Dá sa otehotnieť aj mimo plodných dní?

moncika15
11. máj 2008

ahojte, je tu niekto kto o tom pocul alebo to zazil? mam priatela v zahranici a malokedy je doma na moje plodne dni(viem na 100percent kedy ix mam) tak xcem vediet ci mam dovod aspon dufat ked ovulku nestihne ☹ 😅 . dakujem a neberte mi nadej 😉

lauritka
11. máj 2008

ahoj ovulku stihnut nemusite... staci ked sa pomilujete aspon tri dni pred 🙂 dobre a sikovne spermije vydrzia v kvalitnom prostredi v pohode tri dni. ale mimo tychto dni sa bohuzial otehotniet neda..vajicko je schopne oplodnenia maximalne 24 hodin, a ak sa v tom case nestretne so spermijou, oplodnenie nie je mozne. pa.

kvetinka98
11. máj 2008

ahoj chcem sa opýtať že kedy budem mať cca plodné dni mrchu som dostala piatok dakujem

lauritka
11. máj 2008

kvetinka aky dlhy mavas cyklus ?

kvetinka98
11. máj 2008

to že ja nemávam pravidelne .,..to je na tom najhoršie ja mávam tak 32- 38 den

matja
11. máj 2008

kvetinka, ja to mám odsledované tak, že cca 14 dní pred očakávanou mrchou je ovu

lauritka
11. máj 2008

no to to je velmi zovseobecnene...kvetinka ak mas nepravidelne cykly, je dobre zacat merat BT..aby si zistila ako ti telo funguje a budes vediet svoje plodne dni na 100 percent.
alebo sa snazte od cca 13 dna kazdy druhy den....ale tazko sa da urcit presne.. ovulku necitis ? nebolia ta vajecniky ? nemavas plodny hlien ?? aj podla toho by sa dali urcit plodne dni.
www.elep.sk tam mas nieco o znakoch plodnosti...

kvetinka98
11. máj 2008

ano ved som o tom veľa aj čítala ale aj tak sa nedarká lebo ja to mám totižto takto že mne menštruácia nepríde sama iba po vyvolávačke ked idem ku dr.a potom po nej dostanem tak záleží na tom kedy idem na injekciu ale pred nemôžem ísť lebo dr povie stále že mám počkať či nepríde sama ale už je to 10 mesiacov čo je to stále do okola....

kvetinka98
11. máj 2008

Dobrí deň. Chcela by som vedieť ako sa merá bazálna teplota a čo k tomu potrebujem. S priateľom sa snažíme už vyše roka o babetko ale nedarí sa nám to. Dosť som počula o tejto metóde ale nechápem jej.

dicinka1
11. máj 2008

sa mi zda ze po agolutine je anovulacny cyklus,vraj

lauritka
11. máj 2008

kvetinka tu je vsetko http://merenibt.xf.cz/index2.html

dicinka1
11. máj 2008

lauritka,to preco tak skoro vstavas?chodis do prace?

lauritka
11. máj 2008

nie cez vikend dicinka 🙂 budim sa na hlad a potom este spim neskor.. ale ja som zvyknuta vstavat tak skoro do prace.

dicinka1
11. máj 2008

aha...uz som sa zlakla,ze chodis do prace,bo by si bola bita odo mna....
a 😀

lauritka
11. máj 2008

dicinka 🙂 no chodit budem, kym nie som na rizikovom..uvidime co povie lekar 🙂

dicinka1
11. máj 2008

no len davaj pozor na fazulku...

lauritka
11. máj 2008

nebj zatial sme v pohode 😉

lorry
11. máj 2008

lauritka uz sa zase zadarilo ? No to je super 😀

jerryjanka
11. máj 2008

moncika raz sa trafite 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre