Tabletky na chudnutie Caralluma

stania81
9. máj 2012

Ahojte, práve som našla na nete reklamu na tabletky CARALLUMA. Nemáte niekto s nimi skúsenosť?

veronikale
15. máj 2012

@stania81 - skus sledovať tuto stranku - http://www.news2channel.net/sk2/. ja na to kukam už od soboty pravidelne každy den, furt sa to tam posuva, datumy ku komentarom /inak žiadny komentar tam nejde vložiť/, taktiež vpravo pri kroku 2, že akcia platí len dnes - je to tam každy den s aktualnym datumom... tak ja tomu už tiež neverim nejako... 😢 😨 radšej kupim niečo z lekarne, o čom aspon budem vedieť, čo všetko to obsahuje... takže ja som už zložila ružové okuliare z tej baječnej CARALLUMY...

dada859
15. máj 2012

@sasurin
Zdravím, tiež by som mala záujem o tú konzultáciu.... môj mail je dada859@azet.sk
ďakujem
🙂

demari
16. máj 2012

@veronikale ,ahoj tiež si myslím že je to velmi pekné nato aby to bola pravda 😒 .....ja by som chcela schudnuť 5-6kg ale sa bojím že aj ked od tych tabliet zhodím tak za par tyždn.ich budem mat dvojnasodne spet 😀

veronikale
16. máj 2012

@demari ja momentálne uvažujem nad Lipoxalom, čitala som recenzie, tak celkom to tam ľudia chvalia, tak neviem... ked tych tabletiek je milion, ale nie na každeho asi učinkuju rovnako...

tosomja
16. máj 2012

Žiadne tabletky ani nápoje na chudnutie nie sú pravdivé...áno, vsugerujete si, že to s vami "niečo robí" ...prestanete jesť, lebo akože stratíte chuť...ale čo potom, ak sa vám minie balenie? Buď začnete znovu jesť, to je, že priberiete dvojnásobne, lebo telo si začne tvoriť zásoby, keby náhodou v budúcnosti zažil podobný šok.

Rok po pôrode som pribrala skoro 11kg. Pred polrokom som začala cvičiť doma, ale nebavilo ma to, lebo viete, doma vás nikto nenúti. Začala som sa trošku hýbať v spoločnosti a kilá za dva mesiace idú pekne dole, síce to nie je ešte tak vidieť, ale 4kg som už zhodila. Večer nejem, ak som hladná, dám si nesladený čaj na oblbnutie.

Takže najprv skúste pohyb a zmenu stravy a až potom do seba pchajte tie oblbováky - lebo aj sestra, aj neter, švagriná boli celé happy, že konečne našli niečo, čo im bez veľkej námahy vytvaruje postavu...omyl, schudli za mesiac najviac 5 kg, ale nabrali ooooveľa viac...

jajushkaa
16. máj 2012

@sasurin jajushkaa@gmail.com

adina38
16. máj 2012

Zasielam Vám jedno varovanie, ktoré som dnes čítala....Aj ja som si objednala výrobok caralluma, ale v ten deň som ho aj stornovala na základe prečítania príspevku.
Na facebooku sa vyskytla ponuka prípravku na zníženie váhy pod názvom caralluma actives. Stránka Medical news reporter.Objednala som si výrobok v počte 2ks za akciovú cenu 66euro.Ani ma nenapadlo skontrolovať,od koho si vlastne výrobok objednávam.Zásielku mi prviezol doručovateľ firmy Geis Parcel SK s.r.o. Po otvorení zásielky,som zistila,že neobsahuje žiadny sprievodný list s asresou dodávateľa.Na výrobku je napísané,že záručná doba výrobku je tri roky od dátumu výroby.Avšak dátum výroby na krabičke taktiež nefiguruje,to znamená,že som riadne naletela.Tak mi treba.Výrobok môžem samozrejme so zárukou vrátenia peňazí vrátiť,ale netuším komu.Prosím,ak je to možné preverte a varujte ostatných,nech nenaletia rovnako ako ja.Ja si teda už dám riadny pozor.Do firmy,čo mi zásielku dodala som volala,tí mi však k uvedenej veci nechceli nič povedať,respektíve sa vyhovorili,že oni o obsahu zásielky nevedia nič. Ďakujem

nique3
16. máj 2012

@stania81
ahoj.tak co,funguju tie tabletk?rada by som si ich tiez objednala...

lucinka1986
16. máj 2012

@zuzanak22264 ahoj.pozeram vsetky tie prispevky a taktiez by som chcela kontakt na pani Helenku.Posles mi ho lucia.fogosova@centrum.sk.dakujem

nique3
16. máj 2012

@boza571467 ahoj.funguju tie tabletky?

azuritkoovb
16. máj 2012

má to niekto odskúšané....zvažujem že si ich dnes objednám....

emili5
16. máj 2012

Ahoj ,aj ja bi som mala zaujem o tie produkty,prosím ta pošli mi niečo viac o nich,tu je môj meil.-emiliaplastiakova@centrum.sk.Dakujem.

