Ťažké chudnutie

3. nov 2023

Ahojte zienky.
Mám taký problém vždy som vážila malo tak do 55 kíl pri výške 168 cm. Lenže iste obdobie som kvôli stresu a práci pribrala na 72 kíl bolo to pre mňa ťažké obdobie keďže to bolo vidieť nie len na váhe ale aj na mne bolo to otrasne. Mala som z toho strašne stavy keďže aj moje okolie domna stym začalo rýpať lebo neboli na to u mňa zvyknutý. Bod zlomu bol keď sa ma začali pýtať na to či som tehotná . No nebola som!
Začala som cvičiť od konca minulého roka trochu pozmenila moju stravu a schudla som na 58 kíl. Lenže stále to nie je to čo chcem lenže ako sa mi pekne podarilo schudnut teraz to nie a nie dole. Akoby som sa zasekla na tej váhe a nič pritom stále cvičím stále sa snažím vyhýbať nezdravým jedlám sladkosti takmer vôbec pijem len čistú vodu. No napriek tomu sa moja vaha nijako nehýbe dole. Mali ste takúto skúsenosť ? Alebo viete mi poradiť stymto.

vanilkovazmrzka
3. nov 2023

To uz je skor psychicky problem…. Vahu mas nizsiu nez ideal, takze skus si to upratat v hlave.

miamia04
3. nov 2023

Keď cvičíš, tak máš určite dobrú postavu aj teraz, keď máš 58kg? Či prečo ťa trápia 3kg?

nikpa
3. nov 2023

Kým som neotehotnela mávala som pri 170cm 54-55kg. Za mňa som bola príliš chudá. Je to veľmi podobne tebe. Tie 3 kg čo máš teraz ,,navyse,, sú úplne nič keď sa pozrieš späť koľko si vážiala predtým. Asi to skôr bude len problém v tvojej hlave, skus sa na tie kilá menej sústredit, pozri sa do zrkadla a som si istá, že sa sama sebe budeš páčiť 🧡

barbora0308
3. nov 2023

Mas idealnu vahu! Daj si cez vikend radsej cheat day a vychutnaj si ho do syta 🤗. Samozrejme pokracuj so zdravym zivotnym stylom, ale nezabudni pritom aj "zit"!

miamia04
3. nov 2023

Svalstvo je ťažšie, teda na váhe môžu byť tie 3kg "navyše" podľa teba, ale inak sa s tým netráp, ak cvičíš, zdravo sa stravuješ, teš sa z toho, čo sa ti podarilo, veď to je úspech ( schudla si 14kg) 💙

ivangeline
3. nov 2023

Vahu mas dobru. Udrzuj.

diaszoky
3. nov 2023

Ja som mala to iste.. Nie a nie chudnut praca fyzicka
Behala som po praci atd a kolo ledva som schudla. Zacala som prerusovany post a kg isli dole hned. Drzim prsty

elenajezova
3. nov 2023

Mám presne tú istú skúsenosť. Išla som zo 70 kg na 57. Pri výške 168 cm . Chcela som na 54. Stále ešte cvičím, správne sa stravujem. Ale už ma to nižšie nepustí...nech to im čo chcem. Začínam sa s tým zmierovať..😀😀😀

elenajezova
3. nov 2023

Nech robím čo chcem...