Máte skúsenosti s pásom na chudnutie?

10. máj 2021

Ahojte aké máte skúsenosti s pasom ak ho niektorá používa ,, chcem ho používať pri kardiu , či pomohol nejaké výsledky a tak ,, za každú odpoveď budem rada ,, myslíte že tento je fajn alebo ten nastaviteľný ?

123369
10. máj 2021

Ahoj ja ho mám, teda ten nastaviteľný, tiež som ho používala pri kardio. Teda dole som si ho dávala nad vaňou lebo sa spustil prúd potu.Ale zasa či pomohol 🤷 nikdy som si pás nemerala na porovnanie, ale keďže vždy bol môj problém brucho tak som ho rada používala s vedomím, že musí pomáhať 😁 Teraz som tehu,tak možno využijem aj po 😁

autor
10. máj 2021

@123369 ďakujem krásne 🙂)) a gratulujem veľa zdravia 🙂

1didiana1
10. máj 2021

mam kamosku co si ho kupila, ked zacala chudnut, no cvicila s trenerkou a ta jej povedala, ze zbytocne vyhodila peniaze, ze to vobec nema efekt, ze radsej si mala zainvestovat do nejakeho mini vybavenia doma, ze nejake cinky mensie si kupit alebo nieco 🙂

de_zi
10. máj 2021

Nič také nefunguje. To, že sa viac spotím (vďaka tomu pásu) znamená, že som stratila viac vody, nie že som spálila viac kalórií alebo prišla o viac tukových buniek...a už vôbec nie na vybranej partii. 😉

tosomja
10. máj 2021

Neoprénový pás kúpiš za pár eur, ja mám doma tuším stal 5€ a používam ho. Fajne sa potim a aj som schudla. No už dávnejšie, teraz som dva týždne pred pôrodom. Budem používať po.

123369
10. máj 2021

@tosomja tiež ho mám s Lidl za pár eur.A to za vyskúšanie určite stojí.

ljzozv
10. máj 2021

@123369 tiež mám z Lidla, drahší by som určite nekúpila