Shaun T. Focus T25. Pridajte sa ku mne

mrsmisel
13. nov 2013

Ahojte kočeny, tak pred 3 dňami som narazila na toto super mega úžasné cvičenie, aspoň mňa to teda veľmi nadchlo a dnes som docvičila druhý deň... Chcem schudnúť zopár kilečiek do Vianoc teda aspoň 5kg by som rada a myslím, že s týmto cvičením to pôjde ako po masle... 😉 Pridáte sa ku mne? Bude sa nám spolu lepšie cvičiť, nakoľko ja osobne nemám pevnú vôľu a väčšinou mi cvičenie vydrží max týždeň, no teraz som pevne odhodlaná, že vydržím 🙂 Predtým som cvičila Jillian, no po čase ma prestala baviť, keďže niekoľko dní po sebe som stále cvičila to isté... Focus T25 je podľa veľmi super, síce tempo je rýchle, ale ja si ho aj tak upravím občas, že idem pomalšie, keď sa potrebujem vydýchať, ale hlavné je, že ma neskutočne baví zatiaľ, keďze na každý deň je iné video, v sobotu strečing a v nedeľu oddych 🙂 K tomuto cvičeniu je aj kalendár, ktorý ma dve fázy po týždňov Alphu (jednoduchšia) a Betu... A úplne najsamsuper je to, že každý tréning má len 25minút, pri ktorých sa zapotím kvalitne, viac ako pri Jillian a aj mi to rýchlejšie ubehne 🙂 Tak poďme kočky pridajte sa nech nám tie dníky so sexy Shaunom utekajú rýchlejšie 🙂

mrsmisel
autor
13. nov 2013

*po 5 týždňov

silvia74
13. nov 2013

Ahoj, vyzera to velmi zaujimavo, cvicim Jillian, ale pomaly ma prestava bavit, presne s tych istych dovodov ako pises., kde si si stiahla prosim toto cvicenie? dakujem

mrsmisel
autor
13. nov 2013

Ahoj tak ja to cvičím druhý deň a dosť ma to chytilo 🙂 daj si do googlu shaun t focus t25 torrent a hned prvy odkaz a tam to stiahnes... sice sa to stahuje dlho najlepsie je to nechat si na noc stiahnut, lebo je tam dost vela tych treningovych videii 🙂

lucijja
14. nov 2013

eeej, doma pozriem a idem do toho ak ma to bude babit...Tiež cvičím Jillian a po druhom tyzdni uz sa premaham, lebo stale to iste...

mrsmisel
autor
15. nov 2013

dúfam, že sa vám to bude páčiť aspoň tak ako mne, čiže mega :D ja som spoko 🙂 aj tu sa síce zopakujú tie videá, ale predsa nie každý deň za sebou ale obmieňa sa to 🙂

zdena7327
15. nov 2013

@mrsmisel Ahoj ja by som sa velmi rada pridala chcem si to pozriet ale nikde nieje nic len same urivky musim to len stiahnut ? presny popis ako sa to cvici ovladas ?? poradis ja tiez potrebujem nieco kde sa mi podari nieco fakt schudnut 😒 Tiez cvicim Jillian ale ani cm a uz vobec nie vaha ....

lucikusik
15. nov 2013

Škoda, že sa to tu neobjavilo tak cca pred 3 mesiacmi 🙂 vtedy približne som Focus začala cvičiť. Mala by som sa s kým vzájomne povzbudzovať. Odcvičila som alfa fázu ( akurát 2 piatkové tréningy som neodcvičila komplet) U mňa je to zatiaľ top cvičenie. Predtým som cvičila cca 4 mesiace s Jill, bez toho by som to určite nezvládla, pretože som nikdy predtým necvičila. Na Focus T25 sa mi najviac páčila dynamika každého tréningu, super hudba a vyskladanie rôznorodých tréningov počas celého týždňa.

mrsmisel
autor
16. nov 2013

@zdena7327 ahoj pridaj sa kľudne no ja som to tiež nenašla inak len som si to stiahla komplet... a cvičí sa to každý deň jedno video 25 minúť v piatok by mali byť dva tréningy, ale nič sa nestane, keď len jeden odcvičíš, v sobotu sa cvičí iba podľa videa streching a v nedeľu sa necvičí, to je oddychový deň... Do cvikov sa dostaneš, po chvíľke si myslím, pretože je to rytmické, dynamické, trošku namáhavé, ale zato zábavné 🙂 a podľa mňa sa vôbec nič nestane, keď cviky nezvládneš na prvý krát, hlavné je hýbať sa aspoň podobne ako vo videu, a v tom tempe... 🙂 no a cvičia sa dve fázy po 5 týždňov... 🙂
@lucikusik jooj no škoda, že som to aj ja skôr neobjavila, lebo zatiaľ ma to naozaj drží a už je to skoro týždeň a teším sa vždy na cvičenie... a neviem možno preháňam, ale už po tom týždni sa cítim taká pevnejšia... a mám o pár deko menej he 🙂 stravu nejak neobmedzujem, to by som nezvládla, ale zas neprejedám sa a hlavne pijem veľa vody čistej 🙂 presne aj ja som začínala s Jill, ale vždy mi to vydržalo tak dva týždne a koniec... dlhšia pauza a zas som na ňu nabehla, no znova ma to prestalo baviť a znova som prestala, tak som začala hľadať niečo, čo by ma bavilo a konečne sa to podarilo 🙂 a koľko sa ti podarilo zhodiť po fáze alpha? 🙂 cvičíš aj betu? 🙂

zdena7327
17. nov 2013

@mrsmisel dakujem tak dnes to skúsim stiahnuť a od zajtra by som chcela začať tak som zvedaváá 😉 😉

mrsmisel
autor
17. nov 2013

dúfam sa ti to podarí a budeš spokojná 🙂 daj vedieť potom 🙂

iconka
17. nov 2013

Ja som si odcvicila 3tyzdne, viac som nemohla skrz koleno, ale aj mne sa toto cvicenie velmi paci, mozno casom si ho este dam. Chcem len doplnit, ze okrem alpha a beta fazy je aj tretia a to gamma. Prijemne cvicenie prajem. 🙂

mrsmisel
autor
17. nov 2013

@ iconka o tej gamme som počula, teda čítala aj ja niečo... ale nikde som ju nenašla... ☹ nemáš prosím ťa nejaký tip, kde by som ju mohla nájsť? 🙂

ficksacha
17. nov 2013

Jaaj, ked mne je ten Shaun strasne nesympaticky 🙂 , ale workouty ma dobre. Ja sa teda radsej pozeram na Boba.

lucijja
17. nov 2013

no mam stiahnute konecne a ideeem na to...idem skusit prve cardio... 🙂

mrsmisel
autor
17. nov 2013

@ ficksacha no mne príde Shaun taký naspeedovaný strašne hehe :D ale to ma asi na tom baví, že ma to cvičenie s ním strašne nakopne :D
@ lucijja tak konečne sa to podarilo... príjemné potenie a spaľovanie he 🙂

zdena7327
17. nov 2013

@mrsmisel no ešte ejdna otázka stiahlo mi alfa a beta a tam je v prvom 6 cvičení a vdruhom iba 5 ktoré treba skôr začať a treba cvičiť ? inak sa mooooc na to teším 😀

mrsmisel
autor
17. nov 2013

@ zdena7327 prvá sa cvičí alpha fáza podľa toho plánu, ktorý je tiež v tom stiahnutom súbore... čiže prvý workout je Cardio 🙂

zdena7327
17. nov 2013

@mrsmisel no práve som si to tak zbežne pozrela ale ti poviem že riadna makačka no som zvedavá či to dám ja mám dosť kg a či to moje telo prekoná no neviem kolko vážiš ty ? ja mam 73,5 kg a inak už som si to pozrela aj plán ako a kedy sa čo cvičí

mrsmisel
autor
17. nov 2013

@zdena7327 ja 67kg na výšku 168cm... no dosť to na mne vidno... vieš čo ani ja som to nedala hneď keď som aj nedala tie cviky snažila som sa aspoň podobné pohyby robiť a v tom tempe... a keď som už vôbec nevládala aspoň som skákala stále a všelijako do strán dopredu dozadu, na mieste, do podrepu a tak, ale stále v tom ich tempe :D no zato lialo zo mňa kvalitne aj tak :D

dancul177
17. nov 2013

@mrsmisel
@zdena7327 baby a kde ste to stiahli? dakujem 🙂

zdena7327
17. nov 2013

@dancul177 ahoj na torrente len tam sa to da 😉

lucijja
18. nov 2013

cauteee...taak som vcera skusila prve cardio...a vysledok??? musela som normalne utierat podlahu co bola mokra po mne, ked som sa na konci zvalila na zem...😀 😀 ty kokoooooos, to čo jeee? šak som skoro umrela, ale je to supeeer, dala som to skoro všetko, aj ked niektore cviky som dala o par menej ako oni a pri niektorych som nemohla udržať rovnovahu... 😀 To tempo je šialené, fakt ako naspeedovaná keby som bola...ved mi aj vaha rano vyletela hned o 1,5 kg hore, čo som mala svala napumpované. 😀 Ale dobre, včera to bol len pokus, dnes vytlačím plán, zapíšem miery a idem na ostro.. 😀 Inak nechcem vidieť beta fázu... 😕 To sa budem musieť hodiť na nejaké drogy aby som to zvládla??? 😀

zdena7327
18. nov 2013

@lucijja ty kokooooooos ved sa toho normálne bojím 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ale tešííím sa som strašne zvedavá možno to hned na začiatok zabalím a budem pri pomalších cvikoch 😉 terza som cvičila 30-Minute Cardio - The CafeMom Studio Workout pri nej mi isli pekne kilá dolu tak možno presedlám ale aj tak chcem cvičiť toto teda aspon skúsiť 😉 😉

lucijja
18. nov 2013

@zdena7327 no ja som na toto taká šibnutá, ja aj keď sme na zumbe a chalanisko čo nám precvičuje nám dá vybrať pesničky aké chceme tak ja si vždy tie najvačšie psycho vyberám, kde sa totálne odpálime... 😀 😀 😀

zdena7327
18. nov 2013

@lucijja no dla som to asom nadšená s toho moc sa mi to páči už sa teším na zajtrajšie cvičenie 😉

dnika2
19. nov 2013

baby dajte mi nejaky link kde sa da stiahnut zdrama?

lucijja
19. nov 2013

@zdena7327 no fajn,
@mrsmisel nám vyprovokovala závislosť... 😀 😀 😀

@dnika2 link stiahnuť sa to dá cez torrent, je to zdarma, ak chceš, pošlem ti správu s návodom ktorú mi poslala mrsmisel .. 🙂

lucikusik
19. nov 2013

@mrsmisel Focus som začala cvičiť pri váhe 51,8 kg. Meriam 160 cm. V predchádzajúcich 4 mesiacoch som už schudla 5kg, takže u mňa sa už moc chudnúť nedalo. Váha sa nepohla, ale z brucha a mišelinky pod pupkom niečo ubudlo. Čo ma prekvapilo, tak aj stehná išli ešte dole - to som myslela, že už nie je možné. Ale krásne sa mi vyformovala postava - začali sa črtať svaly na hornom bruchu a svaly na rukách. Pri Focuse som však neuveriteľne zosilnela fyzicky a kondička išle výrazne hore. Predtým som bola slabá ako čaj a po Focuse som dokázala spraviť 10 pánskych klikov.
Pre mňa bol Focus výzva - nešlo mi chudnutie.Objavila som ho v čase, keď som sa naštvala a chcela zhodiť moje brucho, ktoré stále zo všetkého trčalo. Vtedy sa mi zdalo nemožné, že by som niečo také zvládla, lebo som nikdy v živote necvičila, ani som nikdy nešportovala. Takže po 5 odcvičených týždňoch to bol skvelý pocit na nezplatenie, ktorý možno niekto nevie pochopiť. Ale priznám sa, že aj po 5 týždňoch bol pre mňa každý tréning makačka a cvičenie bolo pre mňa stále dosť náročné. Preto som už necvičila Beta verziu. Po Focuse som ešte 2 týždne cvičila s Jill a začala som cvičiť Zuzku Light - tá sa mi tiež veeeľmi páči. Tréningy z Beta verzie som si chcela v budúcnosti vyskúšať v rámci mojho ďalšieho cvičenia. Momentálne som tehotná, takže to všetko bude musieť počkať