Tabletky na chudnutie Raspberry vital

danielka1516
27. okt 2012

Ahojte chcela by som vediet ci si niektora z vas kupila tieto tabletky na chudnutie Raspberry vital . dakujem

bronia13
9. dec 2012

no to Alli som pouzivala asi rok a pol tomu a schudla som asi 5 kg za 2 mesiace a to som vobec necvicila takze neviem idem to skusit... kolko stoji ak ho dostat na SK...tak som nasla tuna na 2 mesiace za 80$ co je 64euro takze 32e na mesiac tak neviem ci je to vela ci nie? hm rozmyslam kolko som dala kedy najviac za diet tabletky ale aj myslim tych 50$ co je asi 40e na mesiac co je dost aj na tunajsie pomery... tiez som nasla nejake hCG ale musim prestudovat co to je,manzel ma akurat vymakol ze co to hladam tak mi nadal ze ci chcem pchat chemiu do seba, ze aj tak dobre vyzeram 🙂 no ako som pisala neschudla som nic ale bratranes s jeho zenou ma nevideli asi 4 mesiace (cvicim 2) a vraveli ze ako som schudla... hm... skoda je ze som sa nepomerala na zaciatku a podla toho by som zistila ci som schudla obvocom, tak isto som si merala kolko mam tuku ale cislo si nepametam, trener co mi to meral to ma niekde napisane tak povedal ze pohlada tak vravel ze podla toho sa da zistit ci som schula ci nie, ale zase co ja viem? meria sa to ze sa tam daju udaje a drzi sa to v rukach par sekund a zmeria to tuky... neviem ci je to akuratne? lebo ak nahodou pretym vela pijes tak to zle nameria tuky a este ine faktory.... tak tomu moc neverim... ale mam tie fitnes hodinky Polaroid a merala som si fitnes aky mam tak mi cislo slo za mesiac o 4 cisla hore co trener vravel ze je super tak aspon nieco 😵 😉 od druheho tyznda zacina so mnou civicit mladsia sestra, jej treba schudnut dost hodne tak jej chcem s tym pomoct lebo ona nevie co a ako cvicit, nevravim ze som expert ale predtym som cvisievala spolu s jenou zenou a chalanom a obaja boli riadne namakany tak mi vravely ako a co mam niektore cviky robit - ten chalan bol personalny trener, tak isto kde chodim cvicit tam je asi 10 personalnych trenerov, je to tu dost drahe okolo 50$ a hore...ale ja sa ich sem tam nieco spytam tak mi poradia alebo raz za mesiac maju ako "den otvorench dvery" a vtedy mozes dostat trenera zadarmno alebo masas alebo opalovanie (to v ziadnom pripade ani len za darmo nechcem) tak si vzdy zoberem hodinu s trenerom a 15 min masaz 😵 takze tak o mne 😀 😎 jeden s tych trenerov mi na mobile ukazoval jedno dievca co chcelo schudnut tak zacala cvicit, predstav si ze pribrala asi 7 kg ale postava sa jej ovela viacej vyformovala a pritom ako bola predtym a pribrala svalstvo.... no len mam problem jest proteiny lebo meso nejeme kazdy den a tuniaka sa mi nechce non stop jest, alebo len same bielka z vajec tak som si kuto nebude nejake hnusnepila asi 2 tyzdne tomu proteiny v prasku a este som ich ani len neotvorila, ja som to nikdy nepila tak sa trosku bojim ci to nebude nejake hnusne... no musim to vyskusat...tak sestra robila delenu stravu, aj tu na MK je tema na to, ja mam asi 7 nasich kniziek o tom uz asi 15 rokov a ani raz som to neskusila, neviem preco 😨 mozno skusim ked pises ze sestra tak super schudla... (aj svorky kolegine boli na tom a vsetky vraj schudli) no musim prestudovat trosku a po sviatkoch mozno to skusim a mozno je to aj zdravsie pre telo nie??? pilates su super podla mna v moj ex fitku som chodila ale tuna co chodim nemaju a tak isto tam mali bazen a ked som bola po porode s drobcom tak som asi za hm...5 mesiacov schudla okolo 13 kg co je celkom dobre nie 😖 ale som chodila cvicit skoro kazdy den a to som ani cinky velmi nerobila, bud som plavala alebo nejaky kardio aerobik a sem tam cinky mozno len hodinu na tyzdne ale tak isto som chodila s kocikom popri tom asi 3x do tyzdna asi 8 km takze som mala dost pohybu a bola som aj mladsia 😀 😎 😝 😨

