Tabletky na chudnutie Botanical slimming soft gél

ladyland
20. okt 2013

čaute kočky 🙂 rada by som sa opýtala, či máte skúsenosť s týmito tabletkami.. Našla som na fóre pár vyjadrení, ale chcela by som vedieť obšírnejšie vaše skúsenosti 🙂 chcela som si ich objednať od jednej panej ktorú mi tu jedna žienka odporučila že sú originál, ale bohužiaľ ona ich momentálne nemá a nemám iný tip odkiaľ objednať 😠 tak ak by ste vedeli zohnať, alebo poradiť odkiaľ ich zobrať, budem vďačná 😉 a áno, ja viem že by som mala pravidelne a zdravo jesť a cvičiť a verte že sa pokúšam 😠 aaaale, človek si chce pomôcť aj takýmito "fintami" 😀

ivinka77
13. feb 2014

@andreas58 a kde ich objednavas ? a za kolko ?

angeliaafroditha
13. feb 2014

ja som zozaciatku nejedla skoro nic vobec mi nechutilo

andreas58
13. feb 2014

@ivinka77 ja ich objednávam zo zahraničia, záleží od poštovného, ale väčšinou to je tých 17,- €

monita662
13. feb 2014

@andreas58 mohla by si mi prosim dat link na tu stranku zo zahranicia dakujem 🙂

ivinka77
13. feb 2014

baby a mali ste niektora aj nejake neziaduce ucinky ? teda... okrem tej zhorsenej pleti, co uz bola spomenuta ???

andreas58
13. feb 2014

@ivinka77 Prvé dni som cítila návaly tepla, občas mi búšilo srdce a mala som strašne sucho v ústach. To je ale len kým si telo na to zvykne...

ladyland
autor
13. feb 2014

Kočky, fakt mi už nepíšte správy či objednávam tabletky a aké majú účinky. Písala som to tu už pár krát, tak si prelistujte AŽ tých 5 strán alebo vyhľadajte na googli a fórach, keď sa o to naozaj zaujímate a nájdete čo hľadáte.
Písala som aké na mňa mali účinky na prvých stranách, tak ak si myslíte že vám do správy napíšem niečo iné tak sa mýlite.
Toto je dôvod, prečo neodpíšem na tých 27 správ. Tak ma prosím nemajte za ignoranta, len ma obťažuje lenivosť niektorých ľudí.

Posledný krát to zhrniem: (moje skúsenosti)
- nežiaduce účinky: žiadne
- cena 15€ s poštou
- schudla som 5kg
- žiaduce účinky: malý pocit hladu, smäd
- neviem rozpoznať fake a originál, stretla som sa s takými čo vraj boli "fake" a účinkovali, sama som mala vraj "fake" a čuduj sa svete, mali účinky a jojo žiadny
- už neobjednávam (dôvody: starosti, sťažnosti z malého alebo žiadneho úbytku váhy - tzv. riťosedi čakajú zázraky, žiadny zárobok, za dobrotu na žobrotu)

Tiež si ich chcem ešte objednať, ale už len sprostredkovane, lebo ja sa s tým už nemám nervy prplať.

Pozn. NORMALNE ORIGINAL TABLETKY sa objednávajú po 13€, takže kto ich predáva drahšie ako za 15€ s poštou na tom dobre ryžuje. Samozrejme že takisto sa predávajú aj fake, preto sa to podľa ceny nedá odlíšiť. Len aby ste vedeli, že vyššia cena sa nerovná vyššia kvalita 🙂 Dajte si na to pozor a ak nájdete fakt originály čo zaberajú a nestoja polku výplaty, dajte vedieť 🙂

ivinka77
13. feb 2014

@andreas58 dakujem velmi pekne ! od zajtra idem na to, tak uvidime 🙂 kdesi som zapocula, ze sa pri nich nemoze pit kava, alkohol a fajcit, neviete , ci je na tom nieco pravdy ? lebo na nete som nic take nenasla :(

simib
13. feb 2014

@ivinka77 ja pijem kávu aj fajčím a v pohode 🙂

marika05
13. feb 2014

@andreas58 kefy budes objednavat,bolo by mozne ze sa ku tebe pripojim ?