maja491
16. máj 2012

@sasurin spomínané produkty sú Formule-kokteily ? Ja som pri nich schudla pred 5. rokmi za 4 mesiace 21 kg. Ale som trpela hladom, lebo môžeš zjesť len jedno hlavné jedlo a ostatné musí byť formou zeleniny a ovocia , ráno a večer kokteil. Po skončení som začala opäť priberať . Všetkým môžem poradiť v prvom rade detoxikovať organizmus, aby sa mohol naštartovať metabolizmus. V opačnom prípade len zbytočne vyhadzujete peniaze von oknom. Pokiaľ máte telo zamorené parazitmi a vírusmi, nepomôže Vám na chudnutie absolútne nič. Ja osobne som začala navštevovať detoxikačné pracovisko Alter Média v Karlovej Vsi, kde mi dali telo do poriadku a očistili ma. Teraz som nabehla na celodennú krabičkovú stravu Norbi Update a verte mi, kilečká idú pekne dolu a veľmi dobre sa cítim. No a keďže chcem chudnúť rýchlejšie, tak som si dnes objednala Carallumu. Beda dodávateľovi, ak nebude úspech taký, ako propagujú ich klienti. V tom prípade budem žiadať vrátenie peňazí späť, lebo sami uvádzajú, že tak môžme urobiť.

demari
16. máj 2012

@tosomja PRESNE TOTO SOM SI AJ MYSLELA 🙂

demari
16. máj 2012

@adina38 NOO TAK TO MI JE LUTO ☹ TAKžE SA MUSIME POUčIT !DRžIM TI PALCE DUFAM žE TI VRATIA PENIAZE SKUS VIACEJ POSTRASIT FIRMU KTORA TI DODALA BALIK .

lulucertik
16. máj 2012

fúúúj tabletky nie sú dobré ☹ , žiadne tabletky nie sú zázračne , sú to peniaze vaše a nevyhadzujte ich len tak do vzduchu nadarmo...
najprv si treba urobiť poriadok v hlave poukladať myšlienky nestresovať sa nerozčulovať sa , relativne stale v kľude , jesť pravidelne aj 5 krát denne ale v malých dávkach zhruba v pravidelnom čase, vyvážená pestrá strava , nezabúdať na pitie 2,5l aj spánok je dôležitý a jednoznačne aj pohyb cvičenie ....
treba sa len troška prekonať a pôjde to
držim všetkým chudnúcim palečky ať máte pevnú vôľu 😵

sasurin
16. máj 2012

@maja491 nie niesú to žiadne formula kokteily, je to niečo iné a zamerané na detoxikáciu, lebo ako sama píšeš áno detoxikácia je doležitá aj ja som asi pred 5 rokmi užívala tie formuly a nechudla som ked tak 2 kg, ale teraz som sa detoxikovala a pekne to išlo dole momentálne už produkty neužívam ( brala som ich 2 ) a žiaden jojo efekt stojím na váhe 55 kg 🙂

kejtn
17. máj 2012

Ahojte všetci, ja som si tiež objednala a od minulého piatku užívam Carallumu Actives. Samozrejme objednala som si hneď 2 bal. - 66E. S váhou sa to zatiaľ nepohlo smerom dole, a mám s tým aj druhý problém - nemôžem spať - ledva spím 5 hodín denne už týždeň (ale po tabletkách som unavená málo). Na balení od tabletiek je jasne napísané "nebrať počas 5 hodín spánku". Chcela by som to vrátiť, ale komu? Poraďte, raz som už kúru na chudnutie vrátila, a bez problémov mi peniaze vrátili.

erika2959
17. máj 2012

ahojte, citam co ste tu pisali aj o dodavatelovi, a ze ste nemali nijaky kontakt na neho....teraz mi prisla zasielka a ja tam mam jeho adresu aj telefonne cislo na Geis Parcel SK.. a chcem sa spytat, beriete tu Carallumu niekto uz dlhsie a mate uz nejake vysledky ?????? dakujem zatial

tajka8
17. máj 2012

@sasurin Ahoj môžeš mi dať kontakt na pani Helenku, ďakujem🙂

doris17
17. máj 2012

sasurin: mozem sa opytat na com spocivaju tie kokteily ci co ste to brala? a mozte dat tej vasej kamaratke moj email? doris17@azet.sk

zuzu572
17. máj 2012

@sasurin ja mám záujem.môj mail je volfova@zoznam.sk
Ďakujem 😉

zuzu572
17. máj 2012

@sasurin ja mám záujem.môj mail je volfova@zoznam.sk
Ďakujem 😉
@sasurin

kamilka_03
17. máj 2012

@boza571467ahoj 🙂... mohla by si mi dať link na stránku, z ktorej si to objednávala? ... 🙂.... našla som si jednu ale neverím, žeby to stálo až toľko .. vopred ďakujem za pomoc 🙂

inge72
17. máj 2012

@sasurin aj ja by som chcela pokecať s Helenkou. môj @ je: Ingrid.gel92@gmail.com . Ďakujem.

nosoroztek
17. máj 2012

ahojte, dnes mi caralluma dorazila domov, od zajtra beriem, dam vediet, co to robi 🙂

saeda
17. máj 2012

prosim ma tu niekto aj tu adresu, kde sa da objednat caralluma?

mirrusska
17. máj 2012

@sasurin Poprosím o info na mkusanova@gmail.com
ďakujem
Mirka

lusinda3000
17. máj 2012

@sasurin
bajcarova.lucka@gmail.com , rada sa s tou Helenkou zoznámim 🙂

rianara
17. máj 2012

chcela by som si tie tablety objednať, ale neviem kde a aká je cena a či je to vôbec možné ak som v zahraničí ....môže mi niekto poradiť?? vopred ďakujem