Tabletky na chudnutie Botanical slimming soft gél

ladyland
20. okt 2013

čaute kočky 🙂 rada by som sa opýtala, či máte skúsenosť s týmito tabletkami.. Našla som na fóre pár vyjadrení, ale chcela by som vedieť obšírnejšie vaše skúsenosti 🙂 chcela som si ich objednať od jednej panej ktorú mi tu jedna žienka odporučila že sú originál, ale bohužiaľ ona ich momentálne nemá a nemám iný tip odkiaľ objednať 😠 tak ak by ste vedeli zohnať, alebo poradiť odkiaľ ich zobrať, budem vďačná 😉 a áno, ja viem že by som mala pravidelne a zdravo jesť a cvičiť a verte že sa pokúšam 😠 aaaale, človek si chce pomôcť aj takýmito "fintami" 😀

simib
21. feb 2014

@kukuc2 a ty ked si brala redictil aj adipex,tak si schudla,alebo?asi boli silné podla toho čo si písala...

kukuc2
21. feb 2014

@chryse zima je aj mne ale neviem ci im to mam pripisovat pretoze aj predtym kym som trosku dlhsie uz posedela pri telke alebo pri pc tak som sa musela zabalit do deky takze fakt neviem ci im to mam pripisovat.sibutramin bol skor znamy tym ze vsetci co ho brali boli taky ako nadrogovany kavou.cize malo spali vela pracovali a nerobilo im to problem stale behat a pracovat.a ja som rovnako unavena ako predtym.hoci kedy si s malou zdriemnem cez obed ako predtym a aj v noci spim hoci horsie ale to tiez neviem porovnat,lebo odkedy mam dieta odvtedy nieviem kludne a normalne spat.take fakt neviem ,mozno to niejaku latku v sebe ma ale mam pocit ze je to podstatne menej ako v anorektikach.

kukuc2
21. feb 2014

@simib ano chudla som priblizne 7 kil na mesiac ale ako pisem ten sibutramin robil svoje.ja by som dokazala umyvat okna aj o tretej rano.a teraz spim s malou aj na obed.

kukuc2
21. feb 2014

@simib ale teraz ked aj by som sa pokusila zohnat original reductila alebo adipex ani jeden nerobil to co ten stary.boli ako falsovane a nerobili vobec nic.takze

riamim
21. feb 2014

@simib To bol len jeden príklad, čo som dala link, našla som toho viac. Keď si vyhľadáš tie rastliny, čo to údajne obsahuje, zistíš, že sú to úplne obyčajné byliny, ktoré žiadne takéto účinky nemajú.
@kukuc2 Hej, je to slabšia verzia, ale čínska!!! Na obale nenájdeš výrobcu, nie je to nikým schválené ani kontrolované. Môže tam byť čokoľvek a v akomkoľvek množstve.

katika312
21. feb 2014

Na navode je napisane kto to nema uzivat'.Ja nepocitujem velky smad a dokonca ani nejak vela energie a kila zisli dolu.

simib
21. feb 2014

@riamim aha jasné.asi každé takéto lieky obsahujú niečo zlé,ale záleží v akom množstve a ako to na každého zaúčinkuje.asi preto je všade odporúčanie,že by to nemali brať ludia s vysokým krvným tlakom a podobne.

riamim
21. feb 2014

@simib Ale ide o to, že výrobca vyslovene klame! Tvrdí, že je to čisto prírodný produkt zložený z niekoľkých bylín, čo je blud. A vie dobre, prečo klame a prečo nikde na seba neuvádza kontakt. Ja som vás len chcela upozorniť, sibutramin, už keď, sa dá kúpiť z bezpečnejších zdrojov, ako je neznáma čínska fabrika, ktorá to predáva za dolár a pol - však už len tá cena je maximálne podozrivá.

kukuc2
21. feb 2014

@riamim je to pravda pre peniaze ludia vyrobia cokolvek ale zas dnes nevies co kupujes ci uz hovorime o tabletach alebo o zelenine.hlavne treba pocuvat svoje telo.dnes nic nieje zdrave.len to co si doma vypestujes a vychovas.mozno tam je niejaka istota.
@katika312 ja tiez nepocitujem niejako sucho v ustach alebo nieco podobne a ak nieco za mesiac zide dole tak budem rada a ak nie tak jasne ze to nebudem dalej do seba pchat.preto som si kupila len jedno balenie.lebo s fakemi mam uz skusenosti.
aj ten sibutramin ktory sa mi zdal ze je falosny isiel do kosa ako nahle som zistila ze nerobi to co ma a nema ziaden efekt tak som to nechala tak.a ak to bude aj s tymito liekmi tak,skoncia v kosi.

perla200
21. feb 2014

@riamim najdi mi v zložení meizitangu sibutramín.... ok?
http://botanicalslimming.webnode.sk/products/pr...

simib
21. feb 2014

@riamim to máš pravdu.klamať by nemali.dakujeme teda za upozornenie.ešte že som okrem liekov aj stravu upravila a aj cvičím a to ma bude posúvať dalej 🙂

simib
21. feb 2014

@perla200 ono v zložení to nieje napísané,ale že ked testovali lieky,tak to v nich našli.

19monika75
22. feb 2014

hlavne ze ucinkuju 😀 ja mam taku radost mam dole2,7kg 😀 od pondelka prve dni mi bolo vseliak 😝 ale teras v pohode inak mne vobec nechui jest musim sa nutit aby som to neprehnala

kukuc2
22. feb 2014

to je super ked to nikomu nesposobuje niejake velke problemy a kilecka idu dole.a ja uz mam nieco dole ale odvazim sa az utorok po tyzdni. a uvidi sa ci sa pokracuje dalej.

19monika75
22. feb 2014

@kukuc2 ja som neodola a musela som sa odvazit 😀

fra
22. feb 2014

och ... mnohé mamy dnes nedavaju očkovať deti proti smrteľne nebezpečnym chorobam, lebo sa boja ojedinelých nežiaducich reakcií (tento postoj celkom chápem hoci ho uplne nezdieľam) ale ked ide o chudnutie, ktoré je v podstate len estetickou zaležitosťou (zdravotnou v tomto prípade nebude) sú ochotné ženy dostať do svojho organizmu čokoľvek, z čoho majú menšiu chuť do jedla a vobec nepozerajú na zloženie, nerozmyšľajú o tom, z čoho to naozaj je vyrobené ani o tom, ako sa to prejaví na ich zdraví, hoci o rok, dva . ..či nebudu mať nejake nežiaduce učinky napríklad už doživotne ... s poruchami srdca nie sú žarty ... dievčata, spamatajte sa... nemam nič proti chudnutiu, pravidelna strava 5x denne v menších množstvách s vyšším podielom bielkovín hlavne k večeru, cvičenie, pitie vody - všetko je OK len neberte niečo, čo vam može uškodiť ... ved rozmyšľajte trochu, to nie je normalne, že človek zrazu absolutne stratí chuť do jedla a má smad ako ťava, toto nemože byť normalne pre ludsky organizmus, musí tam byť nejaka zrada .... mam dosť rokov na to, aby som mnohokrát zistila, že to, čo sa získa celkom bez námahy, obyčajne nestojí za veľa- alebo slovami príslovia "lehce nabyl, lehce pozbyl" ... toto som chcela napísať hned ako som si tému všimla ale nechala som to tak... a teraz vidím, že @riamim pridala linky ktoré naozaj potvrdzuju tuto moju teoriu

lipka390
22. feb 2014

@19monika75 a kolko dni ich beries? 🙂

19monika75
22. feb 2014

pondelok som dala prvu

19monika75
22. feb 2014

@lipka390 vies ale ja mam 91kg tak to pojde zo zaciatku rychlejsie

lipka390
22. feb 2014

@19monika75 no tak ja dneska stvrtu som zobrala a som mala vahu 87,6kg a vidim ze to s cvicenim ide pekne dole. 😉

riamim
22. feb 2014

@perla200 Veď to píšem, že výrobca to schválne neuvádza, ale pri náhodných kontrolách v niekoľkých štátoch vrátane ČR ho tam VŽDY našli! Našla som správy z rokov 2008 - 2013. Tie byliny uvedené v zložení, nemajú také účinky, aby si z nich prestala byť hladná a pod. Nie je ti podozrivé, že neexistuje oficiálna stránka výrobcu, že na balení nemáš napísane made in... a že sa u nás nedajú normálne kúpiť ako doplnok výživy???

Schválne som sa tomu dlho venovala a hľadala info, pretože ma to fakt zaujalo, že niečo na prírodnej báze má takéto super účinky. Ja to síce nepotrebujem, ale pre niekoho z rodiny by to bolo fajn. Ale je to o.rb.

Ak by to neobsahovalo zakázanú látku, už by sa to oficiálne predávalo vo všetkých krajinách ako mega zázrak na chudnutie.

chryse
22. feb 2014

Aké sú nežiaduce účinky spojené s užívaním sibutramínu?
Medzi najbežnejšie nežiaduce účinky patria problémy so spánkom, zápcha a pocit suchosti v ústach. Medzi ďalšie nežiaduce účinky patrí rýchly tep, zvýšený krvný tlak, búšenie srdca (palpitácie), bolesť hlavy, úzkosť alebo závrat.

Takze to ze sme smadne ako tavy je neziaduci ucinok,,, 😖

riamim
22. feb 2014

Jaj a ešte niečo. Keď to už beriete, so sibutramínom sa nesmie piť alkohol a nemala by sa ani káva (hrozí infarkt).

19monika75
22. feb 2014

@riamim mam nisky tlak aspon sa popravy

natalienka12
22. feb 2014

Baby, tieto tabletky obsahujú sibutramín? Ja beriem Nebilet lebo mám vysokú pokojovú frekvenciu srdca, tak to asi nemôžem však?

perla200
22. feb 2014

@riamim si protirečís...raz píses, že je to humus za jeden dolar v čine a potom že sibutramín....to sibutramín je taký drahý? ja si myslím že to je drahsí prípravok....a sibutramín určite nie , nejaku zložku z neho....a to že to napísu česi to neznamená že to je tak...aj ja si spravím takú webovu stranku....jeto niekde inde napísané?
poviem poprave - ja mam slabu zražanlivosť krvi a úzkosti habadej - ale ako som toto začala brať na mna to posobí ako antidepresívum....aj som to tu písala....no baby vsak pvoedzte niečo

perla200
22. feb 2014

a este niečo - trpela som asi tri roky totalnou insomniou....teraz konečne spím............

tini30
22. feb 2014

@riamim existuje oficialna stranka m.meizitang.com a vsade pise ze su vyrabane v cine a su dostupne aj v lekarnach a aj v ČR !!!

riamim
22. feb 2014

@tini30 Prosím ťa, kde v ČR sa dajú kúpiť??? Fakt som dlho hľadala, ale nenašla. Daj nejaký link, kde je uvedený aj konkrétny predajca, či lekáreň.

@perla200 Ešte raz. Našla som x článkov, nechce sa mi sem dávať linky, kedy jednotlivé štáty postupne v niekoľkých rokoch zachytili tento "liek" a pri kontrole v ňom našli výrobcom neuvedenú látku sibutramín. A tá nízka cena proste znamená, že tento produkt musí byť vyrábaný v strašných podmienkach. Však Číňania sú schopní dať rakovinotvorné látky aj do výrobkov pre batoľatá, hlavne, že je to lacné a predáva sa to.

riamim
22. feb 2014

@tini30 Ako vieš, že je to oficiálna stránka? Takýchto a podobných je milión. Nikde nie je uvedený výrobca - názov firmy, sídlo, príp. ďalšie kontaktné údaje.