Za 4 dni - 4kg dole. Pridáte sa aj vy?

debra
14. jún 2009

ahojte všetky xudnúce 🙂 poznáte túto diétku?ja ju xcem držať od zajtra?nepridá sa niekto ku mne?je údajne zaručená,sxudli ňou už 2 moje kamarátky a nevedia si ju vynaxválit 😉

cessy
9. júl 2009

mami a ako sa citis??pocitujes este velmi hlad???ja uz ani nie, len rano to citim, ked vstavam tak mi skvrka v bruchu 😀 😀 😀 😀

maminkatn
9. júl 2009

ani,,ja som ju tu nevidela asik ma vela roboty a nemoze tu tukat,,,hmmmmm 😒 😒 😒
cess tak sme teda dohodnute a od pondelka,,uvidime,,okik,,, 😉 😉

maminkatn
9. júl 2009

idem ja het,,kukat film,,,pa,,pa,,moja,,zajtra,,, 😀 😀

cessy
9. júl 2009

ok mami ja idem dokoncit tu tortu...mnam-mnam 😉
pa,pa 😅

emmo
9. júl 2009

Ahojte,som tu,mala bola dnes takaaa zla,no nic som nestihala,ani olovrant ani desiatu,ale ani mi to nechyba 🙂 ,ani hlad nemam.A cessy co oslavujete ked vypekas?Maminkatn preco mas tie ciarky za slovami? 😉 Na obed som mala salat aj s grah.rozkom a na veceru melon a papriku/to je kombinacia/ 😀.

mukky
9. júl 2009

cessy ahoj,kde mas debru? 😕

cessy
10. júl 2009

ahojte
emmo ja tiez niekedy nestiham, maly mi teraz zacal chodit takze mam aj viac pohybu na chudnutie

debra??no neviem asi nema na net cas,alebo uz sem nechodi? 😨 😕 😨

cessy
10. júl 2009

emmo neterke robim torticku k rociku, len taku malicku, nic narocne 😉

emmo
10. júl 2009

My rovnako,mala zacina chodit a dotoho jej idu zubky a je aj trochu prechladnuta ach jaj ☹ .Cessy no ty sikulka,mne sa v peceni vobec nedari ☹ .Zacala som dnes bez ranajok 😕 ,aj trochu cvicim,nejako ma to chytilo.Dnes mam na obed kel,uz sa tesim...

emmo
10. júl 2009

Maminkatn,,no,,v praci,,ta moc,,nepodporuju,,ale my,,predsa,,vydrzime,,nevzdavaj,,sa,,mas,,nasu,,podporu,, 🙂 😉 🙂

cessy
10. júl 2009

emmo to ake ciarky 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ani mne sa moc nedari, ale skusam....no ved ked pridam fotku tak mozes pozriet 😉

ja som mala na obed vareny karfiol, mnam-taky bol mnam 😝

cessy
10. júl 2009

maminkatn, adulator debra.....kde ste????

adulator
10. júl 2009

Ahojte,tak my sme mali v noci branné cvičenie 🙄 🙄 🙄 .Malej bolo zle ,tak som mala nepredvídané upratovanie,škoda, že v noci ,som bola taká rozbehnutá 😀 😀 A chudneme,ale pomaličky ...len nechce sa mi akosi cvičiť a zajtra príde dieťa vo vývoji domov 🙂 tak hádam bude lepšie....

cessy
10. júl 2009

adulator ja tiez necvicim, maly mi zacal chodit, tak teraz mam dost pohybu popri nom 😵 a ani moc casu nemam 🤐 , alebo len tym zakryvam, ze sa mi nechce cvicit??? 😀 😀 😀 😀

adulator
10. júl 2009

cessy,len ja musím aj s tým cvičením, lebo u mna platí nejesť a cvičiť 😀 som si zvykla ráno dať 40 min. na bicykli ,potom pár brušákov a večer ,keď sa dalo tak korčule.....

cessy
10. júl 2009

aj ja tu mam zrolovanu karimatku....ale akosi sa mi nechce,vecer som rada ze maly uz spi ze si mozem sadnut 🤐 , ale samozrejme, aj mne by trosku cvicenia nezaskodilo, aj by sa mi lahsie chudlo 😒

cessy
10. júl 2009

aky kel si mala???vareny???

adulator
10. júl 2009

kel ??? som nemala ,ale dobrý nápad 😉

cessy
10. júl 2009

jáááj prepac 😀 😀 😀 to mala emmo 😀 😀 😀 😀 😀 😀 pomylila som sa 😀 😀 😀 😀

adulator
10. júl 2009

ja mám cestovinový šalát,na olovrant nektarinku a kavu ,a večera asi cottage syr s rajčinou ..... a zajtra varím vasmažaný karfiol na želanie a večer ideme na pizzu, sa maťko vracia z tábora a asi si dám 😀 teda určitesi sám 🙄 🙄

cessy
10. júl 2009

adulator mne minule tiez prisla na chut pizza, muz slubil ze cez vikend niekam vybehnema a tam si ju mozem dat. taaaak sa na nu tesim. ved raz za cas... 😉

ja mam na olovrant jablko, alebo banan, este neviem co mi zachuti 🙂

debra
autor
10. júl 2009

ahojte...ja som vcera robila tuniakovy salat s cerstvou zeleninou,mam ho mooc rada,aj dnes mi ostalo 🙂 tak ako vas citam sa vam dari,nestiham sem xodit,dufm,ze uz sa polepsim 😉
tak ako vam to ide babule s xudnutim?emmo a tebe?ja som dnes robila ribezlovy kolac 😅 tak si dam ku kavičke 😀 😝
cessy aj ja som v pondelok robila zapekany karfiol,al v utorok? 😕 uz neviem,uz je zjedeny 😀

adul ten cottage cheese aj ja mam moc rada,ja si ho davam na celozrnny rozok rano 🙂 obcas

emmo
10. júl 2009

Som chcela maminku potesit 😀 😀 😀 😀 😀
Kel som mala vareny,len tak bez masa,tak mi chutilo.
Foto daj,potom pozriem.S vazenim pockam na vas do pondelka. 🙂
Asi tu cez vikend nebudem,ozvem sa v pondelok. 🙂

emmo
10. júl 2009

Baby,od veci,ale ako robite ten karfiol?

debra
autor
10. júl 2009

no uvaris si ho v osolenenej vode,rozobraty na ruzicky 😀 a ja potom do zapekacej misy potretej olejom a struhankou,naukladam ten karfiol a polejem 5zltkami rozmiesanyx v sladkej smotane,s troxou soli a vegety a supnem to na karfiol a pred koncom asi 10min pred vybratim z rury posypem nastruhanym tvrdym syrom 🙂 tak to robim ja,mnam mnam 🙂

adulator
10. júl 2009

emmo ovaríš, a potom v trojobale..ja si dám do misky múku,zavriem ,potrasiem do vajca - tam ručne po jednom a potom strúhanku do misky,zavriem- potrasiem a vysmážam vo friťáku a papáme s varenými zemiačkami ,ja teda so šalátom ... 🙂

emmo
10. júl 2009

som myslela taky zapekany,debra dik,vyskusam,inak adulator do misky a potrasiem 🙂 😀,sranda.
Deb drzim sa,dufam,ze coskoro sa dostavi aj vysledok 😵 😵

adulator
10. júl 2009

ma nenapadlo,inak to trasenie je dobré nemusíš sa s tým piplať 🙂 a u nás, keďže maťo zje všetko čo vidí,tak varím na kvantá a takto to mám za chvíľu 🙂 a nestojím celý deň u plotny 😉

emmo
10. júl 2009

😀 😀 😀
ja obalujem tak,ze vajcia zmiesam s mukou,a potom sup do struhanky a potrasiem 😀

debra
autor
10. júl 2009

no vsak to je zapekany 🙂