katkagaz
3. jan 2013

@norika1990 dobry den chcem sa opytat ako vam pomohli tie tabletky na chudnutie rasberrydnes som si ich objednala no citam same negativa

katkagaz
3. jan 2013

ahojte chcem sa opytat na tieto tb rasberry forte objednala som si ich no nasla som stranku kde je dost negativ o nich som diabeticka na inzuline mam dve detickyale vaha my stoji po 65 sa neviem dostat a to nemozem povedat ze sa prezerkavama no co sa tyka pohybu je pravda ze ho mam len v domacnosti a okolo deti tak preto som sa dala na to ma s tym niekto skusenost a ak ano aku dakujem

norika1990
4. jan 2013

@katkagaz dobry den ja som ich užívala strasne ma odvodnovali a sli kila dole ale terba zmenit aj stravu

1laura22
4. jan 2013

Nekupujte žiadne zázračné nápoje alebo tabletky. Ako to už niekoľkokrát bolo spomenuté, sú to vyhodené prachy. Ak chcete schutnúť, musíte presať žrať a začať jesť. 😉 Stačí sa riadiť týmito radami, lebo sú takmer pri každej diete rovnaké: http://www.idealnadieta.eu/3-najlepsie-typy-na-...

olika37
4. jan 2013

žiadne tabletky, kvapky, kokteily nepomôžu, keby to tak všetko bolo pravdivé tak by nechodila toľko obeznych ľudí po uliciach, každý ma túžbu dobre vyzerať, byť štíhly. Niekto verí dokonca na pilulku čo zväčší prsia, zúži pás- všetko sú to len marketingové triky ako vytiahnuť od užívateľa peniažky , Všetko je len v tvojej hlave, logicky.............klobáska , zákusok, rezeň v ruke pred telkou nemôže premôcť ,,čarovná" pilulka. Treba pohyb, zmena stravy, pozitívne myšlienky a hlavne CHCIEŤ....skús napr. Antoniu Mačingovú, žiadna dieta, len zmena stravy...

katkagaz
4. jan 2013

a ziadne kilecko neslo dole lebo citala som ze najprv z tela ide von voda a tak tuky

mototerka
4. jan 2013

Určite nekupujte, pekny odzub!!!!! Pekne vyhodene prachy...ale tak mi treba ked som pohodlna a verim v take kraviny...ale pekne vonaju aspon neco za 21 € 🙂

taja27
5. jan 2013

ahojte baby ja som si objednala raspebbry a neschudla som nič a to som obmedzila stravu aj cvičila umna je ot problem....ťažko chudnem velmi ale kto neveri alebo to neppozna na vlastnej koži neuveri....
no a alli som skušala tiež NIKDY VIAC!!!!!!ISIEL ZO MNA SICE TUK ALE TO AJ PRI PRDNUTI-S PREPACENIM bolo to niečo strašneeev práciii no hnus nikdy viac a neschudla som......hlavny je pohyb menej jedla a hlavne sladkostiiii

erulka77
5. jan 2013

@taja27 presne si to vystihla - hlavny je pohyb menej jedla a hlavne sladkostiiii 😉

taja27
5. jan 2013

@erulka77 🙂)) no ked som obmedzla sladkosti schudla som za 2 týždne kilo....ja mam rada sladkeee neviem ako vydržim bez neho..chodila som behat ale odišlo mi koleno .(((a teraaz v zime s a bojim lebo ochoriem ja som taká padavka)))
chodila by som na zumbu ale býva u nas v po str pia a to robim od 7 do 19 a zumba je o 18 .(((
doma som cvičila tancovala ale ma to prestalo bavit nech je už jar a začnem behta mp3 do uši a ide sa popri dialnici v Zc .))))

widovka
13. jan 2013

Ja som po využívaní tých malinových tablit.Výsledok 2 kg som dala dolu za mesiac,ale je pravda,že som aj ja chodila viac na malô potrebu,nechutilo mi tak jesť,hlavné na sladkosti nebola chuť a mala som pravidelnô stolicu,čo bol u mňa dosť ve&ĺký problém,Na veľké chudnutie učite tie tablety nefungujú.Nemám veľa kg,pri mojej výške 160,vážim teraz 52 kg,mala som 54 kg a chcem sa dostať na 50 kg,len sami to nedarí,nejem masné jedlá ani pečivo,či chlieb,len tie sladkosti neviem sa odučiť.Cvičiť som chodila pravideľne 3-krát do týždňa,len už tretí mesiac som na pnke a zdravotné problémy mi to nedovoľujú.Osobne môžem potvrdižť,že tieto lieky vám kilogrami dolu nedajú ☹

nika254
13. jan 2013

@betuska22
ahoj mozem vediet ako ste na tom?schudli ste?...chcem len vediet ci to nieje nejaky podfuk pretoze to chce skusit moja sestra a boji sa ci sa to oplati.. 😒 🙂

betuska22
14. jan 2013

@nika254 aho no ja som to ešte len minulý týžden začala užívať tak ešte neviem dam vedieť ked doberiem tu krabičku ta je na mesiac 😉

mima1983
14. jan 2013

Mam vyskusane a absolutne nefunguje!!!! Zbytocne vyhodene peniaze, ALE vratili mi ich hodnotu, poslala som prazdne balenie naspat a cca do 2tyzdnov mi dosli naspat peniazky, tak aspon ze tak 🙂 ale inak to u mna vobec nefungovalo, nijako... teraz som na dukanovej diete a 2krat do tyzdna chodim na zumbu a kila idu paradne dole! 🙂
Vela stastia!

olika37
14. jan 2013

@mima1983 konečne múdre písmenká 🙂 nech sa darí, treba zotrvať ....

nika254
14. jan 2013

@betuska22 oki..budem rada ked mi date vediet,ze ako ste dopadli.....dufam ze zaberu 🙂

nika254
14. jan 2013

@betuska22 a mozem sa este spytat, ze kolko je v baleni krabiciek?...alebo sa objednava kazdy mesiac po jednej krabicke?a da so to kupit aj v lekarni alebo nie?..

olika37
15. jan 2013

@mototerka super odpoveď 🙂 niekedy sa rozum zastavuje, že niektoré ženy stále veria na zázrak v tabletke...21 eur ?? = kopec zeleninky, ovocia , strukovín a zdravej stravy...po jedení týchto,, volovín " sa efekt vráti v kg,,a sila , že niekto naozaj verí , že to vďaka týmto umelinám schudol cca 2,5 kg dokonca aj 5 🙂 ale akosi pozabudol, že obmedzil tuky, zapojil pohyb, nejedol po 18 hodine, či vyradil sladkosti 🙂 ale,,každému jeho nebe" staré CZ príslovie 🙂
ŽENY MÍŇAJTE SVOJE ZAROBENÉ euráče na obrovské marketingové spoločnosti, veď tie rite treba zaplatiť za to , že klamú zavádzajú a hľadajú zúfalcov... 😅 😀 🙄 😵

nikolska
17. jan 2013

ahojte chcela by som sa opýtať baby ktoré máte skúsenosti s RASPBERRY KETONE FORTE či sa môžu kombinovať aj s antikoncepciou 🙂 dnes mi došli tak chcem vyskúšať čo to spraví či niečo pôjde dole 🙂 🙂

nikolska
17. jan 2013

@katkagaz ahoj mohla by si napísať ako si pochodil s tými tabletkami? ďakujem 🙂

luciannka83
17. jan 2013

ženy, žiadne doplnky výživy nepomôžu. Sú to len pomocné barličky na chudnutie. 98% musíte spraviť Vy samé.

katkagaz
17. jan 2013

nikolska noo je pravda ze som sa vazila na inej vahe u mamky a mala som 69kil beriem ich asi druhy tyzden cca a mam 67kil ale vravim vazila som sa na dvoch vahach je pravda zas ze nejem tak vela ako som jedla plus k tomu som diabeticka a zalezi samozrejme aj na stravovani a pohyb len ja som rada ze si vecer sadnem a mam klud uz sa my nechce cvicit ale nieco na tom bude chut do jedla menej to urcite ak ich doberiem ozvem sa 🙂

isak
24. jan 2013

ahojte volamsa Mariana a velmi ma zaujmaju tie diskusie ohladom chudnutia. sama mam nadvahu okolo 17-18kil a velmi chcem schudnuť.jem podla mňa normalno ,tak rano jeden chleba z maslom a kavu z ližicov cukru a stane sa že po malej dojem chlebik. no a naobet tanier ničoho vareneho a tak isto aj večer niečo vareneho a niekedy šliašku piva večer z manželom keť už deti spia 😀 😀 😀 . Vnoci vobec nejem a mislim si že sa ani neprejedavam, jedavam tak ako pred piaťimy rokmi keť som mala 29rokov a 68-70kil.Teras mam 88-89kil a aj pohib mam rovnaky ,neni som hiperaktyvna ale ani nevysedavam pred telkov. Cvičenie ma nebavy a na take veci mam kompleksi hambym sa a tak som siahla po tabletkach na chudnutie. Kedy si som vyskušala tabletky ALLI ale som si nevšimla žiadnu zmenu lebo tam treba bolo aj jesť nie mastne veci a nie picu čo si dam jeden krat do tyždňa.no aj stolicu som mala do oranžova a skoro samy olej. mala som strach a prestala som ALLI brať.dnes 24.1.2013 mi pryšli tabletky raspberry ketone forte tak že som si dala jednu tabletku a za par tyžňov uvydime či sa dostane efekt. každy deň si budem davať po jednej tabletke a jesť tak ako som ledla : nie moc masny gulaš ,segedyn biely chleba ,salamu a podobne, veť rodine musim varyť a u vydime čo sa stane 😝 😀 potom napišem .pa-pa

arinad
27. jan 2013
arinad
27. jan 2013

@arinad Tiež som si tento prípravok objednala, brala som ho asi týždeň, lebo som diabetička na inzulíne a zistila som ,že sa mi dosť zvyšoval cukor, tak som sa zľakla a vysadila to. Aj by som to ešte raz skúsila ale po prečítaní mnohých odkazov tomuto maďarskému neverím. Nakoniec si myslím, že je to pre obchodnú inšpekciu, keď výrobok sa ani nedá vrátiť, na čo sa mnohí sťažujú. Buď je adresa neznána alebo žiadna a zásielka sa im vráti späť. Už to nasvedčuje o všeličom.

isak
28. jan 2013

@arinad čavko piše ti mariana , čítam že si napisala ,že prypravok sa neda vratiť. neviem neskušala som ale objednavala som z support@raspberryketonesforte.com a aj kurjer mi povedal že možem vratiť tovar do 60 dni ak by nebol učinny. zatial nat tym vratenim neuvažujem a berem tabletky od 24.1.2013 po jednej na deň .važila som okolo 89 kil a teras som sa odvažila a mam 87.6 a raňajky som mala tresku klasicku z dvoma rožkami a kavu z cukrom. pohyb tiež bol 😝 dcerku som na sankach odviezla do škvolky a doma tak pohyb bežny upratať a akurat som pred chvylkov povyzliekala periny a dať prať kym spi mola peť mesačna vnučka, tak idem dokončiť domace prace 🙄 . a ešte k tomu chudnutiu: citim sa dobre po tabletkach len akurat mi trocha prekaža to že mam akoby hnačku ale v malom množstve a tak 3 krat denne ale neboly ma nič. uvydi čo dialej a tešim sa zmene ak pryde pozityvne 😀 pa-pa

moon1979
28. jan 2013

baby, je naivné myslieť si, že existujú zázračné tabletky (cukríky), ktoré Vás zbavia nadbytočných kilogramov ... škoda vyhodených peňazí ... 🙂

nika1995
29. jan 2013

@norika1990
ahoj, môžem sa spýtať kde sa daju kupiť tie tablety ? pretože na internete uvadzaju,že niektore firmy robia napodobeniny a tie neučinkuju vôbec ...

norika1990
30. jan 2013

@nika1995 ja som do googla dala rasberry vital a vyhodilo mi stranku..