• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Väčší pás po pôrode. Vráti sa späť?

4. mája 2009 
no keby islo o boky daju sa maskovat suknickou (nenapada ma ako sa tie plavky volaju), no ale brucho. zeby sme nieco vymysleli, natom zbohatli a uz sa netrapili kilom dve navyse? :grinning:
17. apr 2009 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja si idem objednat korzetovy pas taky co sa da nosit aj normalne bezne.... kym vymyslim co s tym mojim bruchom :grinning: ale stale ma napada ze odrezat xixi :grinning:
17. apr 2009 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubatinko a aky? das link? ja som daco skusala, ale bola to somarina, tak by som ta varovala, ak by si nahodou to iste kupovala....
17. apr 2009 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ta ko mamutka moze byt ten pas? a by som si ho tiez zaobstarala. no ze by isiel aj do plaviek? :wink:
17. apr 2009 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tento do plaviek nejde tento vyzera fajn na bezne nosenie
17. apr 2009 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je len taky pokus o for v tom mojom zufalstve vyzerat obstojne v plavkach, ked sa bude Jojko ucit plavat.
17. apr 2009 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sorry, maly sa uz zobudil, tak mi vymyslel program,
no je to nastastie iny, ja so mala taky co sa len natiahne, ziadne zapinanie, ale nedrzal na mieste, sa to vysulalo hore po tom mojom pupku vzdy. no asi si tento objednam tiez. len kto sa v tom bude v lete parit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. apr 2009 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubatinko a ako riesis velkost? lebo podla tych cisel, no neviem, ostatne proporcie na konkretnu velkost posuju, len na bruchu je o par velkosti viac...aby som to nemusela vratit potom...
17. apr 2009 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to ani ja neviem tiez mam ten problem .... asi budem podla brucha alebo???? :confused:
17. apr 2009 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby! Ja som po pôrode mesiac a ešte mi ostalo 10 kg navyše a 15 už chvalabohu odpadlo:slight_smile: Tiež kojím a myslím si, že pozitívne myslenie a hlavne nezaťažovanie mysle chudnutím pomôže oveľa viac dostať sa na pôvodnú váhu.
2. máj 2009 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby, ja som tiez po porode 5m a stale sa neviem zbavit toho brucha az sa mi tam objavila celulitida, asi sa z toho zblaznim. cakam kedy prestanem kojit a zacnem s nejakou dietou a sportom ale bojim sa ze sa toho brucha nezbavim...este stale si nemozem nic obliect, co som si obliekala pred tehotenstvom. mate uz niekto skusenosti s tym pasom? ak je dobry, aj ja si ho objednam diky
2. máj 2009 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som mala pred pôrodom 50kg, výšku 165 a pás 59cm. teraz po 3 pôrodoch výška nezmenená :grinning:
váha 54kg a pás 70cm.
takže pôrod rozširuje
3. máj 2009 o 06:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ja vám normálne závidím, že vám tie kilá ostávaju u mňa neviem čím to je ale už som zhodila skoro všetko,a to jem v podstate pravidelne ,počas tehu som pribrala 22 kg som sa tešila, že na mne ostane niečo nalepené a figu :angry: pred tehu som mala 45kg teraz 47 pri výške 155 :pensive:
4. máj 2009 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok