Tabletky na chudnutie Botanical slimming soft gél

ladyland
20. okt 2013

čaute kočky 🙂 rada by som sa opýtala, či máte skúsenosť s týmito tabletkami.. Našla som na fóre pár vyjadrení, ale chcela by som vedieť obšírnejšie vaše skúsenosti 🙂 chcela som si ich objednať od jednej panej ktorú mi tu jedna žienka odporučila že sú originál, ale bohužiaľ ona ich momentálne nemá a nemám iný tip odkiaľ objednať 😠 tak ak by ste vedeli zohnať, alebo poradiť odkiaľ ich zobrať, budem vďačná 😉 a áno, ja viem že by som mala pravidelne a zdravo jesť a cvičiť a verte že sa pokúšam 😠 aaaale, človek si chce pomôcť aj takýmito "fintami" 😀

ivinka77
21. feb 2014

@simib ja este neviem, vazim sa az v pondelok...tak uvidime 🙂

simib
21. feb 2014

@ivinka77 jasné.uvidím čo napíšu aj iné.ako to účinkuje na nich. 🙂 🙂 🙂

zuzulka333
21. feb 2014

@simib Ano prve kila idu rychlejsie potom sa to zastavi ale zase sa to pohne 🙂

simib
21. feb 2014

@zuzulka333 dakujem. 🙂 😀

chiccco
21. feb 2014

@simib mne tiez prvý tyzden zišlo hneď tri kilá a teraz to akosi stojí teda vaha,lenže ja skôr cítim úbytok na cm hlavne na bruchu čo som najviac chcela,vaha nie je podstatná to nemám napísané na čele 😀 ja sa celkovo cítim lepšie od kedy ich beriem mam viac energie...a to som bývalá že fakt už unavená ked som prišla domov z roboty bola som K.O a teraz mi aj dcéry doma hovoria že behám ako naspeedovana hehe.

henika777
21. feb 2014

@chiccco ako dlho beries?

simib
21. feb 2014

@chiccco no super.ja hlavne na váhe pozerám úbytok tuku a zvýšenie svalstva a to ide furt.rozmýšlam že kedže som nebola zvyknutá na tolko pitia(pila som len do 0,5L max.denne)či som sa aj nezavodnila ked teraz pijem aspon 2L.moja mama sa takto tiež zavodnila ked začala piť.môže to byť?

chiccco
21. feb 2014

@henika777 beriem ich presne mesiac

chiccco
21. feb 2014

@simib tak to neviem teda ja som kedysi tiez pila menej,teraz mam stale pohár citrónovej vody pri sebe,aj som čítala že najlepší výsledok je po využívaní aspoň dvoch balení za sebou,my to možno takto necítime alebo nevidíme na sebe ale že vraj zrychluju metabolizmus až 18x rýchlejšie a menia tuk na energiu,takže ked si aj teraz doprajeme nejakú tu sladkost tak by sa nám nemala ukladať vo forme tuku alerychlejsie ju spalime.aspoň ja sa tak cítim kedysi ked som sa na obed najedla bola som už unavená chcelo sa mi spat...a teraz za jedno ani toľko nezjem a cítim sa dobre,lebo telo rýchlejšie spaluje.

kukuc2
21. feb 2014

dievcata niejako nic necitim aj chute mam rovnake.no mozno nie rovnake tak mozno o 30%nizsie ale som zvedava beriem ich dalej a uvidime.ja sa vazim az utorok ale mna potesi aj kilecko dole.nemusi ani 3 staci ked aspon to kilo pojde kazdy tyzden ved aj to je dobre.

lucia1683
21. feb 2014

DIEVCATA PISALA SOM TOMU PANOVI Z BAZOSU.NAPISAL MI ZE INZERAT STIAHOL PRETO LEBO SA MU VSETKO VYPREDALO.ALE KAZDU CHVILU MU PRIDE BALICEK S DALSIMI TAK INZERAT OBNOVI 🙂

lipka390
21. feb 2014

@lucia1683 no super, ked je to tak 🙂

lucia1683
21. feb 2014

@seviliana vcera so mu pisala stiahol inzerat koli tomu ze uz nema tabletky .ale kazdu chvilku mu pridu dalsie tak inzerat obnovi

katika312
21. feb 2014

Ja ich beriem 17 dni a mam dolu 7,2 kg.len ja sa neviem donutit viac pit ale jem podstatne menej,len dufam ze este pojde nejakych 8 kg dolu.podla mna to boli dobre investovane eura🙂

simib
21. feb 2014

@katika312 fuuuu 7,2kg je super.to je úplná paráda.a kolko asi piješ?aj cvičíš?

katika312
21. feb 2014

Asi 1,5 l, nejak si neviem najst cas na cvicenie.trocha to stoji lebo prvych 10 dni sla vaha rychlejsie dolu,ale dufam ze sa to zlepsi

simib
21. feb 2014

@katika312 aha,takže aj u teba to išlo na začiatku rýchlo a potom sa to spomalilo.takže bez cvičenia to išlo tolko dolu.tak super.

henika777
21. feb 2014

Dnes som mala prvu tabletku a zatial som zjedla co sa dalo ☹

kukuc2
21. feb 2014

@katika312 fuha to vazne?a drzis aj niejaku dietku alebo len menej jest ale normalne.mne sa ta vaha niejako nehybe.ale gratulujem si motivacia pre ostatne.

libela
21. feb 2014

Já neviem, ale bojím sa, aby to nemalo na organizmus nějaké vedlajsie účinky, ale nemusí to byt teraz, ale povedzme o rok. Az sa mi nechce věřit, ze existuje taky zázrak....

natalienka12
21. feb 2014

baby kde kúpim tie tabletky, ale prosím originál, nie faky, ja už ani neverím, že kúpim orignály

natalienka12
21. feb 2014

@lucia1683 prosím ťa od koho ich kupuješ?

riamim
21. feb 2014

Kočky, veľký pozor!!! Nejde o žiaden prírodný produkt ako tvrdí výrobca (mimochodom nevypátratelný). Z viacerých krajín boli tieto tabletky stiahnuté z dôvodu, že obsahujú sibutramín, látku, ktorá je už myslím zakázaná v celej EÚ. Ak viete anglicky, prečítajte si napr. tu: http://www.fda.gov/Safety/Recalls/ucm265705.htm

Sibutramín naozaj pôsobí tak, že tlmí chuť do jedla a napomáha metabolizmu tukov, ale zároveň má závažné vedľajšie účinky, najčastejšie srdcové problémy.

Je to látka, ktorá sa používala v liekoch na chudnutie predpisovaných aj u nás (myslím, že Reductil) a pacienti museli byť pod dohľadom lekára, ale aj tak sa preukázalo, že proste nežiadúce účinky nestoja za efekt.

Našla som dokonca stránku, ktorá sa tvári, že patrí výrobcovi a tu sa ponúka pri väčšom odbere 1 balenie za 1,5 dolára!!! Bohvie, aké sú výrobné podmienky z hľadiska hygieny a kontroly, ale tá cena hovorí za všetko.

kika423
21. feb 2014

Ahojte, tak ja dnes druhý deň užívam tabletky a asi to fakt funguje - ja nemám vôbec chuť na sladké a takto večer ma už ani nenapadne dať niečo do úst 🙂 Váženie až o týždeň 🙂

kukuc2
21. feb 2014

brala som aj reductil aj adipex retard a mam pocit ze toto nieje ani desatina tych liekov.pri tamtych som mala busenie srdca.nieze som nemala chute ale ani som nemusela nic jest ani hlad som vlastne nepocitovala.stacila mi jedna horalka na den.a spat som spala len 3 hodky a potom som mohla kludne aj okna celu noc cistit.bola som velmi velmi hyperaktivna a velmi nervozna a depresivna.podla mojej skusenosti toto sa na to vobec nepodoba ani z daleka.

kukuc2
21. feb 2014

@katika312 od koho mam tie lieky alebo odkial

simib
21. feb 2014

@riamim ale tam je ked tak,že v určitej dávke,teda určité expirácie.to mohol byť výrobca nejakej nabodobeniny a tam sa to našlo.

chryse
21. feb 2014

Baby tu je to v cestine http://www.nebezpecneleky.cz/modules/counterfei...

ja beriem zatial len 2 den,,,,ale je mi strasna zima a som malatna,,,mate to niektora??

kukuc2
21. feb 2014

ano su to neziaduce ucinky sibutraminu ale niekto ich ma a niekto ich nema.ale ja tak si myslim ze oproti originalnym tabletam ako napriklad reductil je toto podla mna o dost slabsia verzia.

lucia1683
21. feb 2014

@natalienka12 ahoj ja ich kupujem od jedneho pana na bazosi