Tabletky na chudnutie Botanical slimming soft gél

Čaute kočky 🙂 rada by som sa opýtala, či máte skúsenosť s týmito tabletkami.. Našla som na fóre pár vyjadrení, ale chcela by som vedieť obšírnejšie vaše skúsenosti 🙂 chcela som si ich objednať od jednej panej ktorú mi tu jedna žienka odporučila že sú originál, ale bohužiaľ ona ich momentálne nemá a nemám iný tip odkiaľ objednať ]-( tak ak by ste vedeli zohnať, alebo poradiť odkiaľ ich zobrať, budem vďačná 😉 a áno, ja viem že by som mala pravidelne a zdravo jesť a cvičiť a verte že sa pokúšam ]-( aaaale, človek si chce pomôcť aj takýmito "fintami" 😃
ivinka77
20. feb 2014
@zuzulka333 netusim...co to ma znamenat... ja mam cez tu moju kamosku nastastie este zasoby...teraz na 2 mesiace...potom mesiac pauza a potom este na dalsie 2 mesiace...a potom ich uz dufam nebudem potrebovat !!! 🙂 🙂 🙂
zuzulka333
20. feb 2014
@ivinka77 paráda vsak skúsim mu potom ešte napísať a keď nie snáď niekde zoženiem teda dúfam 😉 ★☆★
ivinka77
20. feb 2014
@zuzulka333 ved ak nie, tak podla mna ak by sa nas dalo viac dokopy, mohli by sme kupit aj nejake z tych zahranicnych stranok...cas ukaze 🙂
zuzulka333
20. feb 2014
@ivinka77 No jasne da sa dohodnut 😉 samozrejme som za 🙂 ja chcem tak isto ako vy mam este rozjedene a jedny cele a tiez chcem potom pauzu a objednat dvoje 🙂 a tiez dufam ze potom ich uz nebudem potrebovat 😉
mysiatko
20. feb 2014
@seviliana
@chiccco baby na tej stranke je postovne zdarma aspon pokial som skusala nahodit objednavku, takze si kludne kazdy moze objednat samostatne a nie je na nikoho viazaný a nechcem nikomu objednavat pokial neviem ci su original a druha vec je ze to treba zaplatit dopredu a mala by som s tym akurat starosti....
adka1711
20. feb 2014
@mysiatko prosim ta aka je to stranka
stelu
20. feb 2014
baby neblazbite a neobjednavajte vela baleni z neoverenych stranok lebo na to doplatite ako ja 😞 ja som mala nejedno balenie z takych stranok no vyhodila som nekrestanske peniaze von oknom 😞 co teraz lutujem . pridavam foto typnite si kt je fake
25mia25
20. feb 2014
@ivinka77 chcela som sa ťa spýtať ty si do dnešného dna kolko zhodila s tými tabletkami?
seviliana
21. feb 2014
@mysiatko naozaj? vďaka za info, pozriem sa na to 🙂...ale stále nejako verím, že ten pán obnoví kontakt na seba...alebo ho baby náhodou nemáte? email, či telefón. ďakujem.
monita662
21. feb 2014
caute baby ...objednaval niekto z tejto stranky ? http://www.361slimmingsoftgel.com/ .. tuto stranku mi poslal ten Pan Jan z bazosa ...lebo ja zijem v UK ..a on mi napisal ze je zbytocne aby mi on posielal ked zijem v uK ze mam si to objednat sama ze mi posle link ...tak som si to objednala a kupila 2 balenia za 29 libier ...12 libier bolo len postovne ...ale cim viac sa objednava tym je to lacnejsie (ako postovne) .Objednavala som si to minuly piatok ...a este mi stale neprisli ...je tam moznost sledovat objednavku kde sa prave nachadza podla cisla ...ja ked si tam nahodim cislo tak mi vyskoci ze objednavku mam momentalne v Cine!!!! preco je to moja objednavka v Cine ked som si to objedala z UK??? podotykam ze objednavku som vyplnila riadne !! Velmi dufam ze mi to dneska pride inak spustim 3 svetovu vojnu lebo uz peniaze mi strhli ...dodanie je tam 3-7 dni...som zvedava ...inak aj toho pana z bazosa riadne poriesim kedze aj ja som z NZ 😃 😃 😃 dufam ze nebudem muset ...... ]-(
perla200
21. feb 2014
@monita662 v číne? a 29 libier je asi kolko libier?
no ved inak je to čínska huba tak sa nečuduj este ju len trhaju🙂
stary_ujco
21. feb 2014
Preco je tvoja zasielka v cine? Lebo ten "obchod", z ktoreho si to objednala, len skasol peniaze a vyplnil za teba objednavku v cinskom eshope, kde tie celaskonove cukriky stoja asi dvadsatinu toho co si za ne zaplatila ty. A navyse postovne z ciny je zadara, takze ta obsmekol este aj na nom. Prajem uspesne chudnutie... 😉
monita662
21. feb 2014
@perla 200 ano ze je momentalne este tam ..uz som im pisala email...tak som zvedava ci vobec odpisu...29 libier je asi 35 euro....mozno o euro-dve viac alebo menej neviem akjy je kurz teraz ...dost vela ja viem...
nany28
21. feb 2014
@monita662 ahoj, aj pan z bazosu ich ma z ciny, to mi sam povedal a mozno tiez objednava z tej stranky co ti dal...ktovie. tak dodanie z ciny ti potrva dlhsie, ja bezne objednavam z ciny a dodanie trva cca mesiac.
monita662
21. feb 2014
@nany28 no trosku si ma ukludnila dakujem ....dufam ze mi aspon odpisu...on mi napisal ze jeho dodavatelia objednavaju z tej stranky .....ale zas nechapem ze jemu pride zasielka behom tyzdna a ja som priamo v uk a mne to este neprislo...ale budem verit tomu ze to akurat zbieraju a vynimocne premna to akurat miesaju a robia 😃 😃 😃
monita662
21. feb 2014
oni su drbnuty ..akurat mi odpisali ze sa oni pomylili a omylom poslali do Ciny moju objednavku ...a dnesnym dnom mi ju posielaju znova a mam cakat 7-10 dni ....normalne ma slahne ....taketo sa len mne moze stat
chryse
21. feb 2014
@mysiatko a neskusala si pozriet v uk v lekarnach ci nemaju????
ivinka77
21. feb 2014
@25mia25 za prvy tyzden 2,7 kg a po 2 tyzdnoch este neviem, lebo vazim sa az v pondelok, tak potom dam vediet... ale -3-4 cm z brucha, co ma velmi tesi...ale nie som len na tabletkach, tie ma v podstate len nakopli, aj makam a snazim sa zdravsie jest...
henika777
21. feb 2014
Pijete aj kávu popri tabletach?
chiccco
21. feb 2014
@henika777 ja pijem kavu normálne .tak ako doteraz .dve denne.
zuzulka333
21. feb 2014
@henika777 Normalene pijem kavu 😉
sonia9826
21. feb 2014
@ivinka77 Dobry den chcela by som sa opytat odkial objednavate tie tablety. Dakujem
lalinka323
21. feb 2014
OMG zobudte sa ...z liekov NIKDY neschudneš!!!to by sme asi vyzerali všetci rovnako,akurát naberieš ešte pár naviac,kedže tvoje podvedomie si myslí že schudneš,tak do seba láduješ a láduješ čo vidíš,pekne si choď zabehať a za tie peniaze ktoré pcháš do vrecka vysmiatemu tučnému šéfovi tejto mafinácie si radšej nakúp zeleniny a sprav deťom chutnú zdravú večeru 😉
simib
21. feb 2014
Ahojte baby.No ako dalej chudnete?Ja som prvých 9dní išla krásne každý deň s váhou dolu a posledné 3dni nič.nechápem,nič som nezmenila a váha stojí 😞
henika777
21. feb 2014
@zuzulka333
@chiccco dakujem,mne majú dnes prist, tak chcem hned začať
ivinka77
21. feb 2014
@sonia9826 ja som ich mala objednane cez kamosku od toho pana z bazosa...
ivinka77
21. feb 2014
@simib to sa stava...tie prve kila idu hned lahko...len sa nesmies vzdat... a vydrzat ! ono sa to zase pohne !!! neboj 🙂
henika777
21. feb 2014
Som zvedava, či dám za mesiac 5 kg dolu
simib
21. feb 2014
@ivinka77 ja sa nevzdám.tento krát už nie.ja som ani nečakala,že pôjdu 3kg hned dolu,takže to je super.Ja len že či aj iným to tak fungovalo,že prvý týždeň vela a potom už menej. 🙂 🙂 🙂

Začni písať odpoveď...

Odošli