4-hodinách čakám na hlad. A keď som hladná o nejakú polhodinu skôr, tak tiež sa idem najesť. Snažím sa počúvať svoje telo.