icon

Vibračna plošina BellGym 1000W

avatar
miruska15
30. mar 2012

Ahojte chcem si kupit tuto vibračnu plošinu maju niekto?Aka je?Dakujem

avatar
miruska15
autor
30. mar 2012
avatar
aduska75
31. mar 2012

Ahoj, ja ju mám doma a som spokojná... Cvičím na nej každý večer a už som schudla 6 kg za 2 mesiace. Môžem odporúčať!

avatar
hajanka
6. jún 2012

@aduska75 ahoj, mozes mi prosim poradit nejake dobre cviky na plosine? Hlavne spodna cast tela (brucho, zadok, stehna) a nieco proti celulitide 😉 😅 dakujem

avatar
miruska15
autor
5. sep 2012

@aduska75 Mám už aj ja.Tiež by som privítala niake cviky Dakujem.

avatar
stardust
20. feb 2013

@miruska15 este cvicis na tej vibracnej plosine? Si s nou spokojna? Schudla si?