Stepper. Akú máte skúsenosť?

marion
22. okt 2009

Ahojte, pomôžte mi. Chcela by som si kúpiť stepper? Máte ho niekto doma? Akú máte skúsenosť? Ktorá časť tela chudne?

cuchre
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
marion
autor
22. okt 2009

cuchre dakujem, mna zaujimalo ci chudne vsetko, lebo ja mam tenke nohy ale priberam len na brucho a nad zadkom pas, tak ci aj to pojde dole.A brysaky sa mi nehce. A vy mate ten klasicky? Lebo uz som videla aj bocny. Tak neviem kt. mam chciet. 🙂 🙂

mimkao
22. okt 2009

odporúčam, super vecička, odchádza po ňom zo všadial, lebo je pri ňom celé telo pohybe.

nada.hope
22. okt 2009

Ak mozem tak by som skor odporucala eliptical, ten je na vsetky casti tela vratane ruk, stepper je skor na zadok a nohy, brucho tam nezatazujes....mam dom aja stepper aj eliptical a eliptical je teda riadna fuska a zaberacka na cele telo a to som este ani nezvysila obtiaznost, stale som iba na prvom stupni .-))) tolko moje poznatky

cuchre
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
emogeon
22. okt 2009

suhlasim s nada.hope lepsi je elipticky tr. zo zaciatku som bola dlho na 1 . teraz taham aj na 8 cke... mame kettler...

marion
autor
23. okt 2009

Dakujem krasne, ja ale nemam tolko miesta, preto ten cisto stepper na nohy som chcela. Ale ked pisete ze je to len na stehna, 🙂 nohy, tak neviem. Tak asi predsa len skoncim pri brusakoch. 🙂

veronika81
23. okt 2009

marion, je to o spaľovaní energie a vtedy "chudneš" zo všadial. Nedá sa to určiť, že schudneš iba zo zadku a tak.. Pokiaľ si nastavíš ľahšiu záťaž, spáliš viac energie a tým viac schudneš..a chudne sa tam, kde je tuk, ak si dáš ťažkú záťaž, potom je to skôr posilovanie.
Tiež ho mám doma a najúčinnejšie na chudnutie je striedať malú a veľkú zaťaž, začínam na nízkom stupni, postupne pridávam a keď som úplne na najťažšom, tak zase pekne pomaly dole a potom zase hore... atď. 😉
Ja určite odporúčam, skvelá vecička!

mimikyky
23. okt 2009

marion,
steper je viac menej na nohy,a zadok.......záleží na intenzite cvičenia,či budeš na nohách chudnúť,strácať tuk, alebo naberať svaly...tu treba potom vyrátať tepovú frekvenciu, nastaviť záťaž...

eliptikal je super, je naozaj na celé telo 😉

ja mám doma aj stacionár,aj steper-ministeper rovný, aj eliptikal...striedam všetko...
ale na bruško, na to jedine špeci cviky na bruško,na všetky svaly,spodné,šikmé a aj vrchné, v srávnej kombinácii a pravidelnosti, bude bruško ako rdiátor 😉 😉 😉

jonki
23. okt 2009

marion: stepper (bez zapojenia ruk) je na nohy a zadok......ale je to cvicenie vplyvajuce aj na kardiovaskularny system. Vzhladom na to, ze je to aerobne cvicenie...podla mna mas sancu ovplynit aj brucho...neposilnis sice svaly ale odburavas tuk z brusnych partii (pri posilnovackach brucha naopak cielene rysujes sval ale neodburavas tuk)...ak chces oddeleny stepper a nie ten eliptical(ten je asi fakt lepsi) co tu spominaju...ruky mozes zapojit napr jednorucnymi cinkami.

marion
autor
23. okt 2009

Babenky ste velmi zlate, dakujem za vsetky rady. 🙂 Tak napisem jeziskovi. A ten bocny stepper, ten ste niektora skusala? 🙂

mirka414
23. okt 2009

dievcata pridajte aj link,ktory stroj mate konkretne vy doma. 😉

mimikyky
23. okt 2009

marion, ja som za rovný 😉

duska1122
23. okt 2009

podla mna to zalezi aj to aky ste typ postavy ale suhlasim ze to je hlavne na stehna a zadok ale mne napr mizli tie speky akolo bokov. a nevyhodu vidim v tom ze sa nezapajaju ruky takze hornu cast tela som mala trochu v krci. a celkovo ma to nebavilo. mozno prve dni

mimikyky
23. okt 2009

tak do rúk treba jednoručky alebo aspoň fľaše s vodou 😉 😀

jonki
24. okt 2009

marion....ten bocny stepper som skusala...pre mna to bol velmi neprirodzeny pohyb...(ale je pravda, ze som iba skusala a teda urcite nemala cas si na to zvyknut)

marion
autor
27. okt 2009

Dakujem, asi vyhral teda ten klasicky 🙂 Potom vas napisem ako sa mi dari. 🙂

mimikyky
27. okt 2009

myslím,že dobrá voľba 😉

kingstonka
30. dec 2009

ahojte... tak ja dnes tuho uvazujem nad kupou steppera..... a co je tu popisane ma snad aj presvedcilo

maruschka
30. dec 2009

mama má stepper-je to super vecička-chviľku som na to makala a všetko som cítila..Ja mám eliptical a teda je to tiež zaberák. Problém je, že vždy, keď sa na to postavím a idem cvičiť, tak sa moje kočky zavesia na mňa a chcú tiež cvičiť, takže sa nakoniec cvičenie nekoná... 😉 😉 😉 Takže aj stepper aj eliptical sú super...

kingstonka
30. dec 2009

... vdaka za skusenost.... no som zvedava ako dopadnem ja s mojou malou... uz ked len brusaky ccem robit hned po mne skace..🙂

marianka79
30. dec 2009

mam tiez v plane si kupit stepp er nìm sa formuje cele telo roky som chodievala na step aerobic a postavu som mala super ziadne vankusiky no prestala som koli praci a vankusiky sa ukazuju takze stepper by bodol a je to na cele telo su aj take ktore maju pripevnene gumy na posilnovanie ruk takze ten je lepsi 😉

maruschka
30. dec 2009

moja mama má stepper s tými gumami..Super na nich je, že si môže omotaním okolo ruky zosilniť alebo zoslabiť účinok ťahu a tak si vymýšľať rôzne cviky na hornú časť tela..Skrátka je to nápadité... 😉

kingstonka
31. dec 2009

stpper kupeny 🙂 od noveho roka mozem zacat 😀

vie tu niekto poradit ako zacat ? ako dlho? ako casto .... albo popripade aj nejaky program... (kupila som ten s tymi gumami na cvicenie rukami)

mimikyky
31. dec 2009

postupne zvyšuj čas, a aj počet cvičení v týždni, a neskôr aj záťaž 😉
tuk sa začína spaľovať až po cca 20-30min cvičenia, takže dobré je dostať sa na aspoň 30-45min, a to aspoň 3x do týždňa 😉 😉 😉

kingstonka
31. dec 2009

dakujem

zuzka2010
24. feb 2012

nemate niekto stepper z tesca?

dadka1010
27. feb 2012

@zuzka2010 Akurát som ho dnes kúpila 😉

mamartina24
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mamartina24
Autor odpoveď zmazal
Zobraz