Vibračný pás na chudnutie

chcemradu
4. dec 2018

Ahojte, este neviem, ci som tehotna, ci vobec budem, do menzesu mam este dva tyzdne. Ale nebránili sme sa pocatiu, tak beriem do uvahy, ze mozem byt. Ide o to, ze pouzivam pas na chudnutie s vibraciou. Moze zabranit uhniezdeniu? 😌 ja som si to nejak neuvedomila, az teraz. A este sa chcem spytat, ci teplý vankúš mi tiez moze ublížiť, lebo dost casto ma boli brucho. A toto mi pomaha.

tosomja
4. dec 2018

@chcemradu ou, preco chudnes? Ved mas podla mna postavu super. Obzvlášť, ak plánuješ babo, tak naco sa týrať? Aj tak priberies 😜 inac, neviem, ci to škodí. Mozno uplne uhniezdeniu to nezabráni, neskor uz mozno nejake vibrácie bude vnimat aj ombryjko.

atafrog
5. dec 2018

@chcemradu v navode k mojmu vibracnemu masaznemu pristroju bolo napisane, ze nepouzivat vtehotenstve... Tak si myslim, ze to radsej nepouzivaj. K teplemu vankusu sa neviem vyjadrit. Pekny den 🙂

janulka2811
5. dec 2018

Js keby chcem ci planujem babatko,urcite by som neriskovala s chudnutim.

smitjan
5. dec 2018

Vibracny pas by som v takomto pripade nepouzivala, k mnohym je pisane, ze sa v tehu neodporucaju, aspon ja co som jeden mala tam to bolo. Takze neriskovala by som to, akoze nemusi sa stat nic, nemusis byt v podstate ani tehu, ale nikdy nevies

monika311
15. dec 2018

Zeny aj vam pomaha vibracny pas?Ja som kedysi nad nim uvazovala no myslim si,ze su to len vyhodene peniaze.