Za 4 dni - 4kg dole. Pridáte sa aj vy?

debra
14. jún 2009

ahojte všetky xudnúce 🙂 poznáte túto diétku?ja ju xcem držať od zajtra?nepridá sa niekto ku mne?je údajne zaručená,sxudli ňou už 2 moje kamarátky a nevedia si ju vynaxválit 😉

hiha
28. jún 2009

Debra,ja som zo Sumiaca a studovala som zdravotnu skolu,byvali sme na intraku na Internatnej 😉
Do Pohorelej sme chodili na disco-plesko 😉
Baby,pre mna je uberanie jedla,hned od zaciatku,nie som zvyknuta jest tak malinko 😒 ☹
Musim vydrzat,lebo som jak maly tank 😢 😔
A beriete aj tie vitaminy,co tam boli odporucene...

hiha
28. jún 2009

Tu je tich mudrani v kazdej teme habadej 😉 😀 😀 😀

hiha
28. jún 2009

A este Chas ide s nami,ze Chas?

hiha
28. jún 2009

No kvoli diete budem mat aj prispevkov viacej 😀 😀 ,inak len citam 😀 😀 😀

cessy
28. jún 2009

chasencha tu uz asi nieje, ale mail s dietkou som jej poslala 🙂

cessy
28. jún 2009

debra, kde si?? 😕

debra
autor
28. jún 2009

tu som tuuuu

adulator
28. jún 2009

ahojte, debra ,ta keď neschudnem ťa budem chodiť strašiť 🙂

debra
autor
28. jún 2009

hiha ty si pripad 😀 vraj tank 😀 aj ja som bola nebooooj 😀 treba len pevnu volu a odhodlanie nieco so sebou spravit,pri prvyx zhodenyx kileckax pride aj sebavedomie,mne sa zlepsilo,lebo som sa citila taka tucna/pri moje vyske krpata som/som mala nizke sebavedomie,som sa hambila za seba,terz je to uz trosku lepsie,ale stale to nie je ono 😖

hiha aj ostatne...dokazeme toooo

emily333 vsetkym co mi poslali mail do IP som poslala dietku,tak posli este raz mail a poslem 🙂

debra
autor
28. jún 2009

baby musim ist het,MM ma vyhana 😠 xce ist na notebook....takze zaj sme tu jak na koni,ja si idem naxystat graham rozok suxy...prvy mesiac budem jest len suxe potom popridavam cottage cheese a taaak....

tak zajtra....a adul....neeeee mna strasit,ja sa bojiiiiiiiiiiim 😀 to mam z detstva,ja sa aj moc bojim,ked dakto z rodiny umrie...ale to nepatri do tejto temy...tak dobru noc vam

cessy
28. jún 2009

debra 😵 😵 😵

babulky idem spinkat, zajtra ideme teda na to.... 😅
dobru noc

adulator
28. jún 2009

aj ja som sa dnes vyobliekala 🙂 ,zakryla faldíky a išli sme do TN na nákupy a keď som sa zbadala v zrkadle 🙄 som si myslela že už budem piť len vodu 🤐 pripadám si jak mláďa velryby.....

adulator
28. jún 2009

dobrú noc

hiha
29. jún 2009

Ahojte,tak ideeeeeeeeeeeeeme na to.....Rozok nemam,tak jem expandovany chlebik+kava,desiata bude hruska 😒
To je ale zrania 😖

adulator
29. jún 2009

Dobré ráno,som sa odvážila pomerala som zvedavá, čo to so mnou spraví 😀 😀 😀 .papa uvidím ako budem cez deň stíhať ,ale večer mrkenzi určite .... 🙂 🙂 🙂 pekný deň

hiha
29. jún 2009

Adulator,ty mlada velryby 😀 😀 😀 ,pockaj o 3mesiace,budeme mladata srnky 😀 😀 😀

mukky
29. jún 2009

baby tak vam prajem vela sil v chudnuti 🙂 ,ja si na tuto dietu netrufam momentalne,ja som vypustila nocne sladkosti,jem 4,5 krat denne ,dnes je treti den a mam dole 1 kg 🙂

hiha
29. jún 2009

Fuha,Mukky,tak tebe to teda chudne,aj ja chcem..... 🙂 😉 😉

mukky
29. jún 2009

hiha jem skoro stale vtedy ked aj maly,tak by sme aj mali jest 5 krat..rano jogurt,desiata ovocie,obed cokolvek,vecera ovocie...vcera som mala tekvicu plnenu mletym masom,k tomu krokety v rure pecene ,tatarsku a aj tak som dala od vcera skoro pol kila dole 🙂 ,a bola som 4 minuty 😀 na stacionari

ale boli ma hlava od vtedy vece,lebo som bola vecer zvyknuta jest sladkosti 😝

chasencha
29. jún 2009

ivi jasne som tuuu 🙂 polka rozka rano o 8,teraz som mala banan 🙂
obed...mmmm este neviem ale budu v tom zemiaky 🙂

evkacka
29. jún 2009

ahojte chuduľky 🙂
akurát som si vas našla, ale už mam v sebe chleba tak že by som sa k vam pridala od zajtra??? 😵
neviete ako dopadli kočky čo dietku držali na začiatku? či sa im čo to podarilo dať dole??? 😎

veselica
29. jún 2009

Ahojte štihlunky 😲 😎 Aj mne by sa patrilo daco spravit so svojim telom.... tiež sa k vam asi pridam teda ak môzem...
evkacka, teba si pamätam s kavovej dietky.. ako si tam dopadla 😉

maminkatn
29. jún 2009

ahojko,,kamky,,,, 🙂 🙂 niektore,,,si vas pametam,,z kavovej,,,xi,xi,,aj ja som,,s vami,,tu.....
zatial,,som,zjedla,,rano,,kavu..potom,,syr,,s,,pomarancom,,,a.teraez vajicko,,pred,,xvilkou,,a teskam sa na salamku,,sunkovu,,a potom,,kafco,,moje,,oblubeneeeeee 🙂 🙂 🙂 🙂 inak,,ako kukam debra tu neni xcela som jej len opytat ci sa moze aj cajik puerh alebo na cistenie krvi a tak ale asik rano,,,ze,,,a hadam aj cely den bo som tak zvyknuta s kavovej ,,inak,xvcela,som sa opytat kedy ste jedli ten rozok,,teda polku bo v dietke to neni ..ziadny rozok,,ako som,kukala,,tak som kukala,,ale som ho tam nevidela,,na tom planiku na 2strane,,,a to,,ze posledne jedlo,,o...15.00,,to je kedy,,,som to tu citkala,,,a,neviem,to najst poradite mi kde to najdem,,,, 😉 😉 😉

adulator
29. jún 2009

ahojte ak môžem my s debrou a cessy už máme tú 4- dňovú za sebou,teraz máme takú čo debra posielala plánik 😉 a tam je ten rožok.....inak ja mám dnes na obed melón zo 3 kilá 😀 😀

adulator
29. jún 2009

hiha ,bodaj by si mala pravdu 🙂 lebo ja už makám od februára a nič moc ,preto už skúšam všeličo 🙂 inak ja som pribrala pri kojení 🙄 ale už 3 mesiace sa nekojíme tak by som logicky mohla chudnúť 😵 😵 😵

debra
autor
29. jún 2009

ahojte...maminka poslala som ti IP,len som ta trosku nepoxopila 😅 dneska som inak nejaka vymleta uz od rana 😝 😀 je to urcite vsetko tam,len citaj 🙂
ja som si nakupila dnes kaiserky 😀 a dala do mrazaka...na desiatu mala banan a obed polievku rezancovu zo vcera 😝 desiatu dam jabko alebo biely jogurt este neviem a veceru?ani neviem...inak na tu veceru si mozte dat kadeco,ja som raz mala plnu misu ovocia alebo surovu zeleninu alebo varenu v pare,ja mam zeleninku rada 🙂

baby mna porazi,ja mam nie 62,5kg ale az 64,5kg 😠 😠 😠 mna skoro rano drblo ked som to na vahe videla,som si myslela ze som zo 1kg pribrala,ale ze az 2kg to by ma ani nenapadlo 😀 no co uz 😖

adulator
29. jún 2009

tak baby ja so ten melón pekne zjedla 😵 teraz asi strávim 1/2 dňa na ... inak debra môžem melon?

debra
autor
29. jún 2009

jasne ze mozes adul 🙂 melon alebo dyňu 😅 mam rada aj ja,super precistuje oblicky,hoci aj ja potom travim pol dna len na zaxodox 😀

cessy
29. jún 2009

ahojte, uz som aj ja tu.... 😵
takze ranajky polka graham.rozka, desiata banan, obed china s ryzou zo vcera....
a vody som vypila uz 1,4l.....

cessy
29. jún 2009

aj hrozno som si dnes kupila...to myslim ze mozem...pravda 😕