Shaun T. Focus T25. Pridajte sa ku mne

mrsmisel
13. nov 2013

Ahojte kočeny, tak pred 3 dňami som narazila na toto super mega úžasné cvičenie, aspoň mňa to teda veľmi nadchlo a dnes som docvičila druhý deň... Chcem schudnúť zopár kilečiek do Vianoc teda aspoň 5kg by som rada a myslím, že s týmto cvičením to pôjde ako po masle... 😉 Pridáte sa ku mne? Bude sa nám spolu lepšie cvičiť, nakoľko ja osobne nemám pevnú vôľu a väčšinou mi cvičenie vydrží max týždeň, no teraz som pevne odhodlaná, že vydržím 🙂 Predtým som cvičila Jillian, no po čase ma prestala baviť, keďže niekoľko dní po sebe som stále cvičila to isté... Focus T25 je podľa veľmi super, síce tempo je rýchle, ale ja si ho aj tak upravím občas, že idem pomalšie, keď sa potrebujem vydýchať, ale hlavné je, že ma neskutočne baví zatiaľ, keďze na každý deň je iné video, v sobotu strečing a v nedeľu oddych 🙂 K tomuto cvičeniu je aj kalendár, ktorý ma dve fázy po týždňov Alphu (jednoduchšia) a Betu... A úplne najsamsuper je to, že každý tréning má len 25minút, pri ktorých sa zapotím kvalitne, viac ako pri Jillian a aj mi to rýchlejšie ubehne 🙂 Tak poďme kočky pridajte sa nech nám tie dníky so sexy Shaunom utekajú rýchlejšie 🙂

mrsmisel
autor
19. nov 2013

čaute kočky tak som strašne rada, že sa vám to páči tak ako mne... 😉 noo len ja som teraz dosť naštvaná lebo ja som pri druhom workoute skončila, nakoľko ma vzali do práce a makám od rána do večera, prídem domov a v momente spím :D takže na cvičenie ani nepomyslím, ale cez víkend sa už teším, že si Focus znovu zacvičím a budem po ňom plná energie... 🙂 možno keď si ho zacvičím v nedeľu večer, tak ma to tak nabije, že sa nebudem vedieť dočkať, kedy sa ráno zobudím a môžem utekať do práca :D ha ha ha kiežby :D

lucijja
20. nov 2013

@mrsmisel alebo budeš mať svalovku a ani nevstaneš... 😀

ja práve idem na to... 🙂

mrsmisel
autor
20. nov 2013

@ lucijja aj to je možné, heh ale bude to aspoň svalovka s dobrým pocitom, že som zamakala :D

zdena7327
20. nov 2013

@mrsmisel
@lucijja baby ja som si na obed zacvičila ale poviem vám svalovica mi začala hlavne na ramenách au au ale teším sa na každé cvičenie je to pre mna velká zábava 😀 a cm ubúdajúú 😉

zdena7327
21. nov 2013

kočky tak mám odcvičené 4 den a ja cítim komplet všetko dnes to bola iná makačka hlavne brucho ale teším sa cítim sa supeeer no uvidíme čo budem zajtra rozprávať 😀 😀 😀

zdena7327
22. nov 2013

tak zase ja píšem dnes som cítila zasa nohy au au ani po schodoch som skoro neprešla ale teším sa že je zajtra volno 😝 pekný večer 😉

mrsmisel
autor
28. nov 2013

tak ako vám to ide kočky?? 🙂 cítite sa lepšie vidíte nejaké výsledky? 🙂

zdena7327
29. nov 2013

@mrsmisel Ahoj ano ja vidím moje brušisko sa zmenšilo nie vela ale zmenšilo o 1,5 cm tak sa strašne teším cvičím podstivo až druhý týžden a zatial ma to baví tak neprestávam a bojujem 😀 😉

mrsmisel
autor
30. nov 2013

@zdena7327 teším sa s tebou... to ti ide pekne dolu niekto toľko cm dá dole po mesiaci 🙂 ja nestíham teraz vôbec cvičiť kvôli práci, ale odkedy pracujem (cca 2 týždne) tak z tej makačky som dala dolu 2,5kg... ale to vidno , že len chudnem no postava sa vôbec nespevňuje, čiže nutne potrebujem začať zas cvičiť, aby som po tom schudnutí aj pekne vyzerala... tak pomaličky sa idem do toho pustiť... 🙂 a držím palce pri ďalšom zhadzovaní kilečiek a cm... len tak ďalej 🙂

zdena7327
30. nov 2013

@mrsmisel Dakujem krásne no mám pocit že vydržim do 4 adventnej nedele a potom budem aj ja sviatkovať a asi až na nový rok začnem tak snád sa nejako nespustím s cesty a vela nepriberiem 😉 😉

lofovka
7. jan 2014

ahojte dievčatá, úplnou náhodou som dnes objavila videá Focus a som nadšená. Chodím na jumping, čo ma neskutočne baví, no dá sa mi chodiť max 2x do týždňa, lebo nemám kde nechať deti, keď je manžel v práci a toto by mi asi skôr vyhovovalo. Zajtra si k tomu sadnem a skúsim si to posťahovať a môžem cvičiť aj doma, kým bude malý spať... alebo bude cvičiť so mnou 🙂

2matulka2
14. apr 2014

Je tema este aktualna? dakujem

mrsmisel
autor
14. apr 2014

no ja ako som začala chodiť do práce som cvičiť prestala, lebo som unavená keď prídem domov a ledva zvládam sprchu he, ale chystám sa znovu začať aj napriek únave nejako to prekonať, lebo keďže mám nepravidelnú stravu a nie práve najzdravšiu, čo v práci nestíham tak sa to začína znova na mňa kadetade lepiť a leto sa stále blíži tak chytám depky :D takže ak chceš začať aj ty budem rada aspoň budem mať nejakú podporu, aby som to zas nevzdala 🙂

sisa.b
14. apr 2014

Ja som dnes začala Beta fázu 🙂 Dá sa niekde stiahnuť aj Gamma?

cervenakova
19. apr 2014

Akože baby ja som to dnes ties úplnou náhodou našla ma to tak nakoplo úplne úžasne musím stiahnuť sadnúť si k tomu len ja mam jednu chybu ze za chvilku hneď vzdám tak by som to chcela začať cvičiť unás v kultúraku ako sa cvičí zumba takto by som bola dokopana k tomu a kolektív taká vpred 😉

nevestienka
25. apr 2014

ahojte, ja idem skusiť dnes beta fazu,ak sa podarí. 🙂

zdena7327
25. apr 2014

Ahojte kočky no ja som od vianoc zvládla betu len týžden seklo ma a odvtedy sa vlečiem po lekároch som zúfalá lebo ma toto cvičenie fakt bavilo ale zdravie mi to nedovoluje tak želám vám viac šťastia ako som mala ja 😒 ale ja verím tomu že sa mi podarí raz začať cvičiť 😉

mufik7
5. máj 2014

Ahojte, takže ja som začala aj spolu so sestrou. Zatiaľ máme za sebou fit test a prvé cvičenie. Svalovica veru riadna ale dali sme to, bola som prekvapená, keďže už v polovici som myslela že dušu vypustím. Inak cvičenie super, baví ma to veľmi, konečne cvičenie pri ktorom mi to rýchlo ubehne a mám z neho skvelý pocit. Dnes sa už neviem dočkať kedy prídem z roboty nech si môžem zasa zacvičiť. Som zvedavá na výsledky 🙂. Vy ako pokračujete?

nevestienka
5. máj 2014

Ahojte, hlásim sa po pauze, takže zatiaľ sa mi to páči a to cvičím už 2 týždne. Neprestáva ma to baviť a teším sa vždy na tých 25min, ktorých si ukrojím z dňa, že si to zacvičím. Cítim, že sa mi zvyšuje kondička, a idem pri každom cvičení dušu vypustiť 🙂 trošku sa mi zdá, že brucho je menšie, ale nemerala som sa. Popri tom, ešte cvičím aj Zuzku light nejaké cviky na brucho a niekedy cez týžden dám aj tae bo..ale to len ked mám viac času 🙂

mianpa
27. jún 2014

@lucijja ahoj. nasla by si prosim ta este ten postup na to stiahnutie? dakujem

erienka
2. júl 2014

@lucikusik ahoj, stiahla som si to vcera, ale takmer vobec tam nie je obraz, strasne to seka, ide len zvuk...:(
Nevie mi, prosim, niekto poradit
@zdena7327
@mrsmisel
@lucijja
@iconka
@ficksacha
@lucijja
baby, neviete mi, prosim poradit, kde by som si mohla stiahnut fukcnu verziu? Dakujem

zdena7327
2. júl 2014

@erienka Ahoj ja som si ju stiahla na CzTorrent 😉 😉

vladimira83
30. sep 2014

Ahoj som tu nova a len dnes som objavila toto cvicenie ale absolutne mam z toho mis mas 🙂. Moze mi to niekto vysvetlit podrobnejsie ako sa to vlastne presne cvici....V niektorych ukazkovych videach ma jedno cvicenie napr. ALPHA 5 cd (nerozumiem) nie je to jedno cd s celym treningom? Alebo mam stiahnuty aj rozpis a kazdy den sa cvici nieco ine takto je to...Alpha-1 tyzden- pon.cardio, ut. speed 1.0, st. total body , stv. AB intervals atd.....a po tyzdni sa to srieda inac...dakujem

lklele
14. nov 2014

Ahojte,
ja som cvicila Shaun-T Insanity workout.

Trvalo to 60 dni a bola to makacka ale stalo to za to (vyformovala sa mi postava a tuky isli dole) Rada by som vyskusala T25 pretoze Shautiho styl cvicenia je perfect. A znovu absolvovat Insanity sa mi nechce =D

Neviem to ale nikde stiahnut =( nejde mi to ani cez uloz to ani cez google shaun t focus t25 torrent.
Vedeli by ste mi prosim pomoct?

sisa.b
25. nov 2014

@lklele @erienka
http://ulozto.cz/xXsscBu2/workout-1-rar
http://ulozto.cz/xYHuBZtg/workout-2-rar

@vladimira83 stiahnutú máš asi dobrú verziu. Musíš cvičiť podľa rozpisu, každý deň iný workout, každý týždeň iné poradie. Drž sa toho kalendára.

lucinocka
25. nov 2014

baby ake je to cvicenie narocne co sa tyka kolien? jilian som cvicila ripped in 30 a 30 days shred ale na druhom leveli ma stale zacalo boliet koleno a aj ma to po case zacalo nudit..

lucinocka
25. nov 2014

@sisa.b v tych linkoch je aj rozpis? uz sa mi taha 1ka🙂

lienka959
25. nov 2014

takéto cvičenia sa mi veľmi páčia, len teraz si na to musím chvíľočku počkať, keďže čakám bábätko... ale potom sa do toho pustím... síce som zatiaľ v tehu moc nepribrala len 2kg ale chudnúť mi treba tak či tak... a hlavne to cvičenie dodáva kopec energie čo sa pri bábätku určite hodí :D

vladimira83
26. nov 2014

@sisa.b juuuj alfu uz mam za sebou uz cvicim betu druhy tyzden a musim povedat ze je to lepsie ako Jillian aj na postave to urcite vidno comu sa tesim 🙂

kattija
28. nov 2014

@mrsmisel prosim ake je tam heslo na odrarovanie?