tweetinka.co
13. feb 2014

baby.. tabletky vám stoja za to? na chvíľu sa možno schudne.... ale zakaždým sa priberie... čo tak zmeniť stravu a pridať pohyb? ... aha.. je to náročnejšie.. tabletky so spravia za vás 🙂

123lienka
13. feb 2014

Nezvyknem prispievat na fora ale tento raz mi neda. Tabletky som brala cca pred dvoma rokmi a mozem povedat ze naozaj funguju. Za pol roka sa mi podarilo schudnut 20kg. Prvych 10kg slo len tak bez pohybu dalsim desiatim som dopomohla fitkom. Mala som ich od jednej znamej nikdy som neriesila ci su prave alebo nie a vysli ma na v priemere na 25€ za balenie. Viem ze je to asi dost ale boli to najlepsie minute peniaze. Co sa tyka jojo efektu ten nasledoval az pol roka po tom co som tabletky dobrala a mala som velmi hekticke obdobie a bola som si sama na vine ze som sa neustrazila a pribrala nieco okolo 10 kg naspat. Ked sa tak divam spatne v auguste som dobrala tabletky a do novembra som schudla este dalsich 5kg. Potom bohuzial prislo obdobie ktore naozaj nebudem komentovat ale proste prestala som nejako na to davat pozor a bolo.Este na margo toho ze je jednoduchsie brat tabletky ako cvicit a jest dobre. Uviedla by som to na spravnu mieru. Tieto tabletky mne uplbe zmenili rozmyslanie ak to tak viem povedat. Tym ze odobrali chut do jedla clovek si naberal a jedol omnoho menej. A ja som si tym tento dobry navyk vypestovala takze aj po tabletkach som jedla pravidelne a malo a vela pila. Dalsia vec je ze mne dodavali strasne vela energie. A tu som nasledne na to vybijala zo seba vo fitku. Cize vobec to nie je tak ako vravia niektore ze si clovek mysli ze bude sediet na riti a zrat to co obvykle a voala 20kg je prec. Pre mna to bola uzasna barlicka a pomoc pri tom boji co vediem cely zivot s nadvahou. Ked som si citala prispevky ze zaberaju plus ta znama schudla tiez dodalo mi to pozitivne myslenie ze ano teraz to naozaj vyjde a schudnem. Mozno je to placebo a mozno je to naozaj vsetko len v hlave ale pokusala som sa nasledne schudnut tych 10kg co som pribrala spat ale poviem vam neslo to vobec tak lahko a pozitivne ako som to mala pri tych tabletkach. Tolko moje skusenosti. Vedlajsie ucinky som nemala ziadne akurat som v podstate toho vela nepojedla a mala som malo vlakniny a zivin ...trochu viac mi padali vlasy nez obvykle ale to sa hned upravilo ako som pridala zivin viac 🙂

jalucija
13. feb 2014

inac baby podla priznakov a pictov zivateliek tie tabletky vyzeraju na adipex retard co je brutal sracka. Dam si tu namahu a pokusim sa porovnat zlozenie. Vie vobec niekto kto tie botanical predava? Preco ich vlastne nedostat v lekarnach?

tini30
14. feb 2014

@jalucija skus pozriet internetove lekarne a ver ze ich tam najdes,predavaju sa v lekarnach hlavne v cechach ale su omnoho drahzsie ako ked si ich objednas zo zahranicia,napr. ja ich objednavam z vonku a su z lekarne 😉

chiccco
14. feb 2014

@jalucija Meizitang Botanical Slimming Soft Gel

je výťažok z rastlín, ktoré disponujú prírodnou funkciou chudnutia a udržania si peknej postavy. Ako sú jobstears, tarragon, psyllium shell, hoof bamboo shoot, lotus a iné. Silno potláča chuť do jedla a telesnú hmotnosť. Možná strata 2,5 - 5 kg tuku počas 1 mesiaca. Len podmienka je, že musíte dostatočne piť vodu. Obmedzuje činnosť žalúdočných enzímov a črevného systému, aby bolo znemožnené tuku prijatého z jedla byť absorbovaný do tela. Tento efekt pocítite pri rannej stolici, kedy je z tela vylúčene rovnaké množstvo tuku, ako bolo prijaté potravou. Zlepšuje látkovú premenu, základný a bazálny metabolizmus (Basal Metabolic Rate). Čo znamená, že uložený telesný tuk sa mení na energiu. Užívaním sa cítite lepšie, vyzeráte lepšie a nikdy znova nemusíte riešiť problémy s nadváhou

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Meizitang chudnúce kapsule:

* Potláčajú chuť do jedla.
* Zvyšujú metabolizmus až 18 krát.
* Účinkujú už od prvej kapsule.
* Znižujú tukové rezervy v najproblematickejších oblastiach.
* Zvyšujú energiu.

Podiel zložiek:

Extrakt z rastliny ZiSu 25%
Extrakt z orientálneho vodného skorocela 13%
Extracts zo semien Kassie 10%
Extracts z Fuling 17%
Lekársky Amylum 35%

Špecifikácia balenia:

36 kapsúl v balení (3 platničky po 12 kapsúl o hmotnosti 650 mg jednej kapsule)
Veľkosť balenia: 12.4cm x 18.2cm 

Nevhodná skupina ľudí pre užívanie:

- Ľudia s ischemickou chorobou srdca, vysokým krvným tlakom alebo cerebrovaskulárnym ochorením.
- Ľudia s psychózou alebo závislý od drog, liekov či alkoholu.
- Ľudia s hypertyreózou, insuficienciou pečene alebo obličiek.
- Ľudia s hyperpláziou prostaty či glaukómom.
- Tehotné alebo dojčiace ženy.
- Ľudia pod 18 alebo nad 60 rokov.
- Ľudia užívajúci nejaké predpísané lieky.

Použitie a dávkovanie:

1 krát denne, 1 kapsula najlepšie pred raňajkami, zapiť dostatkom vlažnej vody. Množstvom aspon 0,3l.

Upozornenie:

Neprekračujte 1 kapsulu za deň; neužívajte naraz 2 rôzne druhy kapsúl v ten istý deň.
Tento produkt nie je určený pre nadmerne obéznych ľudí, deti, tehotné, diabetikov a ľudi trpiacich vysokým krvným tlakom a srdcovým ochorením.

perla200
14. feb 2014

@123lienka ano možem potvrdiť tvoje slová.... ide o to, že od januára ich beriem a schudla som asi 5kg...a najlepsie urobíte ked si k tomu hodíte napr. 90 dnovú diétu, ovela lahsie sa drží a kg idu dole ako blaznivé...ja makam asi 3x do týždna vo fitku....a ide mi to v pohode, necitim žiadne nežiaduce učinky... a presne človek sa naučí menej jesť a potom mu ani nenapadne dať si rezen so salatom....jednoducho ked vies že to nie je zdravé tak si das radsej knackebrot s cottage syrom.... ako takto je to umna...a citim sa super...a to som vyskúsala naozaj od maliny slim cez panenské tabletky a čo ja viem čo este....

kukuc2
14. feb 2014

caute baby.vie niekto este zohnat tieto tablety?lebo ten pan z bazosu ich stale nema.este mu nedosli.a uz na to cakam 3 tyzdne

simib
14. feb 2014

Nechápem prečo tu niektoré píšu veci ako napr. že budeme sedieť na riti a tabletky to spravia za nás.Ved ani jedna tu nepíše,že chce iba sedieť a tabletky budú za ňu chudnúť a dokonca aj tie,čo tu písali už osobné skúsenosti,tak nepísali,že by iba sedeli na riti.Každá to chce ako nejaký odrazový mostík,poprípade ako pomocníka na zníženie chuti do jedla.Väčšinou všetky zmenili stravu a začali aj cvičiť popri tom.Lieky boli len ako pomocník.Niekto pri cvičení dáva L-carnitín,niekto zase Proteín a niekto taketo tabletky.Takže dúfam že príspevky tohto tipu sa tu už neobjavia,lebo myslím že som to za nás všetky dosť vysvetlila.Takže niesme lenivé ani nečakáme zázraky bez námahy,len si chceme trochu pomôcť. 🙂 🙂 🙂

wendy62
14. feb 2014

Citala som o tomto lieku na zahr. strankach, ze z toho maju ludia hrozne hnacky. Nestalo sa to niektorej z vas?

chiccco
14. feb 2014

@simib a ako sa ti darí ? Už ich uzivas? Lebo naposledy si písala že si bola chorá,dúfam teda že pekne zaberajú ako majú.🙂

chiccco
14. feb 2014

@wendy62 mne určite nie,nemám žiaden nežiaduci účinok.

wendy62
14. feb 2014

@chiccco diky, ja sa toho dost bojim, napr. aj toto co o tom oficialne pisu: "Obmedzuje činnosť žalúdočných enzímov a črevného systému, aby bolo znemožnené tuku prijatého z jedla byť absorbovaný do tela. Tento efekt pocítite pri rannej stolici, kedy je z tela vylúčene rovnaké množstvo tuku, ako bolo prijaté potravou."
- to vlastne znamena, ze tuky sa nevstrebu a taky nevstrebany tuk ide z tela von veeelmi rychlo, zdaleka si nepocka az na rannu stolicu... Nechcela by som kvoli tomu sediet doma a trpnut, kedy ma prezenie... Nejedavam tucne, ale trocha tukov (10g na porciu) je praveze zdrave a treba to jest, tak sa bojim ci to nebude mat zle efekty...

chiccco
14. feb 2014

@kukuc2 ako to že nemá mne ich poslal dnes si idem pre ne na postu.

simib
14. feb 2014

@chiccco ano už piaty deň ich užívam,cvičím a 2kg mám dolu.Ale včera som bola u svojho maséra (naprával mi vyosenú panvu a mala som bloknuté 4 stavce a ten mi povedal,že aj ked sa cítim fit,tak ešte aspoň 2týždne nemám cvičiť,lebo sa mi choroba vráti.No ale tak aspoň po troške si cviky dávam doma.Ale potom idem zas naplno na tréningy 🙂 Inak žiadne moc účinky.Jem možno o trochu menej,ale nútiť sa určite nemusím a pijem vela,ale ani extra smäd necítim.A mám viac energie,ale po takej chorobe,ktorá ma skolila a včera mi aj ten naprávač vrazil ihlu do boku,aby dodal energiu.

perla200
14. feb 2014

@chiccco
@chiccco ano ono trosku ta bude prehanať. ale ja napr. mam niekedy skor zapchu....podla toho čo zjes....ked zjestniečo lahké nepreženie ta, ak si das rizok určite ta prezenie, ale nie je to také brutus ako to čo som mala ked som pila panenský čaj....to bez v arovania hocikedy som letela na wc

chiccco
14. feb 2014

@perla200 presne aj ja mam skôr zapchu ale len takú miernu užívam to tri týždne a este ani raz má neprehnalo

wendy62
14. feb 2014

@perla200 diky, a nevies odhadnut kolko tuku na porciu si este mozem dat, aby ma neprehnalo? Napr. platok 40% syra sa da? Pohar mlieka (mavame domace, to je plnotucne)? Chlebik s tenkou vrstvou masla?

perla200
14. feb 2014

@wendy62
@wendy62 tak to netusím....

monita662
14. feb 2014

tak ja som si ich objednala prave teraz z UK stranky a som velmi zvedava .....niektorre tu pisete ze ste schudli 10-az 20 kg....mohli by ste napisat pri akej vahe ste schudli tolko? 🙂

simib
14. feb 2014

@wendy62 ja si myslím,že je zbytočné to až takto rozoberať.Každému inak niečo sadne a každého niečo iné preženie.Uvidíš sama ako ti čo zaberie.Ja jem v podstate normálne veci.Nemám ani dietu,ani špeciálne jedlá.Je pravda že jem menšie porcie a nie vyslovene napr.vyprážané a podobne,ale jem jogurty,syry,cotage a zeleninu.inak jem a varím normálne jedlá a nepreháňa ma vôbec 🙂