Tabletky na chudnutie Caralluma

stania81
9. máj 2012

Ahojte, práve som našla na nete reklamu na tabletky CARALLUMA. Nemáte niekto s nimi skúsenosť?

miskap2111
11. nov 2012

@kajulka79 keby bolo možné dať ti 10 "páči sa mi" za tento článok, tak ti ho dám!!! Moje slová, ktoré sa snažím týmto naivným babám napísať v každej diskusií o tabletkách... Obávam sa však trochu, že aj tvoj príspevok nezoberú a naďalej budú zháňať niečo, čo im buď nebude fungovať, alebo v horšom prípade poškodí zdravie.

kviettocek2
12. nov 2012

@sasurin ahoj aj ja by som mala zaujem tu je moj mail kviettocek2@azet.sk

ivet60
14. nov 2012

prave som douživala jedno balenie, no nie som spokojná ☹
ziadna ubytok na vahe , takze som neni vobec spokojná

patrikcek
14. nov 2012

Dobry den, chcel by som sa opytat na tie tabletky na chudnutie Caralluma. Ked to zacnem brat tak musim prejst na nejaku dietu. A ci to fakt pomaha

szika
18. nov 2012

patrikcek - prečítaj predchádzajúce príspevky, a keď si aj po tom budeš chcieť objednať, tak si naivná koza. Je to podvod!!! Ja snimi už dopisujem tri mesiace aby mi vrátili peniaze, a nič..... nekupujte dievčence nič, nepomáha to!

samdruska
18. nov 2012

takže ludkovia brala som ich aj ja znova som naivne uverila na zazrak ešte som k tomu aj cvičila aj upravila stravu a vysledok ? nulovy !!!!!! už neverim nikomu a ničomu je to jeden velky podvod cela zazračna CARALLUMA

zuziklc29
23. nov 2012

dievcata,kocky,zienky prosim vas neberte ziadne lieky na chudnutie. ja som si tak zaludok pokazila ze cokolvek zjem mam silne krce a nikomu to neprajem . . . .som nafuknuta.hlabňva ma boli,zaludok,. . . . .nerobte to,neurobte tu chybu ako ja ☹

lidaslim
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lidaslim
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lidaslim
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
anita01
25. nov 2012

Objednala som si zo stranky www.topcaralluma.com 2 balenia. Po dvojtyzdnovom uzivani som neschudla ani kilo a necitila som sa dobre tak som vratila vyrobok. Na stranke maju reklamu ako svet a zo 100 percentnou garanciou vratenia penazi ak vyrobok vratite do 60 dni co som splnila do dnesneho dna mi nevratili ani 5 centov.Objednala som si to este v juli 2012 je november 2012 a nemam svojich 66 eur,Chcem tymto len povedat ze je to klamstvo a kradez penazi a nefunguje to. 😢 ☹

simonkag
26. nov 2012

Ahojte ja som si tie tabletky kupila je to klamstvo vobec to nepomaha fakt...

helenka2000
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
gabinae
9. dec 2012

Ahojte aj ja som kúpila výrobok nezabral aj som ho poslala späť a už pol roka čakám na vybavenie reklamácie a nič to všetko je klamstvo aby nalákali a okrádali ludi,Podala som aj na spoločnosť na vymahanie pohladávok a ani oni stým nevedia rady.Najlepšia diéta je ako som sa aj ja presvedčila jesť pravidelne 5-7krát a piť vela vody .I keď si myslíš že čim viac ješ žepriberieš práve naopak.

leonca
26. dec 2012

@sasurin ahoj ako sa daju zohnať tie tabledky čoo si uživala 🙂 🙂

leonca
26. dec 2012

@sasurin a moj email je Leusa3000@azet.sk 🙂

saminko18
26. dec 2012

@sasurin ahoj chcela by som sa aj ja poradiť.saminko18@azet.sk.dakujem

kmetka
29. dec 2012

nekupujte carallumu, neúčinkuje. Reklama o vrátení peňazí je klam, nevrátia nič, len zavádzajú tri mesiace a potom sa vykašlú aj na korešpondenciu. Klamú klamú klamú. Ide im len o zisky z tabletiek ktoré sú na nič

kmetka
29. dec 2012

teraz si tie tabletky objednávam ale nepreberiem, nech majú aspoň škodu na poštovnom

emilianachajova
29. dec 2012

😉 aj ja som si objednala Caralluma a nič žiadne chudnutie nebolo.A tak som stratila doveru. Emília

renata19
30. dec 2012

Ak chcete schudnut , treba vyvazenu stravu nadstavenu lekarmi. Aby telo malo denne potrebne vitaminy, mineraly a stopove prvky.Toto Vam spolahlivo a ucinne zabezpeci cambridge diet. Tu je link na moj pribeh, ako to vsetko prebiehalo , bola som v telerane,reflexe,prisli k nam plus 7 dni , ak mate zaujem ozvite sa kludne na milaniv@pobox.sk http://www.pluska.sk/zena/chudnutie/zazracna-ca...

vinn
7. jan 2013

ahojte ja som si tabletky na chudnutie kupila este v roku 2012 bolo mi strasne zle az na zvracanie,bolelo ma cely den brucho,mala som silne krce.Caralluma tabletky len klamu ludi,vobec nepomaha este si len zhorsite svoj zdravotny stav,verte mi nikomu ich nedoporucujem.Ja som tie tabletky kupila za 37eur hned som im pisala,ze chcem naspät svoje peniaze oni mi reklamaciu schvalili ale dodnes cakam na svoje peniaze cize presnejsie cakam uz 5-mesiac.Vobec sa mi neozyvaju proste ma ignoruju.Tam vam radim NEKUPUJTE SI TABLETKY NA CHUDNUTIE CARALLUMA VOBEC NEPOMAHAJU LEN SI UBLIZITE A STRATITE SVOJE PENIAZE.

elissa1224
8. jan 2013

ahojte
ja som tiez pouzivala tie tabletky kupila som si 2balenia ...jedno uz mam za sebou a schudla som 3kila ale za to som vela pila vody!!! mooooooooooooooooc vela!!!! 🙂 jedno balenie mi ostalo , teda minula som stoho balenia len dve tabletky...ak by mal niekdo zaujem nieje problem napiste mi do spravy 🙂 nemala som inac ziadne neziaduce problemy, niekedy som sa ale citila unavene 😖 a bol aj den ked mi bolo nejako divne ze som nemohla nic jest...inac som nemala nejake neziaduce ucinky ale jak sa hovori 100ludi 100 chuti....

salyna1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
haisilka
11. jan 2013

caralluma-strašná BLBOSŤ. tak ako VŠETKY tabletky na chudnutie... stojí to kopu peňazí a VOBEC to NEPOMÁHA... na stránke je napísané, že ak ste z akéhokoľvek dôvodu nepokojný, produkt môžete do 60dní reklamovať. Ja na peniaze čakám už 3MESIACE a stále keď im napíšem e-mail, tak sa len vyhovárajú. NESCHUDLA som z toho ANI DEKO. Nebuďte hlúpe, a nevyhadzujte peniaze za blbosti, radšej tie peniaze použite v posilke alebo vo fitku....

kuklicka
16. jan 2013

@boza5714677 ahoj co ides vyskust?

zlatka53
30. jan 2013

Prosím Vás žienky,ja som objednala tie tabletky pre svoju mamu, ale ona má problémy so srdiečkom a tak ich nemôže užívať. Obal, v ktorom mi to prišlo som zahodila a teraz sa neviem dopracovať k adrese, kde by som ich mala vrátiť. Ak niektorá viete, tak prosím Vás pošlite mi tu adresu na môj mail: auleria@gmail.com. Vopred ďakujem a prajem pekný deň.

vitalman
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
caterina2403
7. feb 2013

@majka269 ahoj aj ja som naletela teraz som volala na SOI ku lebo uz od 30.7.2012 cakam na peniaze 66e a stale nic 😠