Váha rok po pôrode je stále vysoká

3. sep 2020

Dobrý deň, mám depresie z váhy. Som skoro rok po pôrode a váha je vysoká. Odhadom koľko kg myslíte z foto že mám? Vďaka dovidenia

autor
3. sep 2020
elizme
3. sep 2020

Ťažko súdiť, závisí to dost od výšky a stavby tela... ale je v podstate jedno koľko vážiš, necítiš sa v takom tele dobre, tak namiesto depresie s tym niečo urob. Nie radikálne, ale postupne, po malých krokoch. Na internete je o tom tolko toho popisaneho ze nie je také ťažké sa dopátrať k správnym informáciám. Veľa šťastia

nelca0510
3. sep 2020

Možno takých 90-95..

panelacikova
3. sep 2020

môj odhad je 85-90 kg, ale fakt záleží od výšky...

bbebe
3. sep 2020

Ja tipujem 95

alikal
3. sep 2020

no stihla nie si. cislo nie je dolezite, ak ta trapi tvoja vaha, treba s tym len nieco urobit. male zmeny, presne ako pise @elizme, na nete je milion clankov ako zacat, ziadne fitko netreba. obmedzit stravu trocha a pojde to. da sa schudnut aj bez cvicenia

1xenia1
3. sep 2020

Keď ste z toho neštastná (depresiou by som to ozaj nenazvala, to je už diagnóza) tak s tým treba začať niečo robiť. Počítať si kalórie, jesť vyvážene a nájsť si aspoň pol hodinky denne na cvičenie. Samo od seba to nepôjde

autor
3. sep 2020

@elizme vieš ké silné mam tie depresie? Sk už odmietam aj manžela kvôli tomu. Snažím sa tak teda dúfam ze to pôjde už

autor
3. sep 2020

@nelca0510 trefa 95... Odhad dobrý máš mam ťažkú depku z toho už

autor
3. sep 2020

@1xenia1 presne, lenže ja vieš čo robím najem sa až tak ze mi je zle, a potom ďalší deň nič, alebo idem zvracat no šibe mi

autor
3. sep 2020

@alikal strašne plačem kvôli tomu som v koncoch

hennyinnsbruck
3. sep 2020

Nechcem byť zlá, ale čo pomoze vyplakavanie, depky a co ja viem co?? Píšeš ze odmietas manžela, tak rob s tým niečo. Tie kila samé nezmiznu! Niečo poštudovať ohľadne jedálnička, nejaký ten pohyb k tomu a pôjde to dole ani sa nenazdas 👍👍👍

1xenia1
3. sep 2020

Tak to veru nie, s tým treba radikálne seknúť. Pekne raňajky, obed večera. Žiadne blosti ako čokolády, čipsy... piť len čistú vodu, nesladeny čaj a uvidíte ako pôjde váha dolu. Na internete je milión 15, 20 minútových videí na cvičenie. Len sa treba zaprieť. Držím palce

autor
3. sep 2020

@hennyinnsbruck Áno, určite len naozaj mam depresie a nieje to jednoduché zajedam smutok

autor
3. sep 2020

@1xenia1 ďakujem ste zlata

caroline_
3. sep 2020

aj ja som zajedala...pribrala som 40KG, a to som mala 18 rokov...ešte mi chyba cca 10kg dat dole a budem spokojna...da sa to, všetko sa dá..no ak mas problem ze aj zvracias,urcite odporucam ist k psychologovi, aj ja som bola s uzkostami...

alikal
3. sep 2020

pokial kvoli tomu zvracias, tak jednoznacne smer psycholog. to nie je ziadna hanba, ak ide o bulimiu, strasne poskodzuje zdravie, a depresie teda dobrotu nerobia. dat dokopy psychiku, ja chapem ze negativne nastaveny clovek toho vela nedokaze, ale prave preto s tym treba seknut a zmenit myslenie. nie je to take strasne. kazdy si mysli ze bude stihly len ak bude vyhladovany, to nie je pravda, da sa to aj bez trapenia, len sa treba mozno s niekym poradit, dnes je trenerov a vyzivovych poradcov plna kopa. ale ta psychika musi byt v pohode inak nevydrzis ani jeden den

autor
3. sep 2020

@alikal ďakujem nastudujem to

hennyinnsbruck
3. sep 2020

Anonym tak navštív psychológa... Snáď pomoze

autor
3. sep 2020

@caroline_ ok, ďakujem za povzbudenie

deedol
3. sep 2020

nainstaluj si kaloricke tabulky, par dni si nahadzuj, co zjes a uvidis. mozno ta to motivuje. ja ked som si tam nahodila nejaku moju oblubenu sladkost a videla som, co to vlastne je, tak som ju radsej ani nezjedla. u mna kila idu dole, sice pomaly, ale predsa. drz sa!

autor
3. sep 2020

@deedol idem, vyskúšať ďakujem

autor
3. sep 2020

@hennyinnsbruck myslíš?

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
hennyinnsbruck
3. sep 2020

Jo

leuska15leuska15
3. sep 2020

Každý vie vyplakavat, trucovať, odmietať manžela. Treba sa zaprieť a makať. Ja som porodila 7 dní dozadu a už chodím 2x denne na dlhšiu prechádzku, aby som zhodila zbytočné kilá. V tehotenstve, aby som nepribrala moc, som chodila na hodinovú prechádzku každý deň, aj za zlého počasia. Prestala som zbytočne cukriť, jedlá som veľa ovocia, aby som nemala takú chuť na sladkosti, atď. Podľa mňa ani netreba hľadať na internete, treba sa proste hýbať a nejesť nezdravo a veľa, hotovo, bodka. Prechádzky sú za mňa top, není to moc vyčerpávajúce, práveže aj psychicky si človek oddýchne.

vilma7
3. sep 2020

Ja som chcela tipnúť okolo 100, a aká bola váha pred otehotnením?
Smer odborník a dolu s nadbytočným tukom, na vek sa nevyhovárať. Dá sa schudnúť aj vo vyššom veku. Známa má 60 a už dala 40 kg za rok dolu.