Za 4 dni - 4kg dole. Pridáte sa aj vy?

debra
14. jún 2009

ahojte všetky xudnúce 🙂 poznáte túto diétku?ja ju xcem držať od zajtra?nepridá sa niekto ku mne?je údajne zaručená,sxudli ňou už 2 moje kamarátky a nevedia si ju vynaxválit 😉

maminkatn
13. júl 2009

ahojik,,,babule,,,som,,sa rano,,odvazila,,,a,,mam 5..kilov,,,dolu,,, 😉 😉 😉 😉 😉
VAZNE,,,,,,NEKLAMEM,,,sa tu vytesujem jak,,blazon,,,ale aj to treba na to prihliadnut,,ze xleba ani rozky,,som,,,treti tyzden nevidela,,,teda,,,aj s tymto,,,,asi,,,este vydrzim,,,,tento tyzden tak jak,,sme to mali,,nebudem uberat ani pridavat,,,zostavame na tom,,na com,sme,,,, 😉 😉 😉 😉 😉
ked,vydrim,,,teto,tyzden budem spokojna,,,inak,tie inkriminovane riflr uz obleciem a..mala som ix aj v robote oblecene,,,, 😀 😀 😀 😀 😀 😀 inak,dneska,,,som,trosku,,porusila,,zjedla,som,polku,,spekacky,,,,s,dvoma,rajcinkami,,,,a zo syrom,,,,a samo ze melon,,a na obed,,,franfurtska,polievocka,,,, 😝 😝 😝 😝 😝 😝
teraz pijem este roibos,,cajik,,,,
HALO,,KTO STE TU,,,,,,, ☹ ☹ ☹ ☹

maminkatn
13. júl 2009

moje,,koncim,,bo,som bola,,,v robote aj vcera,,aj v sobotu,,,,poobede,,a,dneska,rano,,takze som unavena,,,, ☹ ☹
cess..daj vediet,,kolko,,je kilov,,,dolu,,okik,,, 😉 😉
deb,,,,drzim ti palce,,,v pokracovani,,,,,,, 😉 😉 ;
AHOJKO,,TEDA,,IDEM ODDYXOVAT,,,,, 😖 😖 😖 😖 😀 😀 😀

debra
autor
13. júl 2009

ahoj mamin ja som tu...ale ty uz asi nie,ze? 😒 dakujem dakujem ze mi drzite palce 😀 dnes som sa drzala ani raz nezhresila,uz aj tak vnutorne citim,ze by sa mi to malo podarit,nejak som s tym uz tak vnutorne uzmierena 😉

maminka aj tebe blahozelam k super zhodeniu kileciek...a to si zhodila za tyzden? 😲 ja zajtra idem robit pizzu,tak si dam kusok 🙂

cessy
14. júl 2009

ahojte
spoli som schudla 3,4kg, uz to ide pomalsie, ale predsa 🙂
vcera som tu vobec nebola, lebo sombola s malym na ockovania a bol mrzuty, tak som sa sem ani nedostala 😕
maminka gratulujeeeeem super, super, super, si jednicka 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉tesim sa s tebou 😅 😅 😅

debra takze ides do toho znova??drzim ti palceky nech schudnes vsetky tie kyla ktore uz nechces 😉

cessy
14. júl 2009

ja si dnes davam ovocny den, nic okrem ovocia nebudem papat, teda dufam ze vydrzim, taky ocistny den som si naordinovala 🙂

emmo
14. júl 2009

maminka aj ja ti gratulujem k ubytku,aj tebe cessy,pomalsie,ale aj tak si pekne schudla 😉
Tak az dnes idem bez vecere,vcera som to nejako nezvladla a este som vecerala 😲

debra
autor
14. júl 2009

cessy tak ako?zvladla si ovocny den? 🙂 a to tie 3,4kg si sxudla za tyzden?ja som dnes robila tu pizzu,tak som si dala na obed 2 kusky aj na veceru 2 kusky,jem len do piatej a teraz som vypila caj regulavit s jahodou,v bruxu mi nenormalne skvrka,ale vydrzim 🙂

maminkatn
14. júl 2009

teeda,,babulky,,,,akosik,,to,tutok,,zanedbavate,,,,,, 😉 😉
cess,,blahozelam,,ti,aj,k,ubytku,,,,to neva,,ze tolko,,nezabudaj,,ze ja som tazsia vaha,,,,, 😖 😖 😖
a ty vies,,aky,,mam na to nazor,,,si modelajzna,,,,,,a ja keby som tolko,,kilov,,mala,,tak,,,,hm,,o,tom,ani nesnivam,,,xi xi 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
deb,,,ano za tyzden,,,,a ten tyzden pred,,tym som dala,dolu,,,este dve kila,,takze dokopy,,7..kilov,,,splolu,,ale to som bola na tej diete s tej strany 1,,alebo,,2 😉 😉 😉 dnes,,som mala,,na obed,,kelovu,,polievocku,,,,a rac,,salatik,,ktory,,som si urobila,,v robote,,mnam,,mnam,,,,, 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
na olovrant,,moje oblubene racinky,,zo,syrom,,,a,polka,maleho,karfiolu,,,,a,teraz pijem cejik,,na cistenie krvi 😀 :
inak,,sa priznam,,,kupila,som si v lekarni tabletky,,s jablc,,octom,,a jem ix,,rano na lacno,,,,mozno,,preto,,,to ide tak,dolu,,,,, 😀 😀 😀 😀 😀 a,sama,,zelenina,,a ovocko,,,,a,sem tam syr,,,,a cajiky,,,,alebo,mineralka,sladena a na poly,,,riedena,,s mineralkou,,,,,, 😒 😒
a dakujem za ohlasy,,,,, 😉 😉 😉 😉
idem het,,,,alembudem tu ak niekto nieco,,,,napiste mi ip,,okik,,,cess,,,drz,,,saaaaaaaaaaaaaaa..aj deb,,,,aj emmo.... 🙂 🙂 🙂

debra
autor
14. júl 2009

mamin no veru zanedbavame to tu 😀 ale ked vonku je krasne 🙂 nexce sa nam tu trcat cez den a vecer niekedy ani nemam xut ist na net,ja sa budem vazievat kazdy pondelok 🙂

cess a jes to tak po svojsky? 😀 ze nie tie 4 xody jak sa ma,ale len jeden ked ti vynde 😀 to preto ste tak dobre poxudli 😉 a jete aj rozky cerealne ci celozrnne rano??? ja zemlicky

ale zaj si dam asi parky so zeleninou/bez horcice a xleba/to ja jem tak 🙂

adulator
14. júl 2009

ahojte,tak ja sa nemám čím chváliť 😔 pekne mi to išlo dole ,a včera som sa postavila na váhu a mala som o kilo viac 😀 😀 😀 chytila som depku ,kúpila cigošky (až 2 x krát som si potiahla bléééé) cez obed som si dala bicykel a večer korčule a skoro nič som nejedla 😒 uvažujem o návšteve doktorky,lebo sa snažím od februára a výsledky nič moc ☹

maminkatn
14. júl 2009

deb,,ja vobec neranajkujem,,ved som,pisala,len desiatujem,,,,a,na obed,,polievka,,,a,na olovrant,,,,zelenina,,zo,syrom,,alebo,,karfiol,,alevo,ovocko,,malon,,,atd,,,tak to drzim,,ja,,,,pecivo,,alebo,,,xlaby som nevidela,,,treti,tyzden,,,,,ale,bez polievky,,nemozem byt,,ja,to,tak,,,drzim,,,a,to,robim,,v kuxyni,,,, 😝 😝

mukky
14. júl 2009

cessy supeeer ,blahozelam k ubytku hmotnosti 😵 😵

cessy
14. júl 2009

debra spolu som tolko schudla......a jem tak ako maminka, neviem preco si stale myslis ze hladujem,jem tak aby sa mi stale mliecko tvorilo. inak uz som to tu raz pisala

inak dakujem vam vsetkym

mukky a ty ako??uz si tu dlhsie nebola.... 🙂 😅

emmo
14. júl 2009

Ahojte,
mne sa nedari vynechat veceru 😠 ,som potom velmi hladna,takze pokracujem dalej,vynehavam olovrant 😉 .
Dnes som mala na obed polievku a potom uz len ovocie a zeleninu....
Veru aj ja to trosku zanedbavam,vonku je tak pekne,ale polepsim sa 😉
Cess ako?

cessy
14. júl 2009

ahoj emmo
tak dnes som mala len to ovocko,ale teraz na mna prisla kriza a po navsteve tu zostali slane palicky na stole, tak som zo 5 pochrumkala, jej take boli mnamkove.... 😀

emmo
14. júl 2009

😀 😀 😀 dobru chut,ale nie pohoda,ved si zasluzis.

cessy
15. júl 2009

emmo dnes som sa vazila a vsetko v poriadku

co mate dnes na obedik, dajte neaku inspiraciu 😕

emmo
15. júl 2009

cess,tak super 🙂
Na obed?neviem,asi salat s tuniakom,nechce sa mi v tomto teple ani varit 😎
Deb a co ty,ako sa drzis?Mne nejako v tomto teple nechuti jest,ani nezjem to co mam napisane,tie styri chody.
Inak dobre som dala odveci novu fotku,aka je tmava,musim s tym nieco spravit 😲

cessy
15. júl 2009

ja som si hned vsimla ze mas novu 🙂 ale je vidiet o co tam ide 😀 😉

debra
autor
15. júl 2009

cess ja som dnes varila len sosovicvu polievku 🙂 emmo drzim sa celkom dobre,si myslim,hlavne je,ze nejem vobec sladkosti,a po 5tej sa neprezieram 😀 ale tu tablicku milky cokoladky k poobednajsej kavke si teda niiiikdy neodpustim 🙂

poobede zbehnem asi do obxodu si kupit melon,ale len ak bude fajny cervenučky 😉 a asi si ho dam na veceru a na olovrant zjem asi jogurt alebo to jabko 😒

cessy
15. júl 2009

ja som robila zeleninovy salat s jogurtom, bol výýýborny. a dala som si celu porciu, ziadnu polovicku. ved je to len zeleninka 😅

emmo
15. júl 2009

Babulky,tak nakoniec som obedovala melon,a veceroolovrant bude syr s paradajkami,maminka mi spravila chutky 🙂 Nohavice citim,ze mi zacinaju byt volnejsie,ale este neobleciem tie moje vytuzene.Tusim horsie je zhodit par kil ako nejakych 20 😀 😀 😀 😀 😀

cessy
15. júl 2009

emmo presne tak....ked by si chcela schudnut 20 kg tak je urcite z coho chudnut, ale ked podrebujes 5-7 tak to ide tak tazko...

neako sa tu ten melon ujal, asi si aj ja behnem kupit 😀 😀 😀 😀

maminkatn
15. júl 2009

ahojko,,,,,,xi,xi,,tak ten melon,,,vam urobil xut,,, 😀 😀 😀 😀
ahojko,,cess jak sa drzime citam ze celkom okik 😉 😉 😉 😉 😉
deb,,cokolada,,,neviem ani jako vyzera,,,,, ☹ ☹ ☹
inak,ja som mala,na obed polievku mliecnu zemiakovu a rajc,salat co som v robote urobila s kukuricou,,,,, 😉 😉
a teraz na olovrant karfoilovorajc,,salat,,,aj s nalevom manm,,,hadam ta troska cukru ma nezabijeeeeeeeeeeeee
ajablcko,,,a cajik,roibos,,,,,,,,som plne zeleninky a ovocka,,doobeda..platok,syraa kava a na desiatu dva pomarance.... 😀 😀 😀 😀 😀
inak,tie rajcinky,s tym platkovym syrom udenym su vyborne,,,, 🙂 🙂 🙂 🙂 davam na to troska vegety,,,a korenie maggi,,par kvapiek,,,,aj decka to lubia,,,,,
inask nexcem ti hovorit do duse,,deb,,ale ked mienis jest cokoladu tak sa asi,,kilov nezbavis,,,hm,,tazke ked ma s na to xut ako ja moja dcera ma teraz take xute na sladke skoro ako keby bola tehotna,,xi xi ale aspon ma dominik,,sladke mliecko,,,,,,,, 😝 😝 😝 😝 😝

cessy
15. júl 2009

ahoj maminka
presne tak cokolada a alkohol zastavuje chudnutie, pri oddelenej strave sa pisalo ze na 2 dni, neako sa metabolizmuz zastavuje, ci co...uz si to moc nepamatam....
ani ja uz neviem ako vyzera cokolada, minule som si namiesto vecere dala cerealnu susienku a to mi stacilo, juuuj tak som si vtedy tu sladku chut uzivala 😀 😀 😀 😀 😀

maminka a co tak mozarella s rajcinkami?? 😝 mnam, mnam 😝

debra
autor
15. júl 2009

mamin to fakt? ☹ ved ja si dam kazdy den len jednu tablicku,aj predtym som si davala a sxudla som...no ja som mala na veceru len ten melon alebo ako mi to u nas voláme dyňu 😀 no ved uvidim v pondelok na vahe a ak nesxudnem tak si tu cokoladu ku kave potom odpustim 😔

debra
autor
16. júl 2009

holky kde ste všetky? 😲 😀 von je kraaasne,tak sa asi slnite alebo kupete niekde,ze? 🙂 drzte mi palce,v sob ideme na oslavu 50tky mojej krstnej mamy,dufm,ze to nepos... 😀 a neprezeriem sa 🙂 dnes opat idem asi vecerat dynu 😒 lebo este mi polka ostala

emmo
16. júl 2009

Ahojte,az teraz som si nasla cas ist na net.Bola som s malou u lekara.
Doteraz som len obedovala zeleninu s tuniakom a grahamovym rozom a uz si dam len ovocie.
Baby ja som zvedava na vazenie v pondelok.Dufam,ze aspon 1kg bude dole 🙂 ,lebo malo jem a citim sa nejaka plna stale.Deb nepos...to na oslave,s mierou,viem,ze sa to lahko hovori,ked tam budu same dobrotky. 😅 😅

narciska77
16. júl 2009

Ahojte, chcem sa opýtat či niekto uz bral REDUKTIL na chudnutie.Malo to aj nejake vedlajsie ucinky? 😉

maminkatn
16. júl 2009

ahojko,,cess....hm,,,mnam,mnam,,,,mozarela,s rajcinkami,,,, 😝 😝 😝 to je jedno aky,,s,yr,,,ja som si dala,,,korbaciky,,zaudene s rajcinkami,,maju v lidli v akcii,,mnaqm,,mnam,,,a aj nasa mala,Gabika,mi pomahala,,,strasne ix lubi,,,,kusok,,melona,,,a,teraz hrozno,,,,a,samo ze cajik,,roibos,,,mna,som,zvedava,,aj ja na to vazenie v pondelok,,,uz mam od pondelka,dovolenku,,tak sem aj potom skocim,,xi,xi,,, 😉 😉 😉 😉
inak,idem zas,,v sobotu aj v nedelu,do roboty ale ved treba troxu zarobit,,,,bola som dlho pn,,tak eurace treba,,,,ved si to vynahradim,,ked bude dovolenka,,,,a,ked,budem mat zas nejake to kilecko,,dolu,,tak ma to len poteska,,,,,,,,
deb,,,samo ze cokalada,sa,nesmie,,teda ason ja to tak,,,vidim,,,ja sladke uplne vynexavam pravdu povediac,,,ani mi nexyba,,ja,dneska,si tu lizali,,zmrzlinku,,,a,ja som,,,bola,v poho,,nic,,mi to nerobilo,,,ale zato na obed..som si pridala,fazulovej polievky,,zo slizami,,,xi,xi,,,,aj s meskom,,ja,bez polievky,by som nemohla,,byt,,,,,,, 😝 😝 😝 😝
narciska77 😒 😒 😒 😒 lieky,,na xudnutie,,,,alebo,,nejake inaksie produkty,,,,na ubytok,,vahy na tejto teme nepreferujeme,,,,,,,,tak sem,nezavadzaj,,,taketo,prispevky,,okik,,,,,,, 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠
emmo,,na obed,,,a rozok,,,,, 😒 😒 to by som nerobila,,,,skorej si ho daj na ranajky,,,alebo,vobec,,,ak,xces,,,dat nejake to kilo,,dolu,,,,,len radim,,,,,, 😉 😉 😉 😉