• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Za 4 dni - 4kg dole. Pridáte sa aj vy?

25. marca 2017 
Ahojte aj ja som dnes zacala ,ale s inou dietkou.tak dufam,ze to vydržm. :grinning: aj ja mam den za sebou ,este ma caka zeleninkovy šalátik :dizzy_face:
15. jún 2009 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co je to za dietu 4kg za 4 dni napiste prosim viacej aj mne by sa zislo uz sa nezmestym do gaty a teraz to leto mam depku :slight_smile:
15. jún 2009 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
narciska nedrzis nahodou tu s jablcnym octom :grinning:

nataly kukni na stranku 1,tam som to rozpisala :wink:
15. jún 2009 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: ano tu :grinning: :grinning: :grinning: , akurat pozerám, ze si tam tiež bola :grinning: :grinning: :grinning:
15. jún 2009 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale miesto octu som si dnes kupila tablety :wink:
15. jún 2009 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem idem to pozriet
15. jún 2009 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ano drzala som ju..aj som sxudla...ale kebyze je v tej dietke viac xodov :unamused: ale dala sa v pohode zvladnut....juuj ja cakam na 19.00hod aby som si mohla vychutnat 2 dcl mliecka... :unamused: :grinning:
15. jún 2009 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co si mozem dat miesto kavy ja nepijem kavu vobec a po tych dvoj tyzdnoch sa moze dat znovu pojdu kila dole dakujem napis
15. jún 2009 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
namiesto kavy??ja neviem...skus treba caj len ovocny al bylinkovy bez cukru :slight_smile: ja si ju dam po 2 tyzdnoch opat :wink: to zhodenie kil po tyx dvox tyzd je uz potom individualne na kazdej :wink: uz mozno ani nebudeme mat z coho xudnut :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. jún 2009 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja budem mat aj potom z coho chudnut ja sa na to dam asi od zajtra 4 dni ma nezabiju a horsie to byt nemoze len neviem ako vidrzim bez sladkeho ja milujem sladkosti :wink:
15. jún 2009 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
debra ty aku salamu jes suchu ci to moze byt sunka
15. jún 2009 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,tak aj ja mám dnešný den úspešne za sebou a dá sa to,ved 4 dni prežijem a potom si budem jest podla seba,ale hlavne si budem dávat pozor

natalz ja som si kúpila hydinovú šunku,suchá saláma,no neviem,to asi nemysleli :dizzy_face:
15. jún 2009 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pati vydrz.......ja som v norme.....ja moc pri malom nemam kedy jest, takze ja som aj zvyknuta...ale teraz si davam pozor na hodiny a jem podla planu... :slight_smile:
no ale az teraz pijem mlieko lebo inak som nestihla...maleho okupat, nakojit, ulozit :unamused:
15. jún 2009 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
naty ja som mala tiez hydinovu sunku,je to taka najlahsia...a ozaj namiesto tej sunky al salamy mozte aj parok jeden!!!!!! :grinning:
15. jún 2009 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaj neako som mimo, pati ja som ti odpisala na to co si pisala na strane 2, neako mi to tu blbne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. jún 2009 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcata aj ja som mala hydinovu
:sweat_smile:
15. jún 2009 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a neslo by to drzat 15dni,aby bolo dole 15kg????
15. jún 2009 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja by si mozno dala aj ten parok :confounded: ale ked samy je to take brrr :unamused: ja teraz pijem ten caj regulavit s ciern.ribezlou,skuste je fajnyyyy
15. jún 2009 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
didi skus....
15. jún 2009 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
diddi :grinning: :grinning: no skus
15. jún 2009 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
debra parok???radsej nie....tam je vselico v takom parku :stuck_out_tongue_closed_eyes: , daj si radsej suncicku :dizzy_face:
15. jún 2009 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no ja len hydinove parky mam rada :wink: ale len so zeleninou,s horcicou a xlebou neee :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale asi si dam len tu sunku :grinning: inak....zaj tie dve vajcia na tvrdo...ja si z nix spravim prazenicu,aby sa mi nezhnusili...robila som to takaj pri diete s jabl.octom :wink:
15. jún 2009 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kočky toto je čistý JOJO bacha na to
ja som takto nabrala 10 kíl raz...
15. jún 2009 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
debra ja som drzala jenu dietu kde sa jedol tvaroh....tak sa mi zhnusil, ze len pomyslenie na tvaroh mi kruti zaludok :frowning2: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
15. jún 2009 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
didi ty musíš do každej témy len pindať,že????to je tvoje.....a len sa hádať,už som si to všimla

monca všetko je jojoefekt,ale my to vieme :wink:
15. jún 2009 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pati nevsimaj si ju...ja som si ju tiez vsimla vo viacerich temach.ved tak aj som jej hned odpisala...
blba otazka=blba odpoved :grinning: :grinning:
15. jún 2009 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
cessy nemyslis mliecnu...? o ktorej didi to hovorite baby?a co take povedala?
15. jún 2009 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monca, ale po diete sa netreba hned na druhy den doslova prezierat...treba si davat pozor aj po diete...kazda dieta je jojo-efekt, ked si po nej doprajes sladke, slane......ale to predsa vieme kazda, no nie ?????
a tych 10 kg si nepribrala len tak...teda myslim, je to prilis na jojo efekt podla mna :confused:
15. jún 2009 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
debra pozri vyssie tam sa neaku otazku pyta
15. jún 2009 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
cessy suhlasim s tebou...po kazdej diete je mozny jojo efekt preto sa treba vlastne cely zivot nejak obmedzovat a neprezierat
15. jún 2009 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok