Schudli ste niekto podľa rád Edity Šipeky?

samsara
18. mar 2009

Ahojte,
schudli ste niektorá podla rád Edity Šipeky,bola by som rada,keby ste písali,ako sa Vám darilo,čo ste jedávali,či ste dodržiavali 3,alebo 4 hodinový odstup medzi jednotlivými jedlami a všetko okolo toho.
Ďakujem. 🙂

javalla
17. mar 2013

@katieg85 skore uzdravenie 😉

adina75
18. mar 2013

@samsara ja som jeden čas schudla podľa jej rád.Tej som sa zastala do jej kníh že som ich prečítala jedným dychom a povedala som si ,že aj ja to dokážem.Zo začiatku sa mi doma posmievali ale za 3 mesiace som schudla 9kg.Potom im zklapol úsmev.Čas som didrziavala každé 4 hodiny.Už nikoho som sa nepytala čo vám mám navariť varila som to na čo som mala chuť ja.Mala som zo začiatku problém z ocidtnym dnom ale dostala som sa do toho a aj to cvičenie bolo zo začiatku problém ale potom sa mi ľahko cvičili.A hlavne že som sa dobre cítila.Potrebovala by som aj teraz ale chýba mi motyvacia a niekto kto by sa pustil so mnou do toho z kým sa podeliť o skúsenosť a navzájom sa podporovať

lvkatka
19. mar 2013

@adina75 pridaj sa, určite to spolu zvládneme. treba odvahu a chuť čosi zmeniť. na začiatok stačí.

adina75
19. mar 2013

@lvkatka už dlho si hovorím že dnes a aj tak to porusim ten začiatok je najhorší predtým som si aj písala denník do takého veľkého kalendára dala som tam koľko vážim v ten deň a svoje pocity a myšlienky za celý deň .Požičala som kamoske kazetu podľa ktorej som cvicila a už sa mi nevrátila ty náhodou nemáš? Ty si už začala z diétou ak nie mohli by sme začať spolu treba sa na začiatok len odfotit a bolo by dobre mať aj v albume cieľovú fotku to mi pomáhalo

lvkatka
20. mar 2013

@adina75 kto keď nie ja a kedy keď nie teraz! tak toto som si hovorila celý čas. prevetraj si svoje vnútro a odpovedaj si... v zľave dňa bola možnosť preformátovať kazetu na cd, dám aj tebe spraviť? so svojou zmenou som začala s dievčatami odtiaľto, spolu v jeden deň s katie85. zajtra bude mesiac, ale vážim sa až v sobotu. čokoľvek urobíš je dobré, len to musíš zmeniť. tiež som sa pofotila, ale mám taký pocit, že čím menej o chudnutí meditujem, tým viac robím čosi pre chudnutie. väčšinou zostalo len pri slovách.... učím sa inak. baby od nás sú super, ak sa rozhodneš, cesta je tvoja, ale nie si nanej sama.

lvkatka
20. mar 2013

@katieg85 ako sa máš, už je lepšie?

adina75
20. mar 2013

@lvkatka včera som si povedala že už ozaj musím a celkom som to zvládla bílá by sm rada tomu CDku podľa nej sa mi ozaj dobre cvičilo.A možno sa tu našla aj istá inšpirácia prečo to spraviť.Istý nový objav zvaný , muž " že by nová láska? 😀

lvkatka
20. mar 2013

@adina75 a koľko by si chcela schudnúť? objednám aj tebe to cd?

adina75
20. mar 2013

@lvkatka áno objednaj aj mne.No koľko by som chcela? Koľko sa bude dať.Po pôrode vážim dosť a stále to behá hore dole 3 kg nie a n itst dole snáď to pri tejto diéte pôjde a aj jed už vede zeleninka chutnejsia koľko bude stať to cd?

katieg85
20. mar 2013

@lvkatka ahoj uz trochu lepsie sa mam no este stale to doliecujem.mam tu segru na par dni tak sa nam lepsie cvici.vcera sme boli na posiedky,jozefa,tak sme aj popili tak mi vaha stoji.no ale to rychlo leti a uz mame mesiac za sebou,som rada ze niesom sama na to.uz som si aj zvikla len este voda ma trapi,zabudam dakedy vipijem 3l a dakedy ani 2 nie.

lvkatka
21. mar 2013

@adina75 ešte presne neviem, ale verím že viac ako 10eur nie. objednám a dám ti vedieť. musíš vedieť koľko chceš dať dole, ako inak budeš konfrontovať či sa ti darí?.... teda myslím si.

lvkatka
21. mar 2013

@katieg85 hej, aj sa skonštatovala, že už je za nami mesiac. ak by som to mala nejak hodnotiť, tak som rada, že sme "vtom". zvykla som si na intervaly jedenia, dokonca sa mi páčia aj pôstne dni, cítim sa lepšie. problém je tiež vo vode a v poslednej dobe aj cvičenie. neviem zladiť prácu so zmenami...a segru doma ti závidím... tak nech vám to cvičí

katieg85
21. mar 2013

@lvkatka no zatial kym som na materskej tak sa musim venovat sebe bo ked pojdem do prace tak by to bolo asi tahsie.cakala som lepsie vysledky od seba,no ale co aspon nieco mam dole a dufam ze takto to pojde dalej. 🙂

javalla
21. mar 2013

babeny dnes som dala konečne prvýkrát Level 1 od JM, cvičenie ma absolútne nebaví, štyri dni som ani nezakopla, ale keď som si tu čítala príspevky od vás, chytila som motiváciu, pustila pc a... po 7 minútach som myslela, že vypustím dušu a vyskáčem všetko mliečko, no v hlave sa mi ozvalo "ešte kúsok, vydrž, ešte kúsok..." a takto dookola som si to opakovala a teraz sa s dobrým pocitom môžem pochváliť, že som to "dala" (hoci bez činiek). Spotila som sa, aj cítim každý sval, to už prichádza svalovka, ale ten dobrý pocit vo mne stále pretrváva... takže ďakujem vám : )

katieg85
21. mar 2013

@javalla super len tak dalej a zviknes si. 🙂

nienna
21. mar 2013

čaute baby 🙂 ja som ešte veľmi dávno, asi pred 5 rokmi schudla podľa Edity nejakých 8 kg a to som sa fakt že v ničom neobmedzovala. a sladkostí som jedla veľa tak ako vždy 🙂 ani neviem ako to šlo dole, nejak som to neriešila, len som jedla každé 4 hodiny a raz za čas som si dala tú očistu. cvičila som možno raz za mesiac 😀 tiež mám doma tú kazetu, teraz si to nemám kde prehrať, neviete to dakto nahrať na ulozto.sk? že by sme si to stade stiahli

sarin
21. mar 2013

@katieg85
@nienna baby prosim vas a ked jete kazde styri hodiny tak to jete tri krat za den alebo styri? 😅

katieg85
21. mar 2013

@sarin 4 krat o 8,12,16,20 hod.

katieg85
21. mar 2013

@nienna aku kazetu ked vies ako sa tovola,nazou,tak sa da stiahnut ja si z tamad stahujem vela veci

sarin
21. mar 2013

@katieg85 dik to este mozem dalsiu porciu jedla 😝

nienna
21. mar 2013

@katieg85 Cvičíme s Editou Sipeky sa volá 😀 ale nieje tam, už som to hladala. nikto z nej ešte asi nespravil CD, lebo ona vyšla len ako VHS. a čo sa týka toho jedenia, ja som jedávala len 3 krát denne, kedže som dosť neskoro vstávala

katieg85
21. mar 2013

no skoda neni tam kukala som ale ved je tam vela cviceni co sa da stiahnut ja cvicim toto.mam to stiahnute. http://www.ulozto.sk/x8N2wDM/zumba-fitness-live...

katieg85
21. mar 2013

@nienna to hore patrilo tebe

nienna
21. mar 2013

@katieg85 och ja zumbu neznášam 😀 a celkovo takéto aerobne cvičenia, ja uprednostňujem klasickú kalanetiku, jogu, pilates a podobné pomalé cviky. ale díky za tip 😉

lvkatka
21. mar 2013

@nienna aj ja mám kazetu, ale dá sa video pretransformovať na cd, tak sa pokúsim potom to napáliť, ak sa mi bude dať.

lvkatka
21. mar 2013

@javalla super, ja mám teraz obdobie, že sa neviem prinútiť cvičiť, z práce prídem uťahaná a už som mimo obraz, ale asi sú to len výhovorky, proste sa mi už nechce. pokúsim sa zmeniť to

lvkatka
21. mar 2013

@sarin no podľa toho ako vstanem, jem.... počítam hodiny. niekedy 3x, večer zvyknem len niečo ľahké, najčastejšie si dám jabĺčko....

javalla
21. mar 2013

@lvkatka asi sme si to vymenili, mna to chytilo, som zvedava dokedy, lebo maaam svalovku. Jasnacka, je to aj unava, den, dva, potom si myslim ze si zvykneme na to "nic" a hladame si vyhovorky, teda aspon u mna je to tak. Ale neboj, staci od niekoho pocut alebo si precitat tie spravne slova a znovu ta to nastartuje... drz sa

lvkatka
21. mar 2013

@katieg85 to nevadí, máme pred sebou dosť času, zvládneme všetky kilá. už sme začali

katieg85
21. mar 2013

@lvkatka vela krat som drzala diety no najviac som vydrzala 2 mesiace.ale teraz dufam ze to vydrzim navzdy lebo ma drzi teraz veta; bud teraz alebo nigdy.takze verim ze to dokazeme,musime.