• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Schudli ste niekto podľa rád Edity Šipeky?

18. februára 2017 
@salonka9 ahoj.aj ja tak neako podobne.Ja som hlavne zmenila varenie a nakupovanie.Polievky robím bez zápražky,mäso zahusťujem solamilom...a nakupujem ovela menej do zásob,keď potrebujem idem kúpim. mám výhodu mesta-hypermarkety od bydliska 5minút.stále sa nájde aj niečo v akcii.
Super že si dodržala pôst,mňa neako neláka. Asi to moje teličko nepotrebuje,či? :slight_smile:
7. okt 2014 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marika1936 tak pôst je veľká vec - musíš byť naň psychicky pripravená. Ja som začala so Sipeky 01.09. a v pondelok bol môj prvý pôstny deň - dovtedy som si naň netrúfala.
7. okt 2014 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky salonka a marika!prepacte ze som sa par dni neozvala ake mala som dost vazne rodinne problemy teda nastastie sa to vsetko vyriesilo a je vsetko v poriadku :slight_smile: cize priznam sa tieto dni som podla sipeky vooobec nechudla.nedodrziavala som nic kvoli tym problemom cize od dnes zacinam nanovo!dufam ze mi to pojde!inak drzala som sipeky dva dni a vaha ukazala o -800g menej tak neviem ze ci jej siblo ci co:slight_smile: ale dnes vaha+1,8kg lebo mam i svoje dni.baby ako sa dezite?a co zvyknete ranajkivat?marika ja nezahusrujem uz davno.ani polievky ani maso. drzte sa!
8. okt 2014 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.tak vcera som to zvladla dobre len druhu veceru som vynechala kedze som zaspala:slight_smile: dnes tiez ok len chvilu po ranajkach som si dala este trosku polievky lebo som bola este nejaka hladna.a vy?
9. okt 2014 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u mňa vcelku dobre, včera som mala sýty obed, tak som čakala až keď telo vyhladlo a to bolo až po 7 hodinách :frowning2:
dnes zatiaľ OK, ja sa stravujem - že podľa toho čo mi chutí. ešte chce aj trošku cvičiť, ale som prechladnutá, tak nejaké to hýbanie snáď dám v pondelok. Nejaký ten pohyb robím kvôli tým hormónom šťastia a takej myšlienkovej manipulácii - keď si trošku zacvičím, tak si to predsa nebudem kaziť mlsotami :slight_smile:
9. okt 2014 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj salonka tak ja zacinam od dnes behat!to som zvedava ako to dopadne lebo ja behat neviem a nikdy som nebehala teda raz sme skusali behat a vydrzalo nam to asi 3x..nemam kondicku ale som odhodlana ju ziskat!:slight_smile: a ako teda jes?aj ja jem co michuti a myslis ze takto naozaj schudneme??
10. okt 2014 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@salamandruska všetko treba s mierou, mne sa už podarilo 2 x takto schudnúť ale potom som nepočúvala svoje telo a veľa som jedla a znova som sa začala prejedať - ja totiž problémy, stres zajedám. ale nepribrala som hneď až po nejakých tých rokoch. mne sa osvedčila metóda 4-hod. intervaly, chlieb najneskôr do 17:00 hod, potom som ešte jedla, ale skôr bielkoviny a zeleninu a raz do týždňa pôst, sem-tam cvičenie., nijaké dojedanie po deťoch a kilečká išli dole. ale zo začiatku som sa musela stále motivovať a pred každým otvorením chladnička som sa pýtala som naozaj hladná, alebo len mám chuť. ak človek počúva svoje telo, tak to ide. niekedy som samozrejme zhrešila. takže dá sa to - metóda je jednoduchá, ale zároveň aj niekedy ťažká.
11. okt 2014 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
chudnutie je hlavne baby v nasich hlavach.. vsetky odporucania su len ako prostriedok :wink:
11. okt 2014 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte!tak namiesto behu som zacala cvicit jilian michaels.cvicila som uz 3x a chcem dva krat do tyzdna.
12. okt 2014 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u mňa úspešný týždeň za mnou. zatiaľ som so svojimi výsledkami spokojná - za 6 týždňov 3,3 kg dole.
13. okt 2014 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
salonka super!myslim ze ti to chudnutie ide uuuplne uzasne!gratulujem a tesim sa s tebou:slight_smile:
13. okt 2014 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
včerajšok bol tiež k mojej spokojnosti - ešte sa troška začať aj hýbať. Ja som tiež rada, že som konečne zmobilizovala svoje sily.
14. okt 2014 o 07:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja by som sa chcelá opýtať v knihe píše pani Editka že na večeru prvý týždeň ovsene vločky.Ako ste ich jedli a koľko? Ďakujem.
31. okt 2014 o 10:26  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@map0007 ahoj. Nemam jej knihu. Nepriblizis mi prosim v skratke jej pravidla a rady? DAKUJEM
31. okt 2014 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucky14 ahojky,no píše tám že stále si pripomínať aká ste krásna a že chudnete,lebo chudnutie začína v hlave.No ďalej píše že ak máte chuť na niečo ták si to máte dať-lebo ak sa budete snažiť to zameniť niečim iným ták zjete kolo toho viac ako ste chceli jednu dobrotu.Pravidlá co jesť a koľko -nemá.Iná že 3- 4 hodinové odstupy nedzi jedlami.No akurát tám píše že je dobré týždeň jesť na večeru ovsene vločky ale koľko neviem nenasla som ti tám napísané-že na očistenie čriev-večera.A že sa naučiť oddychovať aspoň 20 min.denne v izbe v tichu,alebo si podriemat.Ďalej sú tám aj cviky ak by ste chcela sfotim Vám a poslem do správy.Neviem či som všetko spomenula ak nie ták ak na niečo prídem napisem ešte.papik:slight_smile:
31. okt 2014 o 21:30  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@map0007 Ahoj. Myslim ze si nemusime vykat ak Ti to nevadi. :slight_smile: DAKUJEM za odpoved nieco som nasla na nete ale ohladom tych vlociek nic tak neviem ako ich pripravit. Ovsenu kasu s mliekom a ovocim alebo len same ovsene zaliate horucou vodou bez dochucovania. Ak mi prefotis tie cviky budem rada. A kludne mozes spravit aj album isto nejedna z nas si tam pojde pre inspiraciu. Pekny vikend :slight_smile:
1. nov 2014 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lucky14 oki ďakujem:slight_smile:Ták cez týždeň nafotim a dám cviky tu na MK.Ja Chcem skúsiť ich tiež cvičiť,lebo knihu mám len týždeň.A chcem dať dole ešte 7 kg.Podobne sa stravujem tiež každé 3-4 hodky asi od maja a mám dole 10 kg ale niejak sa neobmedzujem.Schudla sóm ešte skor a cez leto sa držím ale ešte chcem tie 7 dať dole:slight_smile:Aj tebe pekný víkend:slight_smile:
1. nov 2014 o 18:09  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@map0007 to je skvele ze uz mas dolu 10kil bez toho aby si sa velmi obmedzovala. Isto das dolu aj zvysok kil co si prajes. Tesim sa na albumik. :slight_smile:
1. nov 2014 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucky14 ahojky pokusam sa dat ofotene cviky ale nechce mi nacitat fotky,neviem či nerobim nieco zle,ale ak dam pridat fotky nereaguj.Tak neviem ci musim mat nieco nainstalovane v notasi.Nevieš mi poradit.Dakujem:slight_smile:
4. nov 2014 o 08:28  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@map0007 ahoj. Vies co ja ked pridavam fotky najskor musim potvrdit v telefone ze suhlasim s prepojenim s PC a potom mi to ide nacitat. Nie je v tom problem? Ja mam Blackberry mobil. Ako sa drzis s dietkou?
4. nov 2014 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucky14 no zatial sa mi vaha drzi,nejde dole,ale to nevadi.Aspon sa drzim,papam stale pravidelne,kazde 3-4hodky.a prave som ciskala horalku :slight_smile:a idem s malou vonku:slight_smile: cviky som este neskusala.Ale uz by trebalo :slight_smile: zacat cvicit :slight_smile:Pekny dnik
4. nov 2014 o 13:37  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nezer cica
4. nov 2014 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucky14 Ahojky cviky sú už vo fotoblogu,pekný víkendový dnik :slight_smile:
9. nov 2014 o 12:00  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja každú chvíľu čo si spomeniem, tak si hovorím v duchu alebo nahlas : ako sa mám veľmi rada, aká som úžasná a pod.keďže som v posledných 3 mesiacoch prešla veľkou životnou zmenou, tak táto sebaláska mi pomáha nielen v chudnutí, ale aj v tej životnej zmene. Každý týždeň dám jeden deň pôstny a to chlebový.
moja váha - 6,1kg. takže už len dať dole 9 kg. Mne to vychádza, že dávam dole 2 až 2,5 kg za mesiac.
Ale stále som sa nedokopala k cvičeniu. inak som so sebou spokojná. Ak sa budete mať naozaj radi, tak to zvládnete. Takže súhlasím s názorom chudnutie začína v hlave.
12. nov 2014 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ak by niektora chcela, mam VSCH v online forme :slight_smile: ja som touto metodou schudla 20 kg, teraz stagnujem, ale od januara zacinam opat naplno! este chcem 10
16. dec 2014 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Este som chcela dodat, ze tie zdravotne cviky su uplne super, treba skusit aspon raz a zacne to bavit, uvdite :slight_smile:
16. dec 2014 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@madafi dovolim si pousmiat sa, toto do Editinej metody absolutne nepatri ;)
1. jan 2015 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
och podarilo sa mi dat 2,5 kg dole a cez vianoce to mam spat, a teraz sa neviem dokopat k tomu zacat odznova... nabudit sa... zlenivela som, snad to pojde, a este aj nadcha ma trapi, tak snad coskoro opat vo forme!
1. jan 2015 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@xrumkaaa mas len plne creva, sup na post a pravidelnu stravu a za dva tyzdne ich mas znova dolu
2. jan 2015 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok