V poslednom čase som veľa pribrala. Ako nahradím múčne výrobky?

domikerny
20. okt 2020

Dobrý deň , Potrebujem poradiť 🤔 poslednú dobu som strašne pribrala .... Strašne veľa jem a to hlavne večer , takisto aj ta strava nieje bohvie čo 🤷🏽‍♀️ Tak som sa chcela spýtať čim sa dajú nahradiť mučne vyrobky , popripade čo jesť v akom čase a po koľko . Vopred Ďakujem . 🙈🙏🏽

lauriema
20. okt 2020

@domikerny Tak na raňajky napríklad vločky s ovocím, alebo varené vajíčko cotage cheese, zelenina, mozzarella, musli.... Na obed polievka zeleninová bez za prášok, zatrepiek plus mäsko nie červené, ak chceš ry hlo. Schudnúť na miesto ryze, alebo. Estovin si k mäsu daj zeleninu, na večeru zeleninu, ovocie konzumu skôr v dopoludňajších hodinách.... Ja na večeru uu nechcem nič nariklad

cookie29
21. okt 2020

Akože na toto ti nikto univerzálnu odpoved nedá pretože neexistuje. Niekto Ti napríklad povie že navečeria. Prečo nie, ale ak Ty chodíš spávať neskoro v noci lebo si nočné vtáča tak podľa mna bez večere nevydržis.
A z mucnych výrobkov sa nepribera. Priberá sa z nevyťaženej stravy a keď je príjem vyšší ako vydaj.
Skús napríklad kalorické tabuľky a zapisuj si všetko čo zješ. Možno veľmi rýchlo zistíš že to čo berieš ako “nič” obsahuje veľa kalórii.

leuchtturm
21. okt 2020

tak skus popracovat na tej strave. Zarad si viac zeleniny, strukovin do jedalnicka. Ak sa ti da, zacni sa hybat, cvicit a najdi si svoju hranicu, kedy jes minimum. Ja som napriklad zacala jazdit vylucne na bicykli po meste a moj objem sa zacal znizovat.

zazvorka87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
milka1988
21. okt 2020

@cookie29 co by nevydrzala 🙂 ja napr som dnes jedla naposledy ehm...okolo 16tej, spávať chodím okolo 1 rano a vstavam o 9 tej. Cize som bez vecere a rano tiez sa hned nehrniem do ranajok. Rano akoby som nebola hned hladná ešte. Bez jedla som teda cca 17 hodín a takto to mam niekoľko krát do týždňa. Sem tam mam aj veceru nieco ľahšie. ALe väčšinou nie som pred spaním hladná a ak pociťujem hlad idem hneď spať a do rána to prejde :D