Tabletky na chudnutie Botanical slimming soft gél

ladyland
20. okt 2013

čaute kočky 🙂 rada by som sa opýtala, či máte skúsenosť s týmito tabletkami.. Našla som na fóre pár vyjadrení, ale chcela by som vedieť obšírnejšie vaše skúsenosti 🙂 chcela som si ich objednať od jednej panej ktorú mi tu jedna žienka odporučila že sú originál, ale bohužiaľ ona ich momentálne nemá a nemám iný tip odkiaľ objednať 😠 tak ak by ste vedeli zohnať, alebo poradiť odkiaľ ich zobrať, budem vďačná 😉 a áno, ja viem že by som mala pravidelne a zdravo jesť a cvičiť a verte že sa pokúšam 😠 aaaale, človek si chce pomôcť aj takýmito "fintami" 😀

ivkaj1
19. feb 2014

Ahojte, vhodnym prostriedkom nie zrovna na drasticke chudnutie su koktaily z oriflame. Cisto prirodne zlozenie na redukciu vahy, udrzanie si vahy, na znizenie chuti na sladke, vhodne pre diabetikov aj celiatikov. Patentovane zlozenie. Zlozenie a vsetko o koktailoch Vam viem poslat. Kludne sa pýtajte 🙂

lucia1683
19. feb 2014

@zuziklc29 kocky uz ich ma ja som si bola dnes po dalsie balenie na poste 🙂

zuziklc29
19. feb 2014

@lucia1683 takže to vychádza čo tyzden to kilo

anka2103
19. feb 2014

@lucia1683 mne na tom linku vyhadzuje nejaku zenu ze to zhana a nie pana co to ponuka :-\

lucia1683
19. feb 2014

@zuziklc29 u mna to tak funguje 🙂

lucia1683
19. feb 2014

@anka2103 napisem mu ci uz neponuka.mne dnes dosiel novy balicek.neviem co sa stalo

zuziklc29
19. feb 2014

@lucia1683 tak to znamena že to nepotrebujes a si chuducka 🙂

lucia1683
19. feb 2014

@zuziklc29 ja teraz urcite chuducka nie som 🙂 po porode som ostala na vahe 85 kil.teraz mam konecne 80.ale moja povodna vaha je 65 🙂 dufam ze sa jedneho dna na nu ostanem znova

zoldacik
19. feb 2014

kukuc2 ja som sa s nikym nedohadovala ja respektujem nazor ale vyjadrila som aj svoj, my sme tablety mali doma uz v decembri, predtym totizto sme mali fake aj ked nevyzerali ale boli, vela znamych chcelo a zrazu ked sa predrazili tak odmietli, preto som navrhla sestre aby dala tu ponuku, nie preto aby na zenach zarabala ale aby sa dostali so svojou postavou niekam, kde budu spokojne aj bez drastickych diet, myslim si aj ja osobne, ze nie je to vela, hoci nejaka ina dieta by stala omnoho viac.... ja som zacala brat tablety od zaciatku roka schudla som z nejakych 97,7 kg na 88,2kg, ale prijimam stravu normalne to co som jedla doteraz len v mensich porciach a nepohrdnem ani sladkym

mysiatko
19. feb 2014

ahojte, o tejto stranke ste nepoculi? tazko povedat ci je to original alebo fake...podla fotky vyzeraju na original http://www.merryslim.com/wholesale-meizitang-bo...

zuziklc29
19. feb 2014

@lucia1683 odpisal mi ze nema mozno buduci tyzden

henika777
19. feb 2014

@mysiatko pozerala som taketo stránky a majú podobný dizajn aj cenu,aj foto tabletiek,len či su práve...vět to balenie vyjde cca 5 eur

ivinka77
19. feb 2014

@lucia1683 si uplne moj pripad... presne tie iste miery a tiez by som sa chcela dopracovat k 65, idealne 63 🙂

henika777
19. feb 2014

No já som po porode schudla na povodnu váhu,ale som časom nabrala a nejde to dole...len já zjem co vidim ☹

stelu
19. feb 2014

@slavka1307 Ahoj je mi luto ale už nemám ale pracujem na objednávke tak ak sa k nim opät dopracujem tak dám vediet OK? ospravedlnujem sa.

kukuc2
19. feb 2014

@zoldacik ano viem sestra mi pislala a mala som od nej zobrat ale zistila som ze kym som bola prec tak tablety od pana z bazosu mi dosli na dobierku,hoci mi hovoril ze momentalne ich nema a ze mi ich zasle ked ich bude mat a zrazu presli dva dni a mala som ich doma.ja som uz vlastne bola dohodnuta na tych vasich ze ich zoberiem ale nakoniec som to zrusila.ale realne rozmyslam ze ked tieto doberiem tak na vymenu si zoberiem tie vase na skusku.lebo tieto sice ovplyvnuju chut ale nie az tak ako niekedy to robil reductil alebo adipex.su slabsie.preto chcem skusit aj tie vase. a pokial ide o cenu taky reductil ma bezne vysiel 28tab na priblizne 38 eur alebo tak niejak a to vlastne nebolo ani na cely mesiac takze aj tych 20 eur+ postovne je oproti tomu nic a skvela cena.

kukuc2
19. feb 2014

@ivinka77
@lucia1683 joj baby aj ja mam 83 a chcem aspon 65 no neviem neviem lebo uz chudnem od minulej zimy a akurat som chudla na 75 a cez leto po dovolenkach a sviatkoch som tak kde som bola predtym.uz mi je zo seba zle.

lucia1683
19. feb 2014

@ivinka77 super nie som sama ako slonik 🙂 ale tesi ma ze uz viacero ludi si vsimlo zmenu.aj dnes mi suseda povedala ze vyzeram lepsie 🙂 hned ma to povzbudilo

lucia1683
19. feb 2014

@kukuc2 neboj sa podari sa ti to.je fakt ze som zacala aj cvicit lebo mi ostalo brusko po cisaraku ale tie tabletky mi k tomu len dopomohli 🙂

adka1711
19. feb 2014

@lucia1683 Ahoj dnes som našla tuto debatu prosim ta vedela by si aj mne zohnat tie tablety , po pôrode som nabrala ako na slona mám 80 a pred tým som mala 63 😒

mysicka3703
19. feb 2014

Ahojte baby mala by som záujem o tieto tabletky na mesiac na skúšku, ale ten link na pána z bazoša my píše žeje vymazaný.Viete mi ho niekto zohnať? Vopred ďakujem 🙂

mysiatko
19. feb 2014

@henika777 ano ale cena je pri odbere 20 kusov ked som si priblizila obrazok tak to vyzera na original a cena je momentalne nizsia o 63 percent ktovie...mozno riknem

henika777
19. feb 2014

@mysiatko ved aj ja nad tym rozmyslam...len ak to nebude originál,tak neviem ☹

lucia1683
19. feb 2014

@kukuc2
@adka1711 skusim mu napisat mne vcera prisli 🙂

seviliana
19. feb 2014

Dievčatá, píše, že inzerát je vymazaný. Prečo? Viete mi dať na toho pána nejaký emailový kontakt? Ďakujem, budem Vám povďačná 😉

metloska2
19. feb 2014

@brunca1 ahoj chcem sa ta spytat na tie tabletky ze ako dlho ich brali a co robili ze tak vela schudli a aj cvicili a stravu menily ci stale rovnako dakujem za odpoved

seviliana
19. feb 2014

A na tej stránke, ktorú tu dala @mysiatko, je aj nejaká strong verzia, v tej fľaštičke, aký je medzi nimi rozdiel?

mysiatko
19. feb 2014

@seviliana no prave to studujem ze je o 20 percent ucinnejsi ako klasicky soft gel a je len o trosicku drahsi

ivinka77
20. feb 2014

@seviliana strong by mali byt silnejsie, cize vacsi efekt

ivinka77
20. feb 2014

@lucia1683 no ja mam cisarske 2 za sebou , takze to brusisko tiez totalna katastrofa a este k tomu mam aj o 7 rokov viac, cize aj to je o dost horsie...proste ten vek sa neda oklamat :( cim som starsia, tym to ide horsie... v 30tke mi stacilo tyzden nejest po 17 a hned som mala o 2 kila menej :( teraz to uz vobec nefunguje